Skocz do zawartości
  • 0

Korexus

Pytanie

Witam! Mam zamiar kupić słuchawki do muzyki jazzowej. Słucham właściwie każdego rodzaju jazzu - od swingu, przez bebop, aż do szalonego jazzu free. W ogóle nie słucham muzyki elektronicznej, rocka itd. więc na tym mi nie zależy. Czasami lubię też dobrą klasykę :) Do wydania mam ok. 200 zł, im taniej tym lepiej, ale jeśli warto będzie dopłacić, to spokojnie to zrobię :) Codziennie podróżuję autobusem - PKS, ok. 2h i potrzebuję w miarę dobrego tłumienia. Najlepiej też, żeby słuchawki były mobilne... Myślałem nad Noontec Zoro HD, które mogę dostać już za 219 zł, są na wyprzedaży, akg 518 - 110 zł albo koss porta pro - 140 zł. Macie jakieś inne typy? Najważniejsze jest to, żeby słuchawki były neutralne. Traktuję muzykę bardzo serio, wiążę z nią swoją przyszłość tzn. z graniem na instrumencie :) Nie potrzebuję sprzętu audiofilskiego - wiadomo, w ogóle nie te pieniądze itd., chodzi o samą neutralność, żeby muzyka była możliwie najwierniejsza (więc chyba akg 518 odpadają?). Z góry dzięki za podpowiedzi!

 

Snab Overtone HS-ANC41M - znalazłem też takie, z funkcją redukcji hałasu, dobre to to? :P

Edytowane przez Korexus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Spoko, oflaguję sobie ten wątek i najwyżej odsprzedam zainteresowanemu jeśli będzie zainteresowany ;)


Ja tam nigdy hajpa nie wywołałem i nie narzekam ;)

Ja byłem współtwórcą i nie jest to nic ciekawego, bo jakieś moralne kace się pojawiają jak hype nie trybi dobrze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W MM były:

czarne: 80zł

granatowe: 100zł

(bardzo)ciemnozielone: 100zł

 

W Saturnie są jeszcze:

granatowe: 98zł - http://www.saturn.pl/szczecin/sluchawki-philips-shl5605bl-10,id-894574?utm_source=porownywarki&utm_medium=ceneo&utm_term=ceneo&utm_campaign=xml

 

Inne oferty nie są już tak atrakcyjne, na allegro są jeszcze używane granatowe bez gwarancji za 90zł.

Edytowane przez crysis94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

http://www.mediamarkt.pl/bialystok/philips-sluchawki-philips-shl5605gn-10,id-894570 O te te! To słuchawki dla mnie miały być! :D I tak przegapiłem te wczoraj za 80 zł :P

Co to za kolor w sumie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hehe, Crysis mam je właśnie w łapkach ;)


Hmmm ... coś mi się wydaje, że zupełnie przez przypadek wszedłem w posiadanie tanich i fajnych oraz jasnych portable ...

Muszę trochę dłużej posłuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam khaki.To jest w sumie taka ciemna i przydymiona zieleń.Widoczna część muszli, i kapsel czarne.Brzegi muszli grafitowe.

Pałąk obszyty pomarańczową nitką, mikrofon też pomarańczowy, ale to nie jest oczojebne.Ktoś fajnie to w Philipsie projektuje.

Tak jak wyżej pisałem o L2 to teraz na żywo to skojarzenie jest jeszcze silniejsze co do dizajnu.

 

Oczywiście to jest niższa półka jakościowa jeśli chodzi o użyte materiały, natomiast same pady, które reklamują jako tzw.technologię Music Seal rzeczywiście działa, tzn.muzyka trochę wycieka na zewnątrz (sprawdzane z córką, która właśnie wstała ;) ),natomiast słuchając w MM ( coś leciało z głośników jak to u nich ), był rejwach, bo odbierałem w punkcie informacyjnym i obok gadali ludzie, ale odsłuch ustawiony na 18 ( Sony A15 ) wyciął mi cały ten miszmasz zewnętrznych dźwięków i mogłem spokojnie skupić się na Muzyce.

 

To powyższe zdanie złożone może nie do końca jest gramatyczne :P

 

Za "stówkę" to jest super zakup, oczywiście dla członków klubu "Po jasnej stronie Mocy".


Crysis, muszę Ci podziękować :) za to, że wyrwałeś mnie z łóżka po zawalonej nocy ( w owym łóżku odpaliłem taba jak otworzyłem oczy ), kiedy zobaczyłem Twój post.

Philipsy właśnie "dostają po zaworach", podpięte do wzmaka SWS.

A, bo zapomniałem wcześniej napisać - jednak to nie z nimi miałem wcześniej do czynienia, bo wyżej pisałem, że gniotą w uszy. Nie gniotą, jako pierwsze nauszne z którymi miałem do czynienia.

 

Zaraz chyba wrzucę do Komisu nierozpakowane JVC-KX100, które leżą w rezerwie.Trzeba jakoś zrekompensować zakup ;)

Edytowane przez paratykus
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To cieszę się, że jesteś zadowolony.

 

Ja muszę podziękować Korexusowi, bo bez jego tematu nie zauważyłbym outletu ;)

Ja powiem tak : dziękuję Korexusowi i Crysysowi vel.94 ;)

Chodzi taka opinia, że Philips nie przeszacowuje ceny do jakości i jakość pod względem ceny, całkiem nieźle pozycjonuje na rynku...

Za te powyższe SHL5605 nie wiem czy dałbym 200-249 zet, ale stówkę to spoko. Spoko zakup.

Jestem happy :D

Po kilku godzinach :

Fidelio L2 idzie do szuflady (na lepsze czasy ),a Philips SHL5605 zostaje na poligonie, jako tzw. moździerz do orania pola.

Gra to rozrywkowo nawet z Realteka mojego laptopa : trochę kłuje górą, ale jak jeszcze jedną szklaneczkę Red Label przyswoję to będzie cud, miód, malina i orzeszki :D

 

W związku z tym, uprasza się forumową społeczność na looknięcie moich wpisów przez pryzmat jaki daje powyższy Red Label.

 

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przyszły :>

Zapamiętałem ja trochę inaczej - jako bardziej dociążone i cieplejsze.

Super średnica w tej cenie, odpowiednio dawkowany bas i przyjemna góra, scena nieduża.

No i w stosunku do brązowych dużo lepiej wyglądają (pałąk).

Na X5II było fajnie, lekko, na X5+E12 zdecydowanie bardziej mi się podobają, ... a grać i tak będą głównie ze smartphonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja wlasnie zaprzyjaźniam się z nimi na dzialce.Ze 4 godziny słucham.Pady juz się troche ulozyly.

Nic mnie nie gniecie.Dla mnie super wygodne.Tez teraz ze smartfona jadę,bo mam w nim trzypłytową wersję Blade Runner Vangelisa.No fakt,scena nieduża choć są w tym wydaniu kawałki dosyć szerokie i słuchaweczki cos tam próbują .

Za tę cenę SPOKO ZAKUP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A ja zostałem bez słuchawek... Wchodzę w historię zamówień, bo produktu nie otrzymałem, a opłaciłem go 2 dni temu...Tam napis - "Niezrealizowane". Oczywiście od razu infolinia. Powiedzieli mi, że produktu nie ma na stanie, a nie dostałem nawet żadnego maila. I oczywiście "zwrot pieniędzy jak najszybciej, ale może potrwać do 14 dni". Media markt to chyba sklep dla idiotów... Po prostu kpina.

Edytowane przez Korexus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A ja zostałem bez słuchawek... Wchodzę w historię zamówień, bo produktu nie otrzymałem, a opłaciłem go 2 dni temu...Tam napis - "Niezrealizowane". Oczywiście od razu infolinia. Powiedzieli mi, że produktu nie ma na stanie, a nie dostałem nawet żadnego maila. I oczywiście "zwrot pieniędzy jak najszybciej, ale może potrwać do 14 dni". Media markt to chyba sklep dla idiotów... Po prostu kpina.

 

Ja tam ich nie bronię, ale ...

Najpierw przyszedł mail, że czarnych nie ma i czy mogą na mnie czekać khaki, jeśli mi nie będą pasować to po prostu ich nie kupię.

Nie odebrałem tego maila ( byłem offline) więc dzwonili do mnie. Byłem zajęty, a wtedy z definicji nie odbieram połączeń, których nie mam w kontaktach.

Nie poddali się. Dzwonili do skutku.Przy trzecim telefonie z tego samego numeru ( w ciągu 10 min) pomyślałem, że "ktoś jednak coś" więc odebrałem.

Uciąłem miłą pogawędkę ( z przeprosinami za brak zamawianego koloru) z sympatyczną kobietą z obsługi i pojechałem obejrzeć to "khaki"

 

Może to jakiś ewenement co do MM, ale ja w częstochowskim oddziale nigdy nie miałem z nimi żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności