Skocz do zawartości

Astell&Kern AK380


Fatso

Rekomendowane odpowiedzi

Albo wprawne palce i parę godzinek na ustawienia. Może trzeba odwrócić charakterystykę słuchawek AK.

Ja jak słuchałem na Edition to tylko bas był ok, góra tak jak pisałem była sycząco/szeleszcząca i przeszkadzała

na tyle że średnicy nie było słychać, choć wydawała się niezła na fragmentach gdzie nie było góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to parodia zeby uzywac eq zeby sprzet za taka,kase gral.

Czyli nje jestem,gluchy i teza o,strojeniu sie potwierdza...

Tylko ta szerokosc mnie zastanawia. Ja mialem ewidentne braki szerokosci na wszystkich moich sluchawkach. Tak samo dol,raczej nie imponowal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to może gupi jestem,ale DAP za tyle kasy to sam się powinien (automatycznie) konfigurować pod dane słuchawki :P, a jeśli już nie, to powinien zagrać z większością popularnych na rynku słuchawek.

No, bo tak jak Miłosz w teście mówił : 2-u letnia "marka" , która ceną i ilością funkcji aspiruje do samej góry ... OK, bo podobno "chcieć to znaczy móc", ale czy akurat w tym przypadku ?

 

Myślę, że w czasach netu to żaden problem - opłaceni klakierzy na popularnych na świecie Forach ... załatwią sprawę ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed recenzją zrobiłem factory reset i dopiero zabrałem się za zasilanie muzyką pamięci.

Bas mi też nie zaimponował, szczególnie w kwestii ilości. Wysterowanie jak Cię mogę, i po zabawach z EQ było już naprawdę spokos.

 

Ale paradoksalnie, za każdym razem, FIIO X5 prezentował dźwięk o klasę lepszy. Lepszy scenicznie, holograficznie i tonalnie. Nawet jak juz znalazłem idealne ustawienia EQ, to po powrocie do FIIO, po prostu zostałem, słuchając go nawet teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że jest to Forum, że są tu tacy Ludzie :)

Teraz już wiem, że jak mnie najdzie na mocniejszego mocowo grajka to przeproszę się z Fiio i pójdę w X5 II

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że AK po całkiem udanych i jeszcze zdrowo wycenionych AK100 i AK120 zaczyna jechać po bandzie. Dlatego nawet nie podchodziłem do odsłuchów drugiej rewizji nie mówiąc o wyższych modeli. Acz juniora chętnie odsłucham. Zdecydowanie bardziej ciekawi mnie Junior.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to, że może być świetnie, ale potrzebujemy AK380+Layla, czyli 17k+11k. Nie chcę tego liczyć.

 

chyba, żeby bawić się w dobór słuchawek, i niekoniecznie muszą być to wynalazki z AK.

 

Mi ten cud techniki zagrał w miarę sensownie z EarSonic SM3, które są mniej więcej 10x razy tańsze od Layli.

 

Co do Fiio X5II - generalnie co do sceny, holografii, sygnatury ZGODA, ale ma dwie rzeczy, które dla mnie go dyskwalifikują - brak mocy oraz górna część pasma sprawia wrażenie zaśmieconej.

 

Z drugiej strony może to znaczyć, że tak przez wszystkich oczekiwany X7 może być pozbawiony tych wad, nie mówiąc już o tym, że jego cena będzie "bardziej" dla ludzi niż wytwór fantazji marketingowców z AK :-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bas mi też nie zaimponował, szczególnie w kwestii ilości. Wysterowanie jak Cię mogę, i po zabawach z EQ było już naprawdę spokos.

Ja sprawdzałem na Edition które basu same z siebie mają odpowiednio dużo i było całkiem ok, ale w EQ górnego pasma

się nie bawiłem to bez sensu dla mnie i mało czasu też było, aby sprawdzić coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobny problem z ekranem dotykowym jak w dx90 gdzie ikony są w górnych rogach ekranu a nie na dolnym pasku - wina patentów czy ktoś na kacu to projektował ..

 

wzywam wulkana bo już chyba ochłonął do oceny recenzji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności