Skocz do zawartości

Ultimate Ears fanklub


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchania na Triple ciąg dalszy. Założyłem najmniejsze tipsy Sony hybrids i nie podeszły mi z wygodą. Ani za bardzo z brzmieniem. Tulejka w UE gruba, a silikon w tipsach Sony cienki, przez co czuję bardziej na uchu samą tulejkę, nieprzyjemne uczucie. Z powrotem wróciłem do stockowych tipsów dołączonych do Tripli.

Zakładając Triple, żeby złapać seal wciskam lekko tulejkę do kanału. Ale bez przesady, jest tak gruba, że daleko nie wejdzie, przynajmniej u mnie. Gdy jednocześnie otwiera się lekko usta i rozchyla szczękę tips lepiej wchodzi podobnie jak przy wkładaniu CIEMów czy choinek Etów. Potem ten tips trochę się cofnie, na tyle o ile będzie za duży do kanału, bo jest krótki, choinki są długie więc lepiej siedzą w kanale. Ale seal zostaje, tips na tyle jest przyssany do ucha, że siedzi pewnie. Następnie trochę okręcam tulejkę z tipsem szukając seala i układając kopułki tak, żeby pasowały jak najlepiej do ucha, a kabelek z odcinkiem pamięciowym i szedł za ucho.

Jest seal, mam OTE bez żadnego flip i flap. Niestety słuchawki sporo odstają podobnie jak pamiętne Sony XBA-H3, tylko że Soniacze były mniejsze, lżejsze, wygodniejsze, ale też więcej wystawały.

 

Kabelek stockowy nie mikrofonuje, ale najlepszy nie jest. Rozglądam się również za innym.

Edytowane przez Bernie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to tak, normalnie. Zamieniałem je z lewej na prawą, ale przepiąłem teraz z powrotem.

Tipsy teraz najmniejsze stockowe. Na średnich jednak był lepszy seal.

Wygodne nie są, ale dyskomfortu nie czuję, a nosiłem je tak wczoraj ok. 3 godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównywałem kabel od TF10 z tymi od FLC8s - czarnym i niebieskim, i z kablem na srebrze JD. Niestety przynajmniej FLC8 grały zdecydowanie najgorzej na stockowym kablu TF10, wręcz nie dało się tego słuchać.

Polecam posłuchać TF10 na innym kablu, ale musicie bardzo uważać bo wtyczki siedzą bardzo mocno w gnieździe i łatwo zepsuć te słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównywałem kabel od TF10 z tymi od FLC8s - czarnym i niebieskim, i z kablem na srebrze JD. Niestety przynajmniej FLC8 grały zdecydowanie najgorzej na stockowym kablu TF10, wręcz nie dało się tego słuchać.

Polecam posłuchać TF10 na innym kablu, ale musicie bardzo uważać bo wtyczki siedzą bardzo mocno w gnieździe i łatwo zepsuć te słuchawki.

trzeba będzie do chińczyków uderzyć po jakiś, krajowe drogie bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czapką nie da rady w moim przypadku, za mocno wciska słuchawki w uszy niestety. Póki co temperatury nie są okrutnie niskie i kaptur wystarcza.

Podstawowy kabel faktycznie jest kiepski, dźwiękowo i użytkowo.

Kupiłem na allegro oryginalny UE z mikrofonem.

Kabel jest cieńszy, matowy, bardzo giętki, dźwiękowo odczuwalnie lepszy.

 

Zawsze miałem problem z rozmowami na różnych słuchawkach, tutaj mikrofon o dziwo dobrze zbiera i sam dźwięk jest niezłej jakości.

 

Na minus prosty wtyk Jack, przy tak cienkim kablu obstawiam, że nadzwyczaj długo nie wytrzyma kabel na samym końcu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kto się rozejrzy za jakimś fajnym kabelkiem u Chińczyka? :D

 

Ja także wczoraj latałem w TF10 w czapce, i jakoś nie zauważyłem by przechodnie patrząc na mnie, pukali się w czoło hehe

Edytowane przez Norda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pic or didn't happen! :D

attachicon.gifIMAG1539~01.jpg

attachicon.gifIMAG1540~01.jpg

Fajny chłop na zdjęciach ! Broda odwraca uwagę od Tripli !

 

Ale i ja noszę je pod czapką. Nic nie widać.

 

Na przystanku widziałem dziś diewczyne, która miała na czapce wyszyte słuchawy nauszne a w uszach dokanałówki (kabel wystawał)

Z czapką nie da rady w moim przypadku, za mocno wciska słuchawki w uszy niestety. Póki co temperatury nie są okrutnie niskie i kaptur wystarcza.

Podstawowy kabel faktycznie jest kiepski, dźwiękowo i użytkowo.

Kupiłem na allegro oryginalny UE z mikrofonem.

Kabel jest cieńszy, matowy, bardzo giętki, dźwiękowo odczuwalnie lepszy.

Zawsze miałem problem z rozmowami na różnych słuchawkach, tutaj mikrofon o dziwo dobrze zbiera i sam dźwięk jest niezłej jakości.

Na minus prosty wtyk Jack, przy tak cienkim kablu obstawiam, że nadzwyczaj długo nie wytrzyma kabel na samym końcu.

A jest gdzieś jeszcze taki kabel w PL ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie zaszkodzi zapytać tego sprzedawcy triple.fi z allegro. Swój dorwalem również na allegro, właściwe użytkownik krz wysłał mi link ;-). http://archiwum.allegro.pl/oferta/kabel-logitech-ue-ultimate-ears-triplefi-superfi-i6489434936.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z piankami z zestawu próbuję. Jakby ciut ciemnawo. Czy pianki Comply S 400 byłyby lepsze ? Ma takie na stanie BigMaras.

 

Kabel :

http://allegro.pl/kabel-logitech-ue-ultimate-ears-triplefi-superfi-i6661497348.html

To chyba taki jak w zestawie ? Bo nie ma mikrofonu.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Z piankami z zestawu próbuję. Jakby ciut ciemnawo. Czy pianki Comply S 400 byłyby lepsze ? Ma takie na stanie BigMaras.

 

Kabel :

http://allegro.pl/kabel-logitech-ue-ultimate-ears-triplefi-superfi-i6661497348.html

To chyba taki jak w zestawie ? Bo nie ma mikrofonu.

Pianek z zestawu jeszcze nie próbowałem.

 

Kabel jak w zestawie. Sprzedawca z allegro od Triple z naszej zbiorówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wydaje się że pianki z zestawu zaciemniają przekaz. Jest więcej basu i mniej góry.

Za to spora wygoda i seal. Spróbujè pianek od BMarasa tych Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności