Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Colorfly C10


saudio

Rekomendowane odpowiedzi

zamawiał ktoś ostatnio c10 z joybuy? czy wasze etui też nie są szyte, tylko klejone (mimo że są szwy, to nie łączą poszczególnych części etui, łączy je jedynie jakiś dziwny klej - nie wiem czy ktoś przy tym majstrował, czy tak jest zawsze) i też jest takie ciasne, że praktycznie nie da się dobrze grajka wsadzić, nie mówiąc już o wyciąganiu?

 

drugie pytanie, czy rozkręcał ktoś już grajka, celem np. wyczyszczenia obszaru przycisku play (bo u mnie chyba jakiś paproch czy coś się wdarł, bo muszę bo "rozklikać" parę razy zanim zacznie normalnie działać, tak jakby coś go blokowało przed wciśnięciem, choć potem klik jest normalny)

 

edit: załączam zrzuty.

 

1.jpg

Edytowane przez gregdezet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Wiek ktoś może gdzie w Polsce mogę naprawić C10? Colorfly niestety nie odpowiada na moje wiadomości. Pewnie dlatego, że grajek był kupiony w Chinach. Pisałem też do dystrybutora C10 firmy Audeos. Także zero odzewu z ich strony. Widać kupujący z JoyBuy nie ma żadnej gwarancji i szans na naprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę żadnego maila w sprawie C10 - możesz go wysłać raz jeszcze lub napisać na PW?

 

Przy czym już teraz mogę Ci powiedzieć, że polska gwarancja nie obejmuje sprzętów z azjatyckich dystrybucji (producent ma wgląd w pochodzenie po S/N), więc pozostają dalsze próby kontaktu z JoyBuy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Często jest tak że player jest mocno sponiewierany w transporcie. spróbuj go rozkręcić i sprawdz czy wszystkie śrubki są prawidłowo dokręcone i kabelki połączone .Ja tak miałem z cayinem n5II . Po dokręceniu śrubek zaczął działać prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Ktoś podpowie czym ładować C10? Ładowarkę dostałem ale bez polskiego adaptera, ładuję na razie od telefonu ale coś mocno się grzeje. Może ktoś miał taki sam problem i ma namiar na jakieś ładowarki pasujące prądowo do Colorflaya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Czesc,
 
Czy c10 poradzi sobie ze sluchawkami akg q701 czy lepiej szukac innych 32ohm np k550 lub dt990 ?
Nie no z 32 ohm to sobie poradzi, ale jak będą grać to inna bajka. Ja tego nie wiem. Na razie też szukam słuchawek które dadzą mi radość z colorflaya bo z tych co mam to stare superluxy 681 grają najlepiej. Ale dźwięk dupy nie urywa, mój stary sgs3 modowany lepiej gra na razie. I z superluxami i z mf100 i z zs5. Podobno C10 daje radę słuchawkom do 300 ohm. Jest to wartość graniczna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z K550 będzie super. C10 doda im nieco muzykalności, średnicy - fajnie się uzupełnią.

 

C10 do Q701 też wcale taki super za słaby znów nie będzie, a tonalnie jest bardzo dopasowany. Q701 to ledwo 62 ohmy i dość wysoka czułość i prędzej trzeba skupić się na czymś dopasowanym brzmieniowo, niż mocnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Into napisał:

A ktos testowal c10 z akg k550? Czego sie mozna spodziewac przy takim polaczeniu? Jeszcze mi glowie smiga ath msr7. 

 

Mozna sie spodziewac bardzo dobrego polaczenia, bardzo dlugo tak sluchalem, co prawda z mk2 ale to nie jest kosmiczna roznica. Bedzie Pan zadowolony ;) z msr7 tez testowalem i bylo troszke mulascie... ale co kto lubi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje mk2 jak wroce do wroclawia bede sprzedawal, ale ten powrot jakos sie dziwnie odwleka ;) niemniej tak, z mk2 zgrywa sie cudownie z k550 bedzie chudziej w dolnej srednicy i w basie z mk3 pojecia nie mam bo nie sluchalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności