Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ultimate Ears fanklub


all999

Rekomendowane odpowiedzi

a proszę, SpinFit to się cieszę, że były w testówce GR07X od Kuropa, bo już prawie kupiłem, na szczęście wypróbowałem.

 

Wygoda? Bosssko, włażą w ucho bez masła ;)

 

Dźwięk? Dramat, potęgują górę, rozwalają średnicę i niszczą bas.

 

O tak, na pewno nie dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a proszę, SpinFit to się cieszę, że były w testówce GR07X od Kuropa, bo już prawie kupiłem, na szczęście wypróbowałem.

 

Wygoda? Bosssko, włażą w ucho bez masła ;)

 

Dźwięk? Dramat, potęgują górę, rozwalają średnicę i niszczą bas.

 

O tak, na pewno nie dla mnie.

Dzięki brunnerius bo miałem zamawiać z amazona właśnie a tak trzydzieści parę dolców zostanie w kieszeni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO Spinfity to największa porażka, z jaką miałem okazję się spotkać, nie licząc chińskich pianek od KZE, które są śliskie i twarde.

 

Dobry silikon mam taki - https://pl.aliexpress.com/item/New-Arrived-3-Pairs-6pcs-L-M-S-In-Ear-Tips-Earbuds-Headphone-Silicone-Eartips-Ear/32453593435.html?spm=2114.13010608.0.0.2fVbKW

Polecił mi bodaj All999, ale nie chce mi się szukać, żeby mieć pewność. Niemniej ciągle wypada mi z głowy ich sprawdzenie. Na pewno muszę spróbować JVC SpiralDot. Dostałem parę ML-ek od Awayeah, ale są jednak trochę za duże do słuchania w ruchu i muszę odrobinę pokombinować, żeby siedziały jak trzeba, ale efekt jest bardzo obiecujący i będę ściągał M-ki na dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO Spinfity to największa porażka, z jaką miałem okazję się spotkać, nie licząc chińskich pianek od KZE, które są śliskie i twarde.

 

Dobry silikon mam taki - https://pl.aliexpress.com/item/New-Arrived-3-Pairs-6pcs-L-M-S-In-Ear-Tips-Earbuds-Headphone-Silicone-Eartips-Ear/32453593435.html?spm=2114.13010608.0.0.2fVbKW

Polecił mi bodaj All999, ale nie chce mi się szukać, żeby mieć pewność. Niemniej ciągle wypada mi z głowy ich sprawdzenie. Na pewno muszę spróbować JVC SpiralDot. Dostałem parę ML-ek od Awayeah, ale są jednak trochę za duże do słuchania w ruchu i muszę odrobinę pokombinować, żeby siedziały jak trzeba, ale efekt jest bardzo obiecujący i będę ściągał M-ki na dniach.

Czyli mam takie bo do KZ ED-9 były dołaczone :D sami nie wiecie co posiadacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To takie ? Pasujà na Triple ?

Sprawdzę później w wolnej chwili.

 

To takie ? Pasujà na Triple ?

Sprawdzę później w wolnej chwili.

Pasują20170208_084655.jpg

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisuję się z TripleFi 10 z kablem Linum Music (tym cienkim). Kupione na Allegro, oryginalny kabel oczywiście przerywa przy samych słuchawkach. Acha, kabel od ZST pasuje na wcisk. Czekam na dodatkowy kabel "Dark Lord" od majfrienda.

Edytowane przez czernomorec
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zamiast iść spać, bo za 5h trzeba wstać, to siedzę w Triplach i słucham...

 

Próbuję ogarnąć moim malutkim rozumkiem jak to jest możliwe, że słuchawki o sygnaturze "V" mają tak absolutnie wyk***istą średnicę. Bo nie czaję, naprawdę. Są co prawda kawałki, które brzmią średnio, ale w zdecydowanej większości solówki robią tak piorunujące wrażenie, że brakuje słów. Opeth, Persefone (Spiritual Migration), Machine Head (trochę sypie trzaskami, ale wciąż), Rotting Christ (Rituals aż do urzygu), Skyharbor, Soilwork, Trivium, Decapitated, Black Crown Initiate, All Shall Perish... Co bym nie rzucił, brzmi kozacko. I kit z tym, że momentami czuć cofnięcie gitar, czy całej średnicy, kiedy brzmieniowo rozwala mnie na kawałki. Wrzuciłem Alleageon - Proponent for Sentience II - The Algorithm... Cała płyta jest dziwnie dla mnie zmiksowana, masa słuchawek się na niej wykłada brzmiąc przedziwnie... A Triple.Fi dźwigają ten $hit :D

 

P.S. Behemoczowy "Evangelion" kładzie wszystko. Jakby Triple były stworzone do grania tej płyty :D Poza gitarami perkusja, a zwłaszcza talerze... WOAH! *__*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast iść spać, bo za 5h trzeba wstać, to siedzę w Triplach i słucham...

 

Próbuję ogarnąć moim malutkim rozumkiem jak to jest możliwe, że słuchawki o sygnaturze "V" mają tak absolutnie wyk***istą średnicę. Bo nie czaję, naprawdę. Są co prawda kawałki, które brzmią średnio, ale w zdecydowanej większości solówki robią tak piorunujące wrażenie, że brakuje słów. Opeth, Persefone (Spiritual Migration), Machine Head (trochę sypie trzaskami, ale wciąż), Rotting Christ (Rituals aż do urzygu), Skyharbor, Soilwork, Trivium, Decapitated, Black Crown Initiate, All Shall Perish... Co bym nie rzucił, brzmi kozacko. I kit z tym, że momentami czuć cofnięcie gitar, czy całej średnicy, kiedy brzmieniowo rozwala mnie na kawałki. Wrzuciłem Alleageon - Proponent for Sentience II - The Algorithm... Cała płyta jest dziwnie dla mnie zmiksowana, masa słuchawek się na niej wykłada brzmiąc przedziwnie... A Triple.Fi dźwigają ten $hit :D

 

P.S. Behemoczowy "Evangelion" kładzie wszystko. Jakby Triple były stworzone do grania tej płyty :D Poza gitarami perkusja, a zwłaszcza talerze... WOAH! *__*

miałeś FSP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kabel od zst pasuje do triplefi i jest nawet sporo wygodniej niż na stoku.

piny pasują nie trzeba zmieniać stron, ma znaczenie jak wepniemy wtyczki?

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czapką nie da rady w moim przypadku, za mocno wciska słuchawki w uszy niestety. Póki co temperatury nie są okrutnie niskie i kaptur wystarcza.

Podstawowy kabel faktycznie jest kiepski, dźwiękowo i użytkowo.

Kupiłem na allegro oryginalny UE z mikrofonem.

Kabel jest cieńszy, matowy, bardzo giętki, dźwiękowo odczuwalnie lepszy.

Zawsze miałem problem z rozmowami na różnych słuchawkach, tutaj mikrofon o dziwo dobrze zbiera i sam dźwięk jest niezłej jakości.

Na minus prosty wtyk Jack, przy tak cienkim kablu obstawiam, że nadzwyczaj długo nie wytrzyma kabel na samym końcu.

Jest na ale...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrzuci ktoś leginty opis/porównanie ich do czegoś? <triplefi> Niestety są stare recenzje wszędzie i ciężko mi sobie wyobrazić jak to gra :>

bas - grają środkowym basem, środek - kurczę taki dziwny niespotykany lekko kroczek z tyłu (jest klimat ;) ) a góra mu wtóruje ;)

na kablu z zestawu

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Dnia 7.02.2017 o 22:44, Vaiet napisał:

IMO Spinfity to największa porażka, z jaką miałem okazję się spotkać, nie licząc chińskich pianek od KZE, które są śliskie i twarde.

 

Dobry silikon mam taki - https://pl.aliexpress.com/item/New-Arrived-3-Pairs-6pcs-L-M-S-In-Ear-Tips-Earbuds-Headphone-Silicone-Eartips-Ear/32453593435.html?spm=2114.13010608.0.0.2fVbKW

Polecił mi bodaj All999, ale nie chce mi się szukać, żeby mieć pewność. Niemniej ciągle wypada mi z głowy ich sprawdzenie. Na pewno muszę spróbować JVC SpiralDot. Dostałem parę ML-ek od Awayeah, ale są jednak trochę za duże do słuchania w ruchu i muszę odrobinę pokombinować, żeby siedziały jak trzeba, ale efekt jest bardzo obiecujący i będę ściągał M-ki na dniach.

 

A jakie tipsy oryignalne uzywales? Bo ja glownie srednie i duze i nie wiem jakie JVC zamowic, zeby bylo ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalnie używam M-ek od Ostry / Brainwavz / Mee. To moje standardowe tipsy na wszystko z tulejką 200-400. Do T500 lubię właśnie SpiralDoty i na IE80 miałem M-ki

 

A na Triple mam stockowe M-ki

Wysłane z mojego MHA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez Vaiet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności