Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Test wzmacniacza Aune B1


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy było, ale znalazłem taki cytat w jednej z recenzji na Head-Fi:

 

"I received official confirmation from Aune themselves that the B1 outputs 3 Vrms in low-gain mode, 6.5 Vrms in high-gain mode at 1 kHz 0 dBFS signal."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś pamięta czy w zestawie znajdowały się jakieś gumy do spinania wzmacniacza z innym sprzętem? (zanim przekopię strych w poszukiwaniu kartonika). W opisach i testach w necie nie potrafiłem znaleźć tej informacji:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam,

 

i pytam obeznanych w temacie: Czy Aune B1 dobrze napędzi HE-400i? Jako źródła używam DX 90 i niestety jest nie tak jak na domowym wzmaku. Dodam że nie lubię słuchać głośno.

A i apropo gum do robienia kanapki - Gdzie ich szukać? Gdzie kupić?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DX90 z B1 to bajeczne zestawienie. Świetnie się uzupełniają. Podejrzewam, że napędzi satysfakcjonująco, ale czy dobrze to nwm, nie sprawdzałem akurat na HE-400i. Ostatnio miałem okazję podpiąć do tego zestawu Beyerdynamic T1. Ku mojemu zdziwieniu to grało :o 600 Ohm, klasa A i na prawdę dało się tego słuchać. Stacjonarka oczywiście wyciągnie więcej, ale to co potrafi B1 robi już wrażenie. Tak dobry sprzęt w formie przenośnej za niewielkie pieniądze. Warto spróbować. Jedyny minus to czas pracy na baterii, 5h w klasie A, pewnie z 8-9h bez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 30.11.2017 o 23:11, adriano2510 napisał:

DX90 z B1 to bajeczne zestawienie. Świetnie się uzupełniają.

Potwierdzam, ale usłyszeć mogłem to dopiero dziś jak podpiołem  FLC8s. Jak je podpinałem bezpośrednio do DX90 to owszem było nieźle, ale Shozy Zero na odpowiednich ustawieniach EQ wcale dużo im nie ustępowały. Dopiero B1 pokazał różnicę klas. Na Shozach Zero nie było tak dużej różnicy w graniu z kanapki DX90 + B1 i z samego DX90 po odpowiednim ustawieniu go.

Dnia 30.11.2017 o 23:11, adriano2510 napisał:

Podejrzewam, że napędzi satysfakcjonująco, ale czy dobrze to nwm, nie sprawdzałem akurat na HE-400i.

Co do HE-400i to na pewno satysfakcji tu nie będzie. Na moje ucho grać gra, ale bez.... Trzeba B1 w klasie A oczywiście rozkręcać prawie na max, i to nie to jak ze stacjonarnego wzmaka.

 

Ciekawi mnie jak zagragrają DT 1990 z DX90 + B1? Na head-fi czytałem zachwyty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności