Skocz do zawartości

Colorfly C10


saudio

Rekomendowane odpowiedzi

Próbowałem malymi, wielkimi, same cyfry (bo napisali digits) z tych obydwu części (jest ich właśnie 12), ale nic nie działa.

 

Robiłem to samo, na szczęście bronią się brzmieniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

może trzeba się zarejestrować u nich najpierw, abo mają awarię serwisu

 

Raczej jakaś awaria, nie widzę opcji rejestracji.

 

nie ma informacji o wersji czyli może nie ma czego ściągać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos jednego ze zdjęć :) Jak wygląda brzmieniowa relacja C10 vs Teac ( Teac pewnie różni się trochę od Onkyo ale jakis kierunek pewnie bedzie znany )

Na razie słucham/wygrzewam C10, bezpośrednie porównania poczynię pewnie pod koniec weekendu, ale od razu zaznaczam, że w opisywaniu brzmienia dapów nie jestem najlepszy:)

 

Dostałem info, że mam pierwszy i jedyny soft. Dobra wiadomość, kartę 128 łyka bez zająknięcia.

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ma funkcje daca usb? A najlepoej tez otg?

 

Nie ma, to jest odtwarzacz. Jak kiedyś :P

To super. Mogliby poprawić interfejs na stronie...

 

W ogóle mogliby zrobić porządną stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opowiedz co nie co o wrażeniach poza audio. Obsługa, menu, ciężar, szybkość wygrywania muzyki..

Czy odpowiedzieli Ci, ze innego FW już nie będzie ? To znaczy że gapless też nie ?

 

Cenowo podchodzi pod Fiio...ale ale, Michale, miałeś czekać na X7 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I czekam:) Zaskakująco lekki i raczej mały. Obsługa prosta i raczej bezproblemowa. Wgrywanie muzyki przez kabel niestety wolno, około 3 MB/s. O FW nic więcej nie wiem, mam nadzieję, że będą aktualizacje, bo parę rzeczy trzeba poprawić.

 

Jeszcze o dźwięku. Po kilku godzinach scena jeszcze urosła i poukładała się. Jest świetna separacja i holografia, tu nawet chyba lepiej niż w C4 i DX100. Masa powietrza i bardzo dobra rozdzielczość. Fantastycznie zgrywa się z moimi FLC.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z samego wyglądu, dla mnie ładniejszy jest Lotoo PAW 5000.

http://www.ebay.pl/itm/Lotoo-PAW-5000-DSD64-DFF-DSF-ISO-HiFi-Bluetooth-audio-music-player-/121755121930?tfrom=291501194016&tpos=bottom&ttype=price&talgo=undefined

 

No może nie ładniejszy. Ciekawszy.

 

Sprawdź Michale obsługę CUE jak możesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dzięki obsłudze CUE , jest wrażenie odtwarzania muzyki bez przerw ? Zobacz może jakiś album koncertowy z trackami wewnątrz CUE a jednoplikowy i bez wyciszeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dzięki obsłudze CUE , jest wrażenie odtwarzania muzyki bez przerw ? Zobacz może jakiś album koncertowy z trackami wewnątrz CUE a jednoplikowy i bez wyciszeń.

 

Nie mam nic takiego, chętnie sprawdzę jak mi podeślesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mecz, nikt nie przeczyta, więc napiszę parę słów. C10 na razie zostaje u mnie, Teac jedzie na tournee :ph34r:

 

C10 to kawał świetnego klocka, a właściwie klocuszka, bo w porównianiu do C4 jest malutki i leciutki. Z obsługą generalnie nie ma problemów (po Teacu), ale jest kilka rzeczy do poprawy w następnych wersjach firmware. Nie wiem jak jest w C4, miałem krótko, ale w C10 jest tak, że jak zgaśnie ekran, nie działa żaden przycisk, można tylko sciszyć. Dobrze byłoby móc zmieniać utwory bez wybudzania ekranu, teraz się nie da. Czyta .cue, ale chyba ma problemy z odpowiednim pocięciem. Brak gapless staje się normą w egzotycznych grajkach, czy to jest takie trudne? Co do wyglądu, drewno jest genialne, a jeśli nie podobał mi się aluminiowy front ani jak go zamawiałem, ani jak dotarł, tak po kilku dniach nie wyobrażam sobie jak mógłby wyglądać inaczej. Jest piękny! Jeśli chodzi o brzmienie - u mnie wygrał ze świetnym Teac'iem. Porównywałem krótko, bo też dużo nie potrzebowałem. Szersza scena, choć mniej niż mi się wydawało na początku w C10. Poza tym, co się od razu rzuca w uszy to w porównaniu do Teaca lekkie ocieplenie średnicy i mocniejsze dociążenie basu, szczegolnie subbasu. Należy jednak wziąć pod uwagę, że Teac jest lekko rozjaśnionym grajkiem, więc C10 na pewno nie należy do ciepłych, ewentualnie bardziej muzykalnych. Separacja, holografia, rozdzielczość na tym samym bardzo dobrym poziomie. Góra również świetna, rozdzielcza, zróżnicowana. U mnie wygrał C10, ale poza tym, że lepiej zgrał się z moimi słuchawkami, wybór należy do preferencji, obydwa grajki to bardzo dobry poziom. Poza tym drewno plus aluminium, proszę Was!

Edytowane przez all999
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mecz, nikt nie przeczyta, więc napiszę parę słów. C10 na razie zostaje u mnie, Teac jedzie na tournee :ph34r:

 

C10 to kawał świetnego klocka, a właściwie klocuszka, bo w porównianiu do C4 jest malutki i leciutki. Z obsługą generalnie nie ma problemów (po Teacu), ale jest kilka rzeczy do poprawy w następnych wersjach firmware. Nie wiem jak jest w C4, miałem krótko, ale w C10 jest tak, że jak zgaśnie ekran, nie działa żaden przycisk, można tylko sciszyć. Dobrze byłoby móc zmieniać utwory bez wybudzania ekranu, teraz się nie da. Czyta .cue, ale chyba ma problemy z odpowiednim pocięciem. Brak gapless staje się normą w egzotycznych grajkach, czy to jest takie trudne? Co do wyglądu, drewno jest genialne, a jeśli nie podobał mi się aluminiowy front ani jak go zamawiałem, ani jak dotarł, tak po kilku dniach nie wyobrażam sobie jak mógłby wyglądać inaczej. Jest piękny! Jeśli chodzi o brzmienie - u mnie wygrał ze świetnym Teac'iem. Porównywałem krótko, bo też dużo nie potrzebowałem. Szersza scena, choć mniej niż mi się wydawało na początku w C10. Poza tym, co się od razu rzuca w uszy to w porównaniu do Teaca lekkie ocieplenie średnicy i mocniejsze dociążenie basu, szczegolnie subbasu. Należy jednak wziąć pod uwagę, że Teac jest lekko rozjaśnionym grajkiem, więc C10 na pewno nie należy do ciepłych, ewentualnie bardziej muzykalnych. Separacja, holografia, rozdzielczość na tym samym bardzo dobrym poziomie. Góra również świetna, rozdzielcza, zróżnicowana. U mnie wygrał C10, ale poza tym, że lepiej zgrał się z moimi słuchawkami, wybór należy do preferencji, obydwa grajki to bardzo dobry poziom. Poza tym drewno plus aluminium, proszę Was!

 

A ja przeczytałem :)

A jak byś porównał do DX100, no i to co najbardziej mnie interesuje - jak z głębią, jak jest budowana scena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baele Niczegu tu nie brakuje, jest dobrze i na szerokość i w głąb, ale powietrza chyba jednak nie ma tyle co w DX100.

 

Jeszcze o prądzie. Tam, gdzie na R70X (480ohm?) Na C10 wystarczająco jest na 3/4 suwaka, pokrętło Teac zbliża się do połowy na HG. Również czas pracy nieznacznie po stronie C10.

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności