Skocz do zawartości

Flare Audio - Seria R2


PEN

Rekomendowane odpowiedzi

warto dodać, że te stalowe pinezki na pianki świetnie grają z dobrych telefonów... człowiek za DAPem półkilowym nie tęskni :)

 

Co więcej, są dużo bardziej wybredne co do DAPów niż co do telefonów :D Grają świetnie z Samsungami - Note4, S6e+, S7e, grają super z LG G5HiFi, a nawet z Nexusem 5 było bardzo dobrze.

W przypadku DAPów bardzo różnie - co dziwne każdy model łapie synergię z innym DAPem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że miałem fabrycznie za bardzo dokręcone kopułki. Poluzowałem i od razu lepiej. :) Trochę więcej basu, stały się cieplejsze, muzykalne nie tracąc nic ze swoich innych zalet - zaczynam rozumieć dlaczego tak je lubicie. Dobrze, że nie sprzedałem. :D

 

Aha, one lepiej grają z Iphona SE niż QP1R. :blink:

Edytowane przez ICTC
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobra cena? http://www.gear4music.pl/pl/PA-DJ-and-owietlenie/Flara-Audio-R2-Pro-Titanium-Monitor-douszne/1BON

Różnica względem R2S jest więcej niż symboliczna?

 

W lepszej nie dało się ich kupić.

Zależy co masz na myśli - tonalnie różnica jest spora, jakościowo i tak i nie. Grają inaczej- bardziej basowo, bardziej muzykalnie, jednocześnie nie tracąc na przejrzystości czy detaliczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dobra mam swoje z wrażeń na szybko: myślałem, że będą jaśniejsze, scena zadziwiająco duża jak na tak malutkie doki, chyba mniejsze nawet od Et, kabel absolutnie nie budzi zaufania, spliter bez sensu, większy 4 razy od kopulek, efektu wow brak.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam swoje z wrażeń na szybko: myślałem, że będą jaśniejsze, scena zadziwiająco duża jak na tak malutkie doki, chyba mniejsze nawet od Et, kabel absolutnie nie budzi zaufania, spliter bez sensu, większy 4 razy od kopulek, efektu wow brak.

Wow nie ma i nie będzie. Spliter zaczyna mieć sens, jak założysz słuchawki ote.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na piankach Comply seala nie masz? To trzeba rozmiar albo kształt pianek zmienić. ;)

 

Co do R2 to kurczę R2Pro są ku memu zaskoczeniu brzmieniowo sporo inne od R2S. Myślałem, że różnica będzie subtelna a tu niespodzianka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolesie z Flare Audio może umieli zaprojektować genialnie brzmiące słuchawki ale wyprodukować już nie. QC leży i kwiczy. Znowu musiałem na czuja pokręcić kopułkami żeby uzyskać najlepszą jakość dźwięku. Świetne są te Pro. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początkowo 400 funtów Pro, 300 funciszy S, a A to nie wiem ile. ;) Rozdzielczość, holografia, scena - mega dobre. Tylko trzeba sobie pokręcić kopułkami. Moje zarówno S i Pro nie najlepiej były skręcone prosto z fabryki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początkowo 400 funtów Pro, 300 funciszy S, a A to nie wiem ile. ;) Rozdzielczość, holografia, scena - mega dobre. Tylko trzeba sobie pokręcić kopułkami. Moje zarówno S i Pro nie najlepiej były skręcone prosto z fabryki.

Ale one chyba nie powinny być dokręcone, co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Lepszą jakość dźwięku uzyskałem w obu przypadkach jak sobie sam ustaliłem przerwę pomiędzy dekielkiem a słuchawką. Zawsze zaznaczam ustawienie fabryczne, co by w takim stanie odesłać kolejnemu właścicielowi ale jak dla mnie to w obu przypadkach było pudło. Przede wszystkim dużo mniejsza scena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę, poradzcie mi, co mogę zrobić, żeby mieć pewność, że słuchawki są prawidłowo, czyli fabrycznie, wystrojome?

 

Podoba mi się sposób prezencji dźwięku, relaksuje mnie. Ale wiecie, przyszły z różnymi szparami.

Edytowane przez side
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności