Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Colorfly C10


saudio

Rekomendowane odpowiedzi

Z takich naprawde "analogowych" odtwarzaczy to mamy chyba tylko C4, C10, aliena (same tuzy ergonomiczne) i pono PONO? Dziwne bo ten ostatni na sabre ale i tak postanowiłem zaryzykować i jedzie do mnie jeden właśnie to sie przekonam :)

 

Będziesz miał możliwość porównania Aliena z Pono?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie czekamy z niecierpliwością na wrażenia i cenne uwagi. Bardzo chciałbym posłuchać C10 bo myślę, że mi podejdzie i jeśli będzie faktycznie tak dobry to mógłbym przymknąć oko na obsługę i czas rozruchu.

 

Zastanawiam się tylko dlaczego tak mało można o nim znaleźć w sieci. Oprócz jednej recenzji Evila i rachitycznego wątku na Headfaju, będącego z wiadomych względów w dużej części powieleniem naszego wątku, cisza - nie mogę znaleźć anglojęzycznych recenzji, filmików na youtubie, nic. Wiem, że jest dobry i wiele osób u nas z całego serca go poleca, tylko mnie to zastanawia dlaczego jakoś nie zrobił kariery...

Edytowane przez kony74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt dla świadomych osób które wiedzą czego chcą i stawiają przyjemność płynącą z muzyki ponad wszystko inne. Na pewno nie pomogło też totalne olanie przez producenta strony marketingowo reklamowej.

 

Aha no i nie da się nim poszpanować, co innego jakby miał strimingi, quad daca i 6 calowy ekran dotykowy - wtedy to by dopiero musiał grać :P

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak będę miał możliwość porównania aliena do pono i c10 ale nie wcześniej niż za tydzień a bardziej za dwa :)

 

To świetnie. Rozglądam się za odtwarzaczem do domu, coby flaczków posłuchać przed spaniem. I mam na oku aliena i pono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Posiadam zestaw Colorfly C10+Vsonic GR07 razem gra to naprawdę fajnie.


Teraz poszukuję słuchawek nausznych które też tak dobrze spasowałyby się z C10. Najlepiej jakby były to słuchawki bezprzewodowe tak żeby móc je wykorzystać do wieczornego oglądania np. TV. Budżet powiedzmy to ~1.5 tys zł.

 

Jaka jest różnica w jakości grania między słuchawkami bezprzewodowymi i klasycznymi w założonym budżecie?

Czy słuchawki za 1.5 tys zł wykorzystają potencjał C10?

 

Z bezprzewodowych słuchałem Bose QuietComfort 35 ale nie z C10 i ogólnie gra to całkiem przyjemnie.

Edytowane przez VoodoGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jakiś niemiaczek odpalił USB-dac na systemie 64bit w C10. Mak toś jakieś sugestie jak to zrobić? :) 

http://www.hifi-forum.de/viewthread-125-9342-4.html#165

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności