Skocz do zawartości

FLC Technology FLC8 i FLC8S - 36 brzmień w jednym


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Less, med, most i med

Skurczybyki, dali mi tylko jeden filtr szary a trzy czarne :(

Całe szczęście kupiłem komplet zapasowych

 

Moje ulubione ustawienie to med/med/med-med. Jeśli dobrze kojarzę, powinny się w sumie pojawić cztery nowe pary FLC na forum. Chwalić się Panowie :)

 

Ja słucham swoich już kilka miesięcy i nadal jestem zachwycony.

 

Wygląda na to, że wykupiliście cały zapas i cena wróciła do poziomu 465$, ale nie ma ich na stanie.

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I podałeś cenę w dolarach, ale singapurskich ;)

 

No tak:ph34r:

 

Info z HF:

 

"Forrest has a single crystal silver cable coming out soon. It should be around $80 for previous customers and $140 for new customers"

 

Kabel ma być dostępny za miesiąc.

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kabelek przydałoby się zmienić, obecny strasznie sztywny i efekt mikrofonowy jest spory

poza tym case też nie powala, chociaż jakimś tandetnym welurem mogli je wyłożyć żeby nie tłuc słuchawkami bezpośrednio w metal

wymienne filtry w obudowie sprawiają, że izolacja nie jest za duża,

ale dźwięk wynagradza wszystko, założyłem biflange, zmieniłem filtry zewnętrzne z less na med i jest jeszcze lepiej :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kabelek przydałoby się zmienić, obecny strasznie sztywny i efekt mikrofonowy jest spory

poza tym case też nie powala, chociaż jakimś tandetnym welurem mogli je wyłożyć żeby nie tłuc słuchawkami bezpośrednio w metal

wymienne filtry w obudowie sprawiają, że izolacja nie jest za duża,

ale dźwięk wynagradza wszystko, założyłem biflange, zmieniłem filtry zewnętrzne z less na med i jest jeszcze lepiej :wub:

 

Tak, w wersji S dają inny kabel, podobno pierwszy był lepszy. Pisz do Forresta - forrestwei@163.com , może dostaniesz stary kabel za free, jeśli jeszcze je mają. Ja mam obiecany ten nowy, który Ty masz.

 

Generalnie Forrest to bardzo miły i kontaktowy facet - właściciel FLC Technology, w razie pytań można do niego śmiało pisać. Choćby po to, żeby mu dać znać, że robi świetną robotę :)

Edytowane przez all999
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

kabelek przydałoby się zmienić, obecny strasznie sztywny i efekt mikrofonowy jest spory

poza tym case też nie powala, chociaż jakimś tandetnym welurem mogli je wyłożyć żeby nie tłuc słuchawkami bezpośrednio w metal

wymienne filtry w obudowie sprawiają, że izolacja nie jest za duża,

ale dźwięk wynagradza wszystko, założyłem biflange, zmieniłem filtry zewnętrzne z less na med i jest jeszcze lepiej :wub:

 

Tak, w wersji S dają inny kabel, podobno pierwszy był lepszy. Pisz do Forresta - forrestwei@163.com , może dostaniesz stary kabel za free, jeśli jeszcze je mają. Ja mam obiecany ten nowy, który Ty masz.

 

Generalnie Forrest to bardzo miły i kontaktowy facet - właściciel FLC Technology, w razie pytań można do niego śmiało pisać. Choćby po to, żeby mu dać znać, że robi świetną robotę :)

 

 

Najlepiej od razu pisać do sklepu. Jak napisałem do Forresta, to był bardzo miły i powiedział że nie problemu żeby wysłać stary kabel. Ale na koniec napisał, że od tej pory muszę się już kontaktować bezpośrednio z Lendmeurears i koszt kabla wyniesie 30$ (z wliczoną wysyłką).

Dokładnie takie samo info na temat możliwości kupienia kabla dostałem wcześniej bezpośrednio od sklepu.

Tak czy inaczej kupiłem stary kabel i jestem z niego zadowolony (niestety przyszedł bez zausznic).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby mieli jakiś program ratalny... :D

Idziesz do banku i pożyczasz:)

 

322f45e5f644b41432ee4b1de1334d8e.jpg

 

54b28e481acd85a4b425ebb30426bfd8.jpg

 

@awayeah - Szukałeś u nas?

http://www.lunashops.com/goods.php?id=2616

 

Ja z tydzień temu zdjąłem zausznice i tak mi jest wygodniej. Z tym, że ja ich używam tylko w domu.

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@all999 tak tylko wspomniałem - problemów z wygodą bez zausznic nie ma:)

A z lunashops właśnie rozpocząłem spór na paypal'u bo czekam na paczkę ponad 1,5 miesiąca. Chociaż wcześniej kilka razy zamawiałem i paczka zawsze dochodziła (strasznie długi czas, ale dochodziła).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje też dotarły, były już w piątek ale kurier się nie spisał.

Odebrałem wczoraj bez dodatkowych kosztów.

Teraz najprzyjemniejsza część, słuchanie...


Pierwsze wrażenia (na swoich) flc8+mojo,

 

na plus:

- rozdzielczość w średnich i wysokich tonach przy zachowaniu bardzo gładkiego dźwięku

- szeroka scena

- jeszcze nic nie zmieniałem w konfiguracji, a dźwięk jest zbalansowany, pełny, przyjemny w odsłuchu

- miłe zaskoczenia: elementy zestawu - jakoś wszystko dopracowane, nawet końcówki/tipsy mają z "miękkiej gumy", wyraźnie inne od taniej chińszczyzny.

 

na minus:

- jeśli miałbym się czegoś "czepiać" - nie są królem separacji i obrazowania, może perkusje mogłyby brzmieć bardziej realistycznie, ale wtedy wszystkie inne firmy musiałyby upaść bo już nic by nie sprzedały. (może konfiguracja coś jeszcze zmieni)

 

Generalnie to nie spodziewałem się tego że zrobię sobie taki dobry prezent.

Trochę różnych "dokanałówek" posłuchałem, myślę że flc zmiotłoby połowę rynku w tym przedziale cenowym jakby tylko pomyśleli nad siecią sprzedaży (jak np dunu i fiio ex1).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje też dotarły, były już w piątek ale kurier się nie spisał.

Odebrałem wczoraj bez dodatkowych kosztów.

Teraz najprzyjemniejsza część, słuchanie...

Pierwsze wrażenia (na swoich) flc8+mojo,

 

na plus:

- rozdzielczość w średnich i wysokich tonach przy zachowaniu bardzo gładkiego dźwięku

- szeroka scena

- jeszcze nic nie zmieniałem w konfiguracji, a dźwięk jest zbalansowany, pełny, przyjemny w odsłuchu

- miłe zaskoczenia: elementy zestawu - jakoś wszystko dopracowane, nawet końcówki/tipsy mają z "miękkiej gumy", wyraźnie inne od taniej chińszczyzny.

 

na minus:

- jeśli miałbym się czegoś "czepiać" - nie są królem separacji i obrazowania, może perkusje mogłyby brzmieć bardziej realistycznie, ale wtedy wszystkie inne firmy musiałyby upaść bo już nic by nie sprzedały. (może konfiguracja coś jeszcze zmieni)

 

Generalnie to nie spodziewałem się tego że zrobię sobie taki dobry prezent.

Trochę różnych "dokanałówek" posłuchałem, myślę że flc zmiotłoby połowę rynku w tym przedziale cenowym jakby tylko pomyśleli nad siecią sprzedaży (jak np dunu i fiio ex1).

Przyszły kurierem bez opłat? D: zamawiałeś z lendme i dopisywałeś im coś w zamówieniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak @andi ale ja nic nie wpisałem a na paczce miałem wpisane earphones i 20$

I też przeszło? Ja mam niefart do WERu ;_; czemu nie ogarnąłem tego promo ;_; za 250 dolanów brałbym jak Amy Winehouse. Może na black friday jeszcze rzucą jakieś promo...

 

PS jak ktoś brał z shenzaudio to też proszę o info, bo tylko tam wystalkowałem czerwone <3

Edytowane przez xDrope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nic nie pisałem/dodawałem/zmieniałem w zamówieniu, ot kupiłem i przyszło bez dodatkowych kosztów.

Może dla tego że zrobiłem sobie nimi prezent na urodziny ;-)

 

Konfigurowałem właśnie flc8, to niesamowite że faktycznie nie ma się co już rozpisywać o "tonalności" słuchawek bo można to skonfigurować.

Można je "zestroić" wg upodobań, źródła lub "tipsów".

Zatrzymałem się na filtrze "gold", reszta na medium.

 

W zestawie z mojo, flc8 przenosi w inny wymiar.

Nie ma już sytuacji kiedy zakładam słuchawki by po chwili skupienia "poczuć" muzykę.

Teraz zakładam słuchawki i trudno mi jest skupić się na tym co oczy widzą, bo muzyka dosłownie wciąga w swój świat.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nic nie pisałem/dodawałem/zmieniałem w zamówieniu, ot kupiłem i przyszło bez dodatkowych kosztów.

Może dla tego że zrobiłem sobie nimi prezent na urodziny ;-)

 

Konfigurowałem właśnie flc8, to niesamowite że faktycznie nie ma się co już rozpisywać o "tonalności" słuchawek bo można to skonfigurować.

Można je "zestroić" wg upodobań, źródła lub "tipsów".

Zatrzymałem się na filtrze "gold", reszta na medium.

 

W zestawie z mojo, flc8 przenosi w inny wymiar.

Nie ma już sytuacji kiedy zakładam słuchawki by po chwili skupienia "poczuć" muzykę.

Teraz zakładam słuchawki i trudno mi jest skupić się na tym co oczy widzą, bo muzyka dosłownie wciąga w swój świat.

 

Zgadza się, niesamowita synergia z FLC8. Ja jadę na med/med/med-med :D

Jadą do mnie tipsy JVC, ponoć jeszcze poszerzają scenę, zobaczymy, choć w sumie nic do zarzucenia nie mam stockowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zupełnie nic nie pisałem/dodawałem/zmieniałem w zamówieniu, ot kupiłem i przyszło bez dodatkowych kosztów.

Może dla tego że zrobiłem sobie nimi prezent na urodziny ;-)

 

Konfigurowałem właśnie flc8, to niesamowite że faktycznie nie ma się co już rozpisywać o "tonalności" słuchawek bo można to skonfigurować.

Można je "zestroić" wg upodobań, źródła lub "tipsów".

Zatrzymałem się na filtrze "gold", reszta na medium.

 

W zestawie z mojo, flc8 przenosi w inny wymiar.

Nie ma już sytuacji kiedy zakładam słuchawki by po chwili skupienia "poczuć" muzykę.

Teraz zakładam słuchawki i trudno mi jest skupić się na tym co oczy widzą, bo muzyka dosłownie wciąga w swój świat.

 

Zgadza się, niesamowita synergia z FLC8. Ja jadę na med/med/med-med :D

Jadą do mnie tipsy JVC, ponoć jeszcze poszerzają scenę, zobaczymy, choć w sumie nic do zarzucenia nie mam stockowym.

 

 

Spiral dot? Kurczę, już dawno chciałem je kupić, ale do innych słuchawek.

FLC z Comply są dla mnie idealne, ale daj znać jak z JVC wypadną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówione :lol: , nie mogłem oprzeć się tej promocji. Będą grały z Mojo, a powyższe opinie utwierdzają mnie, że to dobry wybór. Jeśli przyjdą, porównam je z Etymotic er4s, mam nadzieję że jednak na korzyść FLC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy to normalne, że rozlicza w SGD, a nie w USD?

 

Tak jest.

U mnie przelicznik był 1 złoty polski = 0,36 dolar singapurski

 

 

 

Przelicznik PayPalowy z przed 5 minut, wychodzi 1 028,71 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności