Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Flare Audio - Seria R2


PEN

Rekomendowane odpowiedzi

I co ile wysyłać? Ten kabel to i tak tylko na śmietnik się nadaje, na złom nie, bo za cienki -__-
Masz Smoka na miejscu, ale obawiam się, że swojej linki nie zmieści w nich i jak ja będziesz musiał to chińskie OCC od BigMarasa wsadzić... nie narzekam - użytkowo jest ok, wygląda fajnie, na pewno lepsze od stockowego ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak @crysis94 napisał nie ma sensu tego słać z powrotem do producenta. Wolę zapłacić za nowy kabel/jacka niż czekać nie wiadomo ile na wymianę i potem znowu odsyłać za kilka miesięcy.

Ze Smokiem już się wstępnie dogadałem, także dzięki za pomoc :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
38 minut temu, hibi napisał:

Są w ogóle gdzieś do kupienia Lki tx200?

 

 

https://www.amazon.de/Comply-Memory-Kopfhörer-Ohrstöpsel-schwarz/dp/B003BFUTCA/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1503736214&sr=8-1&keywords=comply%2Btx200&th=1

 

U nas ogólnie średnio z dostępnością różnych wariantów Comply - możesz jedynie poprosić sonusmobile, żeby sprowadzili.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czaję dlaczego dają Mki i te są wszędzie do kupienia, nowy w temacie i dopiero ogarniam.

Przy pełnej aplikacji tych doków L mogą rozsadzić kanał ;) także M stykną - oj głęboko wchodzą.. 

śmiesznie to wygląda, ety nawet wystają - tutaj tylko kabelek dynda :D 

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, hibi napisał:

czaję dlaczego dają Mki i te są wszędzie do kupienia, nowy w temacie i dopiero ogarniam.

Przy pełnej aplikacji tych doków L mogą rozsadzić kanał ;) także M stykną - oj głęboko wchodzą.. 

śmiesznie to wygląda, ety nawet wystają - tutaj tylko kabelek dynda :D 

 

Tak jest :) potem ludzie do Ciebie gadają bo nie widzą słuchawek ...

Tak czy inaczej polecam TS... najwygodniejsze i najłatwiejsza aplikacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, hibi napisał:

może jednak płytsza aplikacja z większymi piankami bo jest ciemno nawet w porównaniu do X2jek 

Mi Flary grały tym lepiej im głębiej udało się je zaaplikować. Jakby to nie brzmiało. Słuchałem na TX-200. Mocno zyskiwało dociążenie dźwięku oraz scena na głębi. Świetne słuchawki, ale niestety nie dla każdego ze względu na aplikacje własnie. Raz, że jest uciążliwe, dwa że pianki się sypią jedna za drugą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a właśnie, jaki macie sposób na ich aplikację ?

najprościej mam kablem na dół i potem kablem za uchem, słuchawka cała chowa się w uchu, można iść spać z muzyką ;) 

 

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

R2S dostają moją skromną rekomendację gdyby ktoś pytał

długo z nimi walczyłem i wygrały znaczy kupiły mnie w końcu - nie idą pod młotek

najciężej było z tym "kocykiem" na tle czarnego tła - recepta na długie niemęczące odsłuchy - przy czym

nie brakuje szczegółowości - ale nie mylić z etami :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, nawet używki ciężko znaleźć. Ewenement w świecie słuchawek - znakomite EX1000 w 99% krajów nie są dostępne, ale chociaż w tej Japonii można je kupić. R2pro, moim skromnym zdaniem równie dobre (choć błyszczą gdzie indziej), co jest jednoznaczne ze stwierdzeniem, że to jedne z najlepszych słuchawek kiedykolwiek stworzonych - są nie do kupienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Play napisał:

Tak z ciekawości - można wśród którejś odmiany R2 szukać upgrade dla Sony mh1c?

 

Jakościowo w każdej, tonalnie w żadnej. To nie to granie. Upgrade dla mh1c to bardziej Cardas A8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Play napisał:

Ha, czyli dobrze, że się nie skusiłem na nie jak był hype :P dzięki, będę wiedział w którą stronę ewentualnie patrzeć. A Yamahy Eph-100 znasz?

 

Tak, dla mnie kiepskie to słuchawki - zimne, cyfrowe, chude granie z podbitym basem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności