Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Touch 5G - jak to ugryźć?


sn4ke

Rekomendowane odpowiedzi

Czy można jakoś permanentnie odblokować "zachmurzonego" touch 5g? Jakiś czas temu kupiłem takiego z czwartej (?) ręki (uprzednio sprawdzony na infolinii apple, czy nie jest np kradziony) i postanowiłem z nim powalczyć, ale z braku czasu na razie go nie ruszałem. Pierwszy właściciel nie wyrejestrował grajka z chmury,drugi używał tak długo, aż mu się zachciało resetu urządzenia, a kolejny myślał, że sobie poradzi i sobie nie poradził.

 

Jak dla mnie może to być zabawka wyłącznie offline, bo nie potrzebuję sieciowych bajerów i innych funkcji premium - w zamyśle miał być następcą dla taczki 4G.

 

Czy są jakieś sprawdzone patenty na uzdatnienie takiego sprzętu poza wymianą płyty głównej? Widziałem w sieci jakieś poradniki w formie filmów i w ostateczności spróbuję, ale wolałbym usłyszeć informację od kogoś kto czegoś takiego już próbował. Jeśli takie linki są niemile widziane, to proszę o podesłanie na PRIV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.dobreprogramy.pl/doulCi-blokada-aktywacji-z-iCloud-zostala-zlamana-kazdy-moze-odblokowac-iPhonea,News,54595.html

 

Ponoć złamali ale wygląda na to że to nie takie łatwe.

Jedni blokują drudzy bawią się tym aby to złamać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To perform an iPod Touch hard reset, start by turning the iPod Touch on. Press and hold down the sleep/wake button until you see the Apple logo on the screen. Next, you need to turn the iPod Touch completely off. Press and hold down the sleep/wake button until you see the red slider. Slide the slider to turn off the iPod Touch. This should fix any potential problems you are having with your iPod Touch.


If you are unable to turn off iPod Touch, you can try doing a manual reset. To do so, hold down the sleep/wake button and home button at the same time. Continue to hold them for at least 10-15 seconds. Wait for the Apple logo to appear.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - to się chyba tyczy starszych taczek, czy jestem w błędzie? Począwszy od 5G po resecie urządzenia do ustawień fabrycznych jest obowiązkowa aktywacja i weryfikacja twojego i-profilu (nie wiem jak to się u nich nazywa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności