Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Sony


marekhall

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 9.12.2017 o 10:55, awayeah napisał:

Na koniec kwestia synergii i tipsów - jak kiedyś wspomniał @all999 EX800ST z Sony ZX100 zagrały tak, że można to uznać za endgame, ale EX1000 już takiej super synergii z tym DAPem nie miały. Więc gdyby ktoś kiedyś porównywał bezpośrednio warto popróbować różne źródła; również @all999 gotów był spisać na straty EX1000 bo początkowo źle dobierał tipsy. @Spawn być może Twoje wspomnienia o dźwięku EX1000 mogą być trochę skrzywione tym jakie wtedy źródło miałeś ... W końcu teraz słuchasz EX800 z WM1A :)

 

Czy EX800 i EX1000 dobrze sprawują się z tymi samymi tipsami, a jeśli tak to z jakimi? Mowa tutaj o którejś z par tych oryginalnych od Sony czy o jakiś całkowicie innych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy EX800 i EX1000 dobrze sprawują się z tymi samymi tipsami, a jeśli tak to z jakimi? Mowa tutaj o którejś z par tych oryginalnych od Sony czy o jakiś całkowicie innych?

 

Czy reagują tak samo na te same tipsy, tego nie sprawdziłem, ale z tipsami, których używam, obie pary grały dobrze.

 

Tipsy, które dostajesz w komplecie z EX1000 powinny większości wystarczyć, są zaprojektowane dla nich i brzmią świetnie. Ja jednak używam ich nowszego modelu - EP-TC50M, ale podobają mi się też z Symbio.

 

 

 

 

Edit

 

Przy okazji, WM1A + EX1000 po balansie i za każdym razem mam ciary słuchając tego albumu. Genialny.

 

 

c8af145dd0c7d226885c0061ce66ecea.jpg

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam synergie ex1000 z wm1z po SE i na oprogramowaniu 1.02 grają niesamowicie to najlepsze słuchawki które było mi dane słuchać z 3.5mm , bardzo szeroka scena , szersza niż w se5ult , piękna góra , no i ten bas jedynie oBravo tu mogą powalczyć :) czystość dźwięku zadziwia, są bardzo zbalansowane głębokość sceny troche mniejsza niż w (se5ult lecz  tu se5ult znane są z jednej z najlepszych na rynku ) ciekawy jestem po balansie , teraz czekam na dodatkowy kabelek pod 4.4mm balanced 

Za ta cene obecnie powiedzmy 380$ - 440$ za dynamika nie ma nic lepszego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.02.2018 o 23:06, LuQi napisał:

Na e-bay pojawił się praktycznie nowy Sony NW-WM1Z za 1850 GBP z UK. Porównując cenę do innych źródeł to chyba nawet niezła, biorąc pod uwagę brak dodatkowych opłat :ph34r:

 

No nie wiem....

https://www.amazon.de/Sony-High-Resolution-Walkman-Speicher-Multi-Touchdisplay/dp/B01LHGLALI/ref=pd_sbs_23_10?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=JJ5P9S5SAQG5XKTX188H

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dopiszę się, a co, ponieważ w ostatnim czasie zaczęły u mnie przeważać sprzęty marki Sony. Poszukiwanie słuchawek bezprzewodowych uważam, na razie, za zakończone na WH 1000x, natomiast od kilku dni testuję ZX-300 i muszę przyznać, że player robi wrażenie jakością wykonania i dźwięku. Co ciekawe najlepiej brzmi ze słuchawkami Sony, więc chyba pora rozejrzeć się za jakimiś dokami tej marki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Możliwe, że w tym roku, a już na pewno w następny sprawie sobie komplet Sony, ale niestety nie porwę się od razu na wm1a, tego może kupię za rok okazyjnie :P .

Podłączał ktoś ex800st lub ex1000 do A45 lub ZX300?  W sumie jeśli z telefonów grają dobrze, to z nimi będzie jeszcze lepiej... 

Ponoć z ZX300 jest magiczna synergia, pewnie się przekonam za parę miesięcy, bo właśnie kupiłem ex1000 :)

 

Edytowane przez music hunter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
3 minuty temu, Adamesq napisał:

Ktos probowal podlaczyc te bezprzewodowe modele jak WX1000M2 czy H900N do stacjonarnych torow? Da sie z nich wycisnac cos poza zaimplementowane DACi?

 

Ja podpinałem pod CMA600i, zarówno 1000X jak H900N. Krótko mówiąc: nie warto i nie polecam kupowania ich z myślą do użytku po kablu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zgłaszam się do fanklubu z ZX300. Mocy nie brakuje, brzmienie może spokojnie konkurować z o wiele droższymi sprzętami, a jeśli chodzi o obsługę i dopracowanie detali, to cóż... po przesiadce obiecałem sobie, że już nigdy więcej żadnych chińskich DAP-ów, choćby nie wiadomo jak grały ;) Zgrywanie biblioteki zarówno na pamięć wewnętrzną, jak i na kartę odbywa się bardzo sprawnie. No i wyjeżdżając na trzy dni nie trzeba brać ładowarki. Poczułem się prawie jakbym miał znowu starą Nokię.

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności