Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki dokanałowe, uniwersalne, OTE? ~150-250zł - miasto i rower


SpeedyBang

Pytanie

Witam serdecznie :),

Jak już wspomniałem, potrzebuję słuchawek dokanałowych, będą to moje codzienne "woły robocze" - do przejazdów komunikacją miejską, ale chciałbym, aby były również wytrzymałe na jazdę na rowerze - regularnie w sezonie jeżdżę zarówno na kolarzówce, jak i mtb i chciałbym, aby wytrzymały próbę czasu i kilka delikatnych szarpnięć, a te czasem się zdarzają przy sporcie.

 

Poprzednim moim wyborem były Brainwavz R1 i właściwie od początku byłem w nich zakochany. Sposób zakładania okazał się idealny dla wszelkiego sportu, a jakość dźwięku jak na tę cenę jest dla mnie bardzo zadowalająca. Mimo wszystko, codzienne zwijanie kabla spowodowało jego pękanie w kilku miejscach i potrzebuję teraz czegoś nowego, bo recable raczej jest nieopłacalny. Pewnie kupiłbym je ponownie, ale raczej z każdym kolejnym zakupem staram się iść nieco wyżej z jakością :).

 

Jeśli chodzi o rodzaj muzyki jaki preferuję - trudno mi się określić. Głównie rock / metal / soul, ale zdarza się niemal każda inna muzyka od roots reggae przez filmową, klasyczną, aż do folku (jedynie wykluczam elektroniczną typu house, techno) więc brzmienie raczej uniwersalne, choć w przypadku dokanałowych lubię, kiedy mnie "bawią", a niekoniecznie zachwycają wyważonym dźwiękiem, jak moje domowe HD380 Pro.

Jako odtwarzaczy używam Note 3 i Sansa Clip.

 

Jak na razie skłaniam się ku Brainwavz S1, jednak nie jestem pewny, czego się po nich spodziewać, chociaż wydają się rozsądnym wyborem - mocna budowa, dobry dźwięk, OTE.

Oczywiście, oprócz tego pojawiają się inne, dość oczywiste propozycje w tej cenie - ne-700x, Brainwavz M2, ale one wydają się być zbyt kruche i mogą nie oferować mi wygody przy sporcie, czy szybkim poruszaniu się po mieście. To samo tyczy się E10S - po prostu obawiam się wypadania z ucha przy bardziej dynamicznych ruchach, choć nad E50 się zastanawiam. Jednocześnie odrzucam typowo sportowe słuchawki - nie chcę tracić na jakości dźwięku przez to, że są oznaczone "dla sportowców", wolę się przemęczyć z gorszym przystosowaniem do sportu, ale z lepszym dźwiękiem.

 

Mam nadzieję, że nie przeraziłem długością postu i z góry dziękuję za pomoc :)!

Edytowane przez SpeedyBang
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności