Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Recenzja wzmacniacza przenośnego Aune B1


Rekomendowane odpowiedzi

Mimo, że nie bawię się już od lat w poważniejszy outdoor, bardzo cenię sobie taki sprzęt przede wszystkim za ogromną poręczność. Wykorzystuję bowiem go jako asortyment półprzenośny, który mogę łatwo przewieźć z miejsca na miejsce wraz z laptopem, by potem używać już jako sprzęt stricte stacjonarny. Identycznie sprawa ma się u mnie zarówno z IEMami, które są dla mnie substytutem słuchawek zamkniętych z naciskiem na lepszą izolację od otoczenia, jak i wszelakich DACów i wzmacniaczy słuchawkowych. O ile z tym ostatnim w wydaniu przenośnym było do tej pory różnie i ciężko było mi wskazać coś naprawdę ciekawego w półce do 1000 zł, tak teraz chyba nareszcie nadarza się ku temu okazja. Przed Państwem łakomy kąsek dla miłośników lepszej klasy outdoorowego słuchania – przenośny wzmacniacz Aune B1.


aune_b1_07.jpg


http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-wzmacniacza-przenosnego-aune-b1/

Edytowane przez EvilKillaruna
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klikam, co parę godzin ten button like this i ni hu, hu...

 

Po przeczytaniu testu wnioskuję, że zgrałby się idealnie u mnie jako wzmak stacjonarny i przenośny do taczek. I cena niska.

Całe szczęście, że sobie wpisałem pod avkiem, że nic już nie chcę, bobym kupił :D

Ale nie ma, audio abstynencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uderzył mnie jeden fakt, jak kliknąłem w "nowe posty":

 

Recenzja wzmacniacza przenośnego Aune B1 in Testy sprzętu stacjonarnego

 

Dość ciekawie brzmi takie połączenie :D

Widać jak zacierają się granice między sprzętem stacjonarnym i przenośnym. Takie czasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uderzył mnie jeden fakt, jak kliknąłem w "nowe posty":

 

Recenzja wzmacniacza przenośnego Aune B1 in Testy sprzętu stacjonarnego

 

Dość ciekawie brzmi takie połączenie :D

Widać jak zacierają się granice między sprzętem stacjonarnym i przenośnym. Takie czasy...

To nie tak Sławku, po prostu brak odpowiedniego działu dla przenośnych ampów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności