Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

FLC Technology FLC8 i FLC8S - 36 brzmień w jednym


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zawsze to wygodne. Ale nie stanowi też problemu.

 

Co do tipsów - jakie macie ulubione? Ja katuję doki na tipsach z MEE P1 (foto poniżej).

Te z zestawu nie bardzo mi pasują. Za to te z P1 świetnie włażą do ucha. W ogóle najzabawniejsze jest to, że kilka dni temu pierwszy raz wsadziłem tuleję wraz z gumką do kanału, dotychczas słuchałem na piankach, które po prostu były w uszach :) (oczywiście trzymały się, seal był obecny).

 

Może jednak warto jeszcze czegoś spróbować?

mee_audio_pinnacle_p1_05.jpg

Edytowane przez imbryk82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, imbryk82 napisał:

Co do tipsów - jakie macie ulubione? Ja katuję doki na tipsach z MEE P1 (foto poniżej).

Te z zestawu nie bardzo mi pasują. Za to te z P1 świetnie włażą do ucha. W ogóle najzabawniejsze jest to, że kilka dni temu pierwszy raz wsadziłem tuleję wraz z gumką do kanału, dotychczas słuchałem na piankach, które po prostu były w uszach :) (oczywiście trzymały się, seal był obecny).

 

Może jednak warto jeszcze czegoś spróbować?

 

JVC spiral dots lol

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, bigmaras napisał:

 

JVC spiral dots lol

 

JVC Spiral Dot - Najlepsze Nakładki !!!

Gdzie ja to czytałem ...?:D

 

12 godzin temu, imbryk82 napisał:

Może jednak warto jeszcze czegoś spróbować?

 

Spróbuj koniecznie spiralek, tym bardziej z flc. W większości moich doków mam je pozakładane.

Na allegro w Audioheaven

https://allegro.pl/jvc-spiral-dot-ep-fx9l-b-najlepsze-nakladki-i7321400444.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje mam z podstawowego modelu doków Sony XBA C10. Czasami te doki są dostępne za kilka dyszek na allegro.Na ebay są dostępne, ale zamienniki, wiec nie wiem czy są dokładnie takie same jak oryginały. Patrząc na zdjęcia guma wygląda trochę inaczej. Nie jest tak dokładnie wyprofilowana.

 

https://www.ebay.de/itm/12-x-Replacement-Silicone-Earbuds-Ear-Tips-For-Sony-XBA-MDR-DR-Series-Earphone/222974571697?hash=item33ea51f4b1:g:rYUAAOSw7qpbWcMe

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, tomanio1 napisał:

Ja swoje mam z podstawowego modelu doków Sony XBA C10. Czasami te doki są dostępne za kilka dyszek na allegro.Na ebay są dostępne, ale zamienniki, wiec nie wiem czy są dokładnie takie same jak oryginały. Patrząc na zdjęcia guma wygląda trochę inaczej. Nie jest tak dokładnie wyprofilowana.

 

https://www.ebay.de/itm/12-x-Replacement-Silicone-Earbuds-Ear-Tips-For-Sony-XBA-MDR-DR-Series-Earphone/222974571697?hash=item33ea51f4b1:g:rYUAAOSw7qpbWcMe

 

 

 

To podróbki tych od sony, zupełnie co innego i nie mają tych właściwości.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pianki comply - M i L siedziały. Snaby FT-3 troszkę za małe. Oczywiście pianki nie wchodziły do kanału słuchowego. Co do chionek używam tych większych (potrójne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, imbryk82 napisał:

Pianki comply - M i L siedziały. Snaby FT-3 troszkę za małe. Oczywiście pianki nie wchodziły do kanału słuchowego. Co do chionek używam tych większych (potrójne).

 

Pianki comply M mają kołnierz zewnętrzny około 12mm zatem jest to odpowiednik rozmiaru M w spiralach, pianki L mają 14mm i jest to odpowiednik ML w spiralach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Moim zdaniem nie nadają się. Dlatego je wymieniłem. 

Słucham głównie minimal techno, psytrance, ebm, idm, ambientu itp. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności