Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Final Audio Design fanklub


saudio

Rekomendowane odpowiedzi

zgodnie z tym co twierdzi szefu Finala to wypuszczą pełną gamę planarów w przedziale 300 - 5k jurków

 

zatem D8000 to nie będzie najwyższy model - ani nie jedyny

 

a zatem planarne odpowiedniki cenowe III, IV czy VI mogą namieszać na rynku

 

będą też firmowe kable bal. i haj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, mykupyku napisał:

zgodnie z tym co twierdzi szefu Finala to wypuszczą pełną gamę planarów w przedziale 300 - 5k jurków

 

zatem D8000 to nie będzie najwyższy model - ani nie jedyny

 

a zatem planarne odpowiedniki cenowe III, IV czy VI mogą namieszać na rynku

 

będą też firmowe kable bal. i haj

Source? Planarne Sonorusy III i VI to brzmi jak mokry sen.

A i firmowe zbalansowane kabelki by były mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D8000 będzie najniższym planarnym modelem ich, a brzmi całkiem, całkiem. I dla mnie może być najlepszym planarem, muszę go tylko dłużej posłuchać i wtedy upewnić się czy by wygrał z He-6 i YH-1000, tylko że w tych przypadkach potrzebujemy mocnego ampa, a przy planarach finala nie, tylko źródło bardzo dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, timecage napisał:

Source? Planarne Sonorusy III i VI to brzmi jak mokry sen.

A i firmowe zbalansowane kabelki by były mile widziane.

 

http://www.6moons.com/industryfeatures/munich2017/9.html

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, saudio napisał:

A jak wygląda prezentacja sceny?

 


Nie jest szeroko ani głęboko, bardziej tak bezpośrednio, ale dużo szerzej i głębiej niż w He-6 czy 009 na stockowych padach, ale słuchałem ich bardzo krótko.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo, pady kątowe zawsze zmieniają. 

D8000 będą na AVS więć będzie można je posłuchać, tylko że mają być podpięte pod iFi iCAN Pro, uważam że to nie wzmacniacz do tych słuchawek.

Bo Ty się zaraziłeś do iCANa ;)
Daj mu szansę tylko takiemu co już pograł i jest rozgrzany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano zraziłem się do niego, gdyż co brałem pod niego słuchawki i dac'a to mi nie pasowało, gdyż za każdym razem był to dźwięk bardzo mulący, bez rozdzielczości, bardzo wolny attack i decay oraz bez góry. Może jakbym wrzucił jakiś analityczny dac jak Matrix X-Sabre Pro, który ma kontrolę absolutną na basie, bardzo suchą średnicę oraz srebrne kable, które dodadzą szybkości i ostrą górę to może by się dla mnie dało tego słuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
5 godzin temu, stefanbat napisał:

Chciałem się spytać jakich padów najlepiej spróbować do sonorusów IV, przydałby mi się nieco bardziej kontrolowany bas i szersza scena, raczej nie chciałbym specjalnie przymulać góry. 

 

Ja używam hybryd hm5, wcześniej miałem zwykłe skórzane, ale tam było basu aż za dużo. No i mówię o Sonorous III, ale w IV powinno być podobnie. W każdym razie, basu jest teraz w sam raz, poprawiła się jego kontrola, faktura i ogólnie dociążenie w niższych rejestrach. Co do sceny, to nie wiem czy się poszerzyła, na pewno się nie zawęziła. Niestety nie pamiętam jak to było z nią na stockach, na obecnych padach jest wręcz bardzo szeroko (jak na słuchawki zamknięte). Ostatnio po dłuższym czasie z Sonorousami ciężko mi było słuchać PM-3, właśnie ze względu na scenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, second napisał:

 

Ja używam hybryd hm5, wcześniej miałem zwykłe skórzane, ale tam było basu aż za dużo. No i mówię o Sonorous III, ale w IV powinno być podobnie. W każdym razie, basu jest teraz w sam raz, poprawiła się jego kontrola, faktura i ogólnie dociążenie w niższych rejestrach. Co do sceny, to nie wiem czy się poszerzyła, na pewno się nie zawęziła. Niestety nie pamiętam jak to było z nią na stockach, na obecnych padach jest wręcz bardzo szeroko (jak na słuchawki zamknięte). Ostatnio po dłuższym czasie z Sonorousami ciężko mi było słuchać PM-3, właśnie ze względu na scenę.

Ale rozumiem że standard, nie asymetrzyczne ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności