Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki do gier, muzyki, które spełnią moje oczekiwania.(max 500zł)


Aquerr

Pytanie

Witam! Poszukuję słuchawek do użytku domowego, głównie będę używać ich do grania, lecz zamierzam słuchać na nich także muzyki. Jeśli chodzi o gatunki, to lubię sobie posłuchać różnego rodzaju trapów, house, generalnie elektronika, lecz słucham też bardzo dużo reggae. Co do słuchawek, to posiadałem HD201, HMC-631, 681b, obecnie używam Porta Pro, oraz 688b, wszystko podpięte pod e07k. Oczekuję przedewszystkim barwnego, przestrzennego dźwięku, z wyczuwalnym głębokim basem i nie przesadzoną górą. Chciałbym żeby słuchawki były bardzo "dokładne", dobrze określały położenie przeciwnika, w podczas słuchania muzyki, chciałbym słyszeć "odległość" pomiędzy niektórymi dźwiękami. Jestem zadowolony z 688b, ale dźwięk mógłby być trochę bardziej kolorowy, bas trochę wyrazistszy, głęboki. Nie wiem dokładnie czy chcę słuchawki zimne, czy ciepłe, fajnie by było jakby można by było znaleźć kompromis. Wiem że w ciepłych słuchawkach, gra w fpsy jest dość mało przyjemna, ale jeśli by był taki model, który by spełniał moje oczekiwania, to byłbym bardzo zadowolony :). Generalnie skłaniam się ku jasnemu brzmieniu, ale nie chcę by dźwięk był oschły i mało wyrazisty. Teraz zachodzi pytanie odnośnie ceny, dopiero rozglądam się za modelami, więc cena to tylko orientacyjna liczba, ale nie zamierzam okradać banku, więc fajnie by było, jakby ktoś podał parę modeli które spełniają te wymagania, od najniższej ceny, aż do wysokiej. Potem jakoś to sobie przeanalizuję :). Dziękuję bardzo za pomoc!

Edytowane przez Aquerr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

AKG K550/K551 zrekablowane i z bas modem, lub taniej Shure SRH440 z padami HM5 i bas modem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności