Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Colorfly C10


saudio

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś niemiaczek odpalił USB-dac na systemie 64bit w C10. Mak toś jakieś sugestie jak to zrobić? :) 

http://www.hifi-forum.de/viewthread-125-9342-4.html#165

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pacze ;) 

 

edit 1

sama instalacja sterów nic nie dała, ale pogrzebię ;) 

 

edit 2

ze strony Asio można pociągnąć 2.8 nie bangla, wie ktoś jak z czeluści netu wytargać 2.8.40 ?

Edytowane przez brunnerius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze nie taka prosta sprawa, zwlaszcza w kontekscie ponizszej korespondencji z colorflajem w watku c200 na headfi z wrzesnia tego roku. EOL w kontenscie c10 oznacza end of life czyli nie bedzie wiecej updejtow.

 

"At moment I use only ASIO driver from 3th party without license, so I can’t publish at our web site. This driver works for C10 and c200. I asked the product manager several times when he will offer own tools.

For C10 he don’t will support because EOL. For C200 still wait for answer.

China will launch new generation of Player end of this year. At some HIFI exhibitions in China sample were presented.

Colorful Europe decide to cut this business, because the fraud with China based online trade platform like Alibaba, and the fraud of Chinese dealers at Amazon (don’t pay VAT, customs fee, licenses, WEEE and artist collection) destroy the margin of our European partners.

It don’t make sense future more. So we will have in future only customizing industrial solution for graphic cards."

 

 

 

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie, 

Jestem  tu nowy i od razu chciałbym podziękować za info, które skłoniło mnie do zakupu na joybuy Colorfly C10. W opakowaniu dostałem skórzane etui,  ochraniacz na szybkę a przede wszystkich cudowny, piękny dźwięk i wszystko za 143 dolary :-)).

 

Pozdrawiam 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Miszkur napisał:

Witam serdecznie, 

Jestem  tu nowy i od razu chciałbym podziękować za info, które skłoniło mnie do zakupu na joybuy Colorfly C10. W opakowaniu dostałem skórzane etui,  ochraniacz na szybkę a przede wszystkich cudowny, piękny dźwięk i wszystko za 143 dolary :-)).

 

Pozdrawiam 

 

 

 

z joybuy.com?

Edytowane przez KaszaWspraju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Spawn napisał:

Pchaj od dolu tam gdzie masz wyciecie na port usb i podczas wysuwania podnies delikatnie belke aby przeszla nad suwakiem glosnosci.

uff poszło. Dzięki. 

Jest jeden minus  tego zakupu. Mam w domu tylko RHA 750i oraz beyerdynamics dt990 pro i myślę, że może być lepiej.  Przeczytałem całe forum w poszukiwaniu słuchawek do C10 i  mam kilka typów mee p1, mezee 99, może oppo pm3. Szukam najlepszych planarnych, które "pociągnie" C10. Czy macie jakieś typy do około 2 tys?

 

Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności