Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.08.2018 o 22:04, hesus666 napisał:

ponoc w okolicach 700$ maja kosztować.

Edit: +info z bloga - http://thewalkmanblog.blogspot.com/2018/08/sony-announces-mdr-z7m2.html

:o

Jeżeli to będzie coś w stylu Z1R, ale w normalnej cenie, to ja się zdecydowanie skuszę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z WM1A tworzą piękny duet.. na razie wizualnie. Oby dźwiękowo było jeszcze lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

https://www.amazon.com/Sony-MDR-Z7M2-Headphones-Headphone-MDRZ7M2/dp/B07G7LZNTW

Startowa cena 900$. Na polskiej stronie sony jeszcze ani słowa o tym modelu, ale na sony.com już jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sporo taniej od Waszych zestawów ale i tak jako tako da się posłuchać :)

IMG_20180816_210759.jpg

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Ardian

M504?

Edytowane przez Play

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, Play napisał:

@Ardian

M504?

Z3c, m504, nc750

Miałem okazję kupić siwą m505 za 500kc ~80pln ale to było po japońsku xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fuck, za tę cenę to szkoda było nie wziąć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem dziś okazję na lotnisku porównać sobie 1000xm2 z 1000xm3 i jest dużo lepiej. Największa różnica w basie który w xm2 gra bardzo chudo. Już chciałem kupic ale wyprzedane wszystkie sztuki w dwóch sklepach. Niestety nie było 900h żeby porównać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak xm3 maja trochę większe muszle. Ogólnie też jakość plastików dużo lepsza w xm3. Góra wydaje się na pierwszy rzut ucha przygaszona, ale po czasie ucho się przyzwyczaja i jest naprawdę dobrze. Mam nadzieję że jak będę wracał to będą na stanie bo cena lepsza niż na Amazonie była. A w Stanach nie chciałem brać bo z gwarancja był by problem.

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oby tylko problemy z pałąkiem nie powtórzyły się z XM2. 

A jest faktycznie różnica w ANC, tzn to w XM3 działa jeszcze lepiej niż u poprzednika? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na jednych i drugich w sklepie nie słyszałem nic oprócz muzyki. Głównie skupilem się na jakości odtwarzanego materiału. Cena na lotnisku w Amsterdamie 339 EUR. Kumpel wracał tydzień wcześniej przez Londyn i kupił je za 300gbp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1000xm3 kupuję napewno. Aktualnie do Holandii nie wracam, ale liczę na to że skoro taka okazja będzie w Holandii to i będzie w innych krajach np. w UK. U nas jest jakaś biedna gra na Playstation 4.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, LuQi napisał:

Z7 vs. Z7M2

Czuję, że głowa by mnie mogła rozboleć od słuchania tego języka :D.

Mk2 wyglądają na nieporównywalnie lepiej wykonane i przyjemniejsze wizualnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cascade (raczej) nie pobiją, więc mogę spać spokojnie. Acz na pewno super się będą zgrywać z grajkami Sony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, LuQi napisał:

Z7 vs. Z7M2

To ja jeszcze tłumaczenie na bardziej ludzki proszę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sieci ludzie którzy ich słuchali piszą, że M2 to poprawione brzmienie względem pierwszej wersji. Jest mniej basu który w Z7 dominował, nie był najlepszej jakości i czasami potrafił niepotrzebnie przyciemniać cały przekaz. W M2 podobno ten bas jest świetnie kontrolowany i ma lepszą fakturę. Dodatkowo ludzie zwracają uwagę na pięknie brzmiące damskie wokale.

8 godzin temu, Seler666 napisał:

Cascade (raczej) nie pobiją, więc mogę spać spokojnie.

@Seler666 skąd takie przypuszczenia?

Edytowane przez LuQi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak się zastanawiam czy nie sprzedać Sony MDR-EX1000, bo z dokanałówek na razie mało korzystam... Patrzę na ebay 1 aukcja, amazon to samo. Przestali je już całkowicie produkować i wyprzedały się leżaki?
Brzmienie mi się nawet podoba, ale nie mogę na razie kupić synergii w postaci zx300 lub wm1a,  ibasso dx150 tylko mnie w****ia obsługą :P . Jeśli nie będę mógł ich znowu kupić w normalnej cenie to chyba nie sprzedam...

Edytowane przez music hunter

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W sieci ludzie którzy ich słuchali piszą, że M2 to poprawione brzmienie względem pierwszej wersji. Jest mniej basu który w Z7 dominował, nie był najlepszej jakości i czasami potrafił niepotrzebnie przyciemniać cały przekaz. W M2 podobno ten bas jest świetnie kontrolowany i ma lepszą fakturę. Dodatkowo ludzie zwracają uwagę na pięknie brzmiące damskie wokale.

[mention=65783]Seler666[/mention] skąd takie przypuszczenia?

Bo nie umiem sobie wyobrazić zamkniętych przenośnych słuchawek, które grają od Cascade lepiej (w tej cenie) i bardziej leżącym mi dźwiękiem. Obym się mylił.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tak się zastanawiam czy nie sprzedać Sony MDR-EX1000, bo z dokanałówek na razie mało korzystam... Patrzę na ebay 1 aukcja, amazon to samo. Przestali je już całkowicie produkować i wyprzedały się leżaki?
Brzmienie mi się nawet podoba, ale nie mogę na razie kupić synergii w postaci zx300 lub wm1a,  ibasso dx150 tylko mnie w****ia obsługą  . Jeśli nie będę mógł ich znowu kupić w normalnej cenie to chyba nie sprzedam...

Ich już nie produkują. Lepiej je trzymać - to, było nie było, legendarne słuchawki.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi