Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Wygodne słuchawki nauszne/wokółuszne do CS:GO (do 200zł)


adi191pl

Pytanie

Witam. Jestem od 2-3 lat posiadaczem Kossów Porta Pro. Słuchawki wygrzane grają dobrze, w CSie również dają radę, problem leży w ich długotrwałym użytkowaniu podczas gry (2-3h), które zwyczajnie powoduje u mnie bóle małżowin. Dlatego szukam słuchawek do w/w gry, które nie powodowałyby takich bóli i które nie grzałyby mi mocno ucha po dłuższej grze (co niestety na tych kossach się wydarza :( )

 

Ponieważ mają służyć do gry, dobrze by było, gdyby ich scena pozwalała określać, czy, gdzie i ile przeciwników nadchodzi. Cena to widełki 50-200zł, więc jak znajdzie się coś taniego i spełniającego te wymogi, to nie będę wydawał pieniędzy na droższe rzeczy :)

 

Wygląd, marka nie ma znaczenia. Znaczenie ma jedynie sam dźwięk i przyzwoite wykonanie, słuchawki nie mają się rozpaść w ręce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
  • MP3store

jak dla mnie hi2050 są o wiele lepsze niż hd681, do tego konstrukcja superluxów jest jaka jest, nie ma sie co oszukiwać, jest licha. Jak wiadomo, nie każdy mecz wygrywamy, po porażce niekoniecznie słuchawki zostają na głowie, myślę, że wiesz o czym mówie :) konstrukcja Hi2050 jest naprawde trwała, zresztą, zapraszam do naszych sklepów na odsłuchy oraz crash testy :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kiedyś mi się obiło podczas czytania "polecane słuchawki nauszne" że najlepsze do grania są superlux hmc 631 tylko, że kosztują już 250 zł.

Ogólnie produkty Superlux maja niezły stosunek jakości do ceny.

Jakby cię zainteresowały to wklejam linka do recenzji

http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-superlux-hmc631/

Zapomniałbym odradzam słuchawek pseudo do grania one w większości przypadków nie są warte złotówki (Rezery itp itd)

Edytowane przez Pawcio83
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności