Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

FLC Technology FLC8 i FLC8S - 36 brzmień w jednym


all999

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/flc-single-crystal-silver-cable-2-5mm-balanced-i6812546444.html

to akurat zbalansowany ale w ofercie Marka są też standardowe 3,5mm (ja mam właśnie taki, bo w pionku brak wyjścia zbalansowanego) . Jak byś chciał kupować to na tą cenę nie patrz. Odezwij się do Vaieta. On ma u bigmarasa spore zniżki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/flc-single-crystal-silver-cable-2-5mm-balanced-i6812546444.html
to akurat zbalansowany ale w ofercie Marka są też standardowe 3,5mm (ja mam właśnie taki, bo w pionku brak wyjścia zbalansowanego) . Jak byś chciał kupować to na tą cenę nie patrz. Odezwij się do Vaieta. On ma u bigmarasa spore zniżki.
Ło Panie, tyle to ja za kabelek nie dam. 150 to jeszcze ale nie 300. Zwłaszcza do słuchawek dokanałowych, który się zużyje prędzej czy później.

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Damix napisał:

Ło Panie, tyle to ja za kabelek nie dam. 150 to jeszcze ale nie 300. Zwłaszcza do słuchawek dokanałowych, który się zużyje prędzej czy później.

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
 

@Damix nie bądź kutwą:P A na poważnie to negocjowałeś, z Markiem, cenę? Ja kupiłem sporo taniej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=18371]Damix[/mention] nie bądź kutwą A na poważnie to negocjowałeś, z Markiem, cenę? Ja kupiłem sporo taniej

Chyba jednak wolę coś samemu poskładać, będzie dodatkowa satysfakcja .

Swoją drogą pusto w tym wątku. Większość już sprzedała swoje flc 8?:D

 

 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Damix napisał:

Chyba jednak wolę coś samemu poskładać, będzie dodatkowa satysfakcja emoji14.png.

Swoją drogą pusto w tym wątku. Większość już sprzedała swoje flc 8?:D

 

 

 

Też bym tak chciał. Niestety do tego typu spraw mam dwie lewe ręce.;)

Ano pusto ...

Niedługo sam zostanę i sam do siebie będę pisał:P

Pewnie się wątek ożywi jak u ludzi pojawi się 9-ka:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Damix napisał:

Chyba jednak wolę coś samemu poskładać, będzie dodatkowa satysfakcja emoji14.png.

Swoją drogą pusto w tym wątku. Większość już sprzedała swoje flc 8?:D

 

 

 

Moje FLC8s mają się dobrze i nie mam zamiaru ich sprzedawać. Zostają na zawsze.

Na co dzień słucham na innych, a jak mnie dopada padaka zakupowa to je wyjmuję, zakładam, posłucham i adieu audionervoso ... :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Spawn napisał:

 

Nie mam juz sily sluchac zwlaszcza po dzisiejszej bratobójczej walce z watku campfire ale sadze ze sa to jedyne na swiecie sluchawki ktore maja na wyposazeniu pęsete ;)

Bez SpiralDotów bym nie ruszał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, bigmaras napisał:

W sumie to o sreberku zapomniałem, @Spawn jak nie masz na warsztacie to w sumie mogę doslać :]

 

Ja mam na warsztacie kabel z żywego zlota, czytaj fabryczny z kz zst.

 

13 minut temu, Vaiet napisał:

Bez SpiralDotów bym nie ruszał :P

 

Troche mi przykro ze mnie bierzesz za jakiegos amatora ;)

 

IMAG4655~01.jpg

 

 

 

A tak serio to kupilem dopiero dzisiaj a flc dostalem przy okazji zakupu tipsow. Uzbrajam sie i ida tez do mnie spinfity bo planuje w bliskiej i dalszej przyszlosci dalsza ofensywe na swiat IEMowego high endu ale poki co troche mnie przystopowaliscie bo nie kupujecie tego co mam w komisie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Spawn napisał:

 

Ja mam na warsztacie kabel z żywego zlota, czytaj fabryczny z kz zst.

 

 

Troche mi przykro ze mnie bierzesz za jakiegos amatora ;)

 

IMAG4655~01.jpg

 

 

 

A tak serio to kupilem dopiero dzisiaj a flc dostalem przy okazji zakupu tipsow. Uzbrajam sie i ida tez do mnie spinfity bo planuje w bliskiej i dalszej przyszlosci dalsza ofensywe na swiat IEMowego high endu ale poki co troche mnie przystopowaliscie bo nie kupujecie tego co mam w komisie ;)

Proszę zatem o wybaczenie i zwracam honor ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Noah napisał:

A co zmieniają te spiral doty ? Wygoda czy brzmienie ? 

Jedno i drugie. Z tym, że oceniając pod kontem wygody i ergonomii to znalazłbym, w swoich zbiorach, podobne. Jeśli chodzi o brzmienie to lepszych, czy nawet porównywalnych ze spiral dot to nie mam, a mam ich cały karton po butach:P Zdaje się @Vaiet napisał, że po założeniu spiral dot dał sobie spokój z piankami. Ja tak taż zrobiłem. Skończyły się też eksperymenty i strata czasu na dopasowywanie silikonów do nowych doków. Zakładam z marszu doty i jest dobrze:) Trzeba tylko dopasować odpowiedni rozmiar, co moim zdaniem, w przypadku dotów jest szczególnie istotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności