joseff

Sandisk Clip Jam

Recommended Posts

O ciekawe chociaż wygląda jak minimalnie nowsza wersja zwykłego clip+. 8gb w standardzie, 18 godzin odtwarzania (clip+ miał 15) i generalnie na tym się kończą różnice na papierze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tylko, że bebechy to zdaje się są od sporta. Zatem bez rockboxa. Jak to gra to nie wiem, bo sporta nigdy nie miałem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Taki sobie model, tańsza wersja Sporta, z Clipem+ tylko trochę dłuższym działaniem na baterii wygrywa, a między Jamem i Sportem nie będzie jakiejś kolosalnej różnicy w cenie.

Edytowane przez bachankas

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poprzedni model (Clip+) odczytywał więcej formatów audio. Ten co ma fajniejsze to to że oled nie składa się z dwóch wyświetlaczy, reszta wygląda bardzo podobnie do poprzednika :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A może ktoś potwierdzić że Jam odtwarza FLAC? Niektórzy piszą że tak, a inni że nie... Jak to z tym faktycznie jest?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam. Kupiłem do tego odtwarzacza słuchawki MEELECTRONICS X6 i zdziwiłem się że nie mogę ich podłączyć. Nigdy nie miałem słuchawek bluetooth i nie wpadłem na to że nie dostanę czegoś co umożliwi podłączenie ich do odtwarzacza mp3. Czy wiecie może czy da się kupić jakąś przejściówkę do tego odtwarza umożliwiającą połączenie ze słuchawkami bluetooth?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Właśnie nabyłem Sandiska Clip Jam. Słucham na ustawieniu EQ Full Bass. (tylko na takim da się słuchać według mnie). Clip Jam jest całkiem do słuchania,  na pewno nie jest tragicznie i  źle. Całkiem dobra jakość dźwięku i szczegółowość, góra, środek i dół, -  oczywiście jak za tę cenę do 100zł, 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta