Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

TEAC HA-P90SD


mojo_aka_jojo

Rekomendowane odpowiedzi

Kurczaki, 3ci dzień z P90sd. I tak już został :) Świetnie się zgrywa z T1.2 i A700x. Poza tym GR07 też poezja. No i funkcjonalnie to dla mnie rewelacja. Wszystko ma co trzeba.

 

A jak się ma do X5ii? Z LEA już miałeś okazję posluchać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LEA nadal u Emila. A z X5II gra chyba inaczej. Na pewno P90SD lepiej pędzi niskoomowce. Na pewno z Harmony 8 jest ciemno, podczas gdy X5II + H8 to świetne i równe połączenie. Na pewno na 1964 V8 na P90 jest więcej subbasu i góry niż na X5II.

Mógłby się nieźle zgrać z SWSami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LEA nadal u Emila. A z X5II gra chyba inaczej. Na pewno P90SD lepiej pędzi niskoomowce. Na pewno z Harmony 8 jest ciemno, podczas gdy X5II + H8 to świetne i równe połączenie. Na pewno na 1964 V8 na P90 jest więcej subbasu i góry niż na X5II.

Mógłby się nieźle zgrać z SWSami.

 

A miałby szanse je napędzić? Czy przez AMP po line out?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Załozyłeś konto na stronie Linn'a? O ile pamiętam to w trakcie "zakupu" wpisujesz dopiero kod.

no nie założyłem, ale kolega mi podesłał jeden plik to sprawdzę wieczorem

 

nie widzi pliku, po wgraniu pliku osobno, jaki i po stworzeniu osobnego folderu

Edytowane przez ma_x_ym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Załozyłeś konto na stronie Linn'a? O ile pamiętam to w trakcie "zakupu" wpisujesz dopiero kod.

 

no nie założyłem, ale kolega mi podesłał jeden plik to sprawdzę wieczorem

nie widzi pliku, po wgraniu pliku osobno, jaki i po stworzeniu osobnego folderu

Może kwestia tagów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak myslałem, ze jeśli onkyo to teac tez ta przypadłosc spotkała niestety. Na pewno nie ma problemu z plikami 24/96 ale przecież powinien i wyższe... Chyba, ze to jakis błąd z tymi plikami od Linn'a? Póki co nie mam przy sobie ani dsd ani innych 192 by sprawdzic.


Sprawdziłem jeszcze na innych plikach: nadal nie czyta flac 24/192, nie czyta DXD a czyta DSD 64 i DSD 128.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem jeszcze wav 192 i tego łapie, natomiast flac 192 nadal nie. Gdzieś na japońskiej stronie widziałem niedawno informację, że obsługa takich plików bedzie w nastepnym fw...

 

Trance z headfi ma teaca a teraz kupił także onkyo i w najbliższym czasie je porówna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem dziś Teaca, krótkie wrażenia:

Na CIEMach (Adel A12): żyleta, żywiołowy, świetne detale, niezła tonacja, ale gra w głowie i ciut zbyt agresywnie w porównaniu do DX100 i HiFiman-901. Jaśniejszy od DX100 i 901.

Z D5000 się nie zgrywa (901 wyraźnie lepiej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności