Skocz do zawartości

FLC Technology FLC8 i FLC8S - 36 brzmień w jednym


all999

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, coolmen77 napisał:

raz dobierzesz filtry i raczej nie będziesz zmieniał, może od czasu do czasu z ciekawości, czy dobrze wybrałeś :)

Przeważnie jest właśnie tak jak piszesz. Jak miałem Alpha Dogi gdzie można było regulować kluczem basik i naklejkami górę. Jak kilka razy na początku spróbowałem i złapałem to co bym chciał to kluczyk i filce poszły w zapomnienie. 

Tylko tu jest więcej kombinacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Teti napisał:

Przeważnie jest właśnie tak jak piszesz. Jak miałem Alpha Dogi gdzie można było regulować kluczem basik i naklejkami górę. Jak kilka razy na początku spróbowałem i złapałem to co bym chciał to kluczyk i filce poszły w zapomnienie. 

Tylko tu jest więcej kombinacji :)

Też potwierdzam - u mnie od razu wygrała kombinacja czerwony, szary, złoty i tak już zostało. Później testy innych konfiguracji tylko upewniły mnie w przekonaniu, że ta jest dla mnie i inne tylko psują ;)

Edytowane przez awayeah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zdarza się pokombinować z dużymi filtrami(złoty, szary, niebieski, zielony to zło :)). Te od basu raczej się nie zmieniają. O ile nie nawiedzi mnie audionervosa to będę je trzymał aż się rozlecą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kiedy kiedy?Wyglądają bardziej ergonomicznie od FLC8s.Chyba będą fajnie leżały.No i te wyjścia na kablu bez kołnierzyka.Przez nie nie bardzo mogę używać prowadnic zausznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaję link do hedfaja: https://head-fi.org/threads/flc-technology-flc8-and-flc8s-impressions-thread.777158/page-452

Bo na razie to nic więcej nie wiem.

 

BTW Celeste - 108 kombinacji filtrów :o

Edytowane przez czernomorec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, czernomorec napisał:

Podaję link do hedfaja: https://head-fi.org/threads/flc-technology-flc8-and-flc8s-impressions-thread.777158/page-452

Bo na razie to nic więcej nie wiem.

 

BTW Celeste - 108 kombinacji filtrów :o

Czyli jak nie podejdą to znaczy, że przeoczyłeś którąś kombinację :) 

 

Te nowe miały kosztować 2k euro z tego co pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wichu79 napisał:

No i niektórzy będą czekać też z nadzieją że cena za FLC8s  przy okazji spadnie choć trochę?

Za bardzo bym nie na to nie liczył, FCL8S to teraz niemal referencyjne słuchawki, większość testów na headfi odnosi się do nich i większość słuchawek w tym zestawieniu poległo ;)

Bo to, stety lub niestety (patrząc na cenę) bardzo dobre doki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak.Z drugiej strony wchodzi nowy model. Stary będzie wyprzedany z czasem bo raczej nie będą podtrzymywać produkcji. I może też być tak że pod koniec właśnie wzrośnie cena za "ósemki" bo są tak dobre że ludzie rzucą się na ostatki☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności