Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Sony


marekhall

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.08.2018 o 22:04, hesus666 napisał:

ponoc w okolicach 700$ maja kosztować.

 

Edit: +info z bloga - http://thewalkmanblog.blogspot.com/2018/08/sony-announces-mdr-z7m2.html

:o

Jeżeli to będzie coś w stylu Z1R, ale w normalnej cenie, to ja się zdecydowanie skuszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.amazon.com/Sony-MDR-Z7M2-Headphones-Headphone-MDRZ7M2/dp/B07G7LZNTW

 

Startowa cena 900$. Na polskiej stronie sony jeszcze ani słowa o tym modelu, ale na sony.com już jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Miałem dziś okazję na lotnisku porównać sobie 1000xm2 z 1000xm3 i jest dużo lepiej. Największa różnica w basie który w xm2 gra bardzo chudo. Już chciałem kupic ale wyprzedane wszystkie sztuki w dwóch sklepach. Niestety nie było 900h żeby porównać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak xm3 maja trochę większe muszle. Ogólnie też jakość plastików dużo lepsza w xm3. Góra wydaje się na pierwszy rzut ucha przygaszona, ale po czasie ucho się przyzwyczaja i jest naprawdę dobrze. Mam nadzieję że jak będę wracał to będą na stanie bo cena lepsza niż na Amazonie była. A w Stanach nie chciałem brać bo z gwarancja był by problem.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednych i drugich w sklepie nie słyszałem nic oprócz muzyki. Głównie skupilem się na jakości odtwarzanego materiału. Cena na lotnisku w Amsterdamie 339 EUR. Kumpel wracał tydzień wcześniej przez Londyn i kupił je za 300gbp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, LuQi napisał:

Z7 vs. Z7M2

Czuję, że głowa by mnie mogła rozboleć od słuchania tego języka :D.

Mk2 wyglądają na nieporównywalnie lepiej wykonane i przyjemniejsze wizualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sieci ludzie którzy ich słuchali piszą, że M2 to poprawione brzmienie względem pierwszej wersji. Jest mniej basu który w Z7 dominował, nie był najlepszej jakości i czasami potrafił niepotrzebnie przyciemniać cały przekaz. W M2 podobno ten bas jest świetnie kontrolowany i ma lepszą fakturę. Dodatkowo ludzie zwracają uwagę na pięknie brzmiące damskie wokale.

 

8 godzin temu, Seler666 napisał:

Cascade (raczej) nie pobiją, więc mogę spać spokojnie.

 

@Seler666 skąd takie przypuszczenia?

Edytowane przez LuQi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy nie sprzedać Sony MDR-EX1000, bo z dokanałówek na razie mało korzystam... Patrzę na ebay 1 aukcja, amazon to samo. Przestali je już całkowicie produkować i wyprzedały się leżaki?
Brzmienie mi się nawet podoba, ale nie mogę na razie kupić synergii w postaci zx300 lub wm1a,  ibasso dx150 tylko mnie w****ia obsługą :P . Jeśli nie będę mógł ich znowu kupić w normalnej cenie to chyba nie sprzedam...

Edytowane przez music hunter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sieci ludzie którzy ich słuchali piszą, że M2 to poprawione brzmienie względem pierwszej wersji. Jest mniej basu który w Z7 dominował, nie był najlepszej jakości i czasami potrafił niepotrzebnie przyciemniać cały przekaz. W M2 podobno ten bas jest świetnie kontrolowany i ma lepszą fakturę. Dodatkowo ludzie zwracają uwagę na pięknie brzmiące damskie wokale.
 
 
[mention=65783]Seler666[/mention] skąd takie przypuszczenia?



Bo nie umiem sobie wyobrazić zamkniętych przenośnych słuchawek, które grają od Cascade lepiej (w tej cenie) i bardziej leżącym mi dźwiękiem. Obym się mylił.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tak się zastanawiam czy nie sprzedać Sony MDR-EX1000, bo z dokanałówek na razie mało korzystam... Patrzę na ebay 1 aukcja, amazon to samo. Przestali je już całkowicie produkować i wyprzedały się leżaki?
Brzmienie mi się nawet podoba, ale nie mogę na razie kupić synergii w postaci zx300 lub wm1a,  ibasso dx150 tylko mnie w****ia obsługą  . Jeśli nie będę mógł ich znowu kupić w normalnej cenie to chyba nie sprzedam...


Ich już nie produkują. Lepiej je trzymać - to, było nie było, legendarne słuchawki.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności