Recommended Posts

eh

Edytowane przez awayeah

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no nieźle, thx

kuszą skubane.. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 9.12.2017 o 10:55, awayeah napisał:

Na koniec kwestia synergii i tipsów - jak kiedyś wspomniał @all999 EX800ST z Sony ZX100 zagrały tak, że można to uznać za endgame, ale EX1000 już takiej super synergii z tym DAPem nie miały. Więc gdyby ktoś kiedyś porównywał bezpośrednio warto popróbować różne źródła; również @all999 gotów był spisać na straty EX1000 bo początkowo źle dobierał tipsy. @Spawn być może Twoje wspomnienia o dźwięku EX1000 mogą być trochę skrzywione tym jakie wtedy źródło miałeś ... W końcu teraz słuchasz EX800 z WM1A :)

Czy EX800 i EX1000 dobrze sprawują się z tymi samymi tipsami, a jeśli tak to z jakimi? Mowa tutaj o którejś z par tych oryginalnych od Sony czy o jakiś całkowicie innych?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy EX800 i EX1000 dobrze sprawują się z tymi samymi tipsami, a jeśli tak to z jakimi? Mowa tutaj o którejś z par tych oryginalnych od Sony czy o jakiś całkowicie innych?

Czy reagują tak samo na te same tipsy, tego nie sprawdziłem, ale z tipsami, których używam, obie pary grały dobrze.

Tipsy, które dostajesz w komplecie z EX1000 powinny większości wystarczyć, są zaprojektowane dla nich i brzmią świetnie. Ja jednak używam ich nowszego modelu - EP-TC50M, ale podobają mi się też z Symbio.

Edit

Przy okazji, WM1A + EX1000 po balansie i za każdym razem mam ciary słuchając tego albumu. Genialny.

c8af145dd0c7d226885c0061ce66ecea.jpg

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 godziny temu, all999 napisał:

Edit

Przy okazji, WM1A + EX1000 po balansie i za każdym razem mam ciary słuchając tego albumu. Genialny.

A ten balans do nich to finalnie po wszystkich testach wybrałeś miedziany czy hybrydowy? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wybrałem hybrydę miedź + miedź złocona. Czystą miedź też grała świetnie, dodatek srebra się nie sprawdził.

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na e-bay pojawił się praktycznie nowy Sony NW-WM1Z za 1850 GBP z UK. Porównując cenę do innych źródeł to chyba nawet niezła, biorąc pod uwagę brak dodatkowych opłat :ph34r:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Potwierdzam synergie ex1000 z wm1z po SE i na oprogramowaniu 1.02 grają niesamowicie to najlepsze słuchawki które było mi dane słuchać z 3.5mm , bardzo szeroka scena , szersza niż w se5ult , piękna góra , no i ten bas jedynie oBravo tu mogą powalczyć :) czystość dźwięku zadziwia, są bardzo zbalansowane głębokość sceny troche mniejsza niż w (se5ult lecz  tu se5ult znane są z jednej z najlepszych na rynku ) ciekawy jestem po balansie , teraz czekam na dodatkowy kabelek pod 4.4mm balanced 

Za ta cene obecnie powiedzmy 380$ - 440$ za dynamika nie ma nic lepszego :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 9.02.2018 o 23:06, LuQi napisał:

Na e-bay pojawił się praktycznie nowy Sony NW-WM1Z za 1850 GBP z UK. Porównując cenę do innych źródeł to chyba nawet niezła, biorąc pod uwagę brak dodatkowych opłat :ph34r:

No nie wiem....

https://www.amazon.de/Sony-High-Resolution-Walkman-Speicher-Multi-Touchdisplay/dp/B01LHGLALI/ref=pd_sbs_23_10?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=JJ5P9S5SAQG5XKTX188H

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta