Skocz do zawartości

Fanklub Phonak Audéo


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Chciałbym się was zapytać jakie inne słuchawki polecacie które podobnie grają do audeo 012 i są wygodne? Mogą być droższe.

Tak jak wielu z was, miałem długo słuchawki audeo jednak zniszczyłem już wszystkie szare filtry i nie mam jak już ich używać.

Jest jeszcze możliwość zakupienia filtrów ?

 

Pozdrawiam,

Marcin

 

Ja niedługo będę się rozglądał za customami o podobnej charakterystyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Chciałbym się was zapytać jakie inne słuchawki polecacie które podobnie grają do audeo 012 i są wygodne? Mogą być droższe.

Tak jak wielu z was, miałem długo słuchawki audeo jednak zniszczyłem już wszystkie szare filtry i nie mam jak już ich używać.

Jest jeszcze możliwość zakupienia filtrów ?

 

Pozdrawiam,

Marcin

 

Szarych filtrow juz nigdzie nie ma, czarne i zielone sa. Takich co graja podobnie nie znalazlem niestety nawet wielokrotnie drozszych. Nawet wyzszy model pfe232 to juz inny granie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, a co myślicie o czarnych lub zielonych filtrach, nigdy ich nie używałem. Np dla mnie w szarych było odrobine za mało basu.

Jeśli chodzi o nowe słuchawki za którymi się rozglądam, mogą być droższe, zależy mi przede wszystkim na tym aby były wygodne, nie muszą grać tak samo jak audeo, natomiast w tej samej klasie albo lepsze. Jakieś propozycje ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie XD

Ja w Etymotic hf3 spałem bez problemu. :P

I ety prawie nie wystają, po prostu głęboko chodzą w kanał. Dlatego izolacja jest taka dobra, można bez problemu słuchać w autobusie, pociągu tylko ty i twoja muzyka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że z racji braku obecnie słuchawek nausznych w domu, musiałem się wspomóc Audeo. Pierwszy raz od kilku miesięcy mam je w uszach.

Bardzo się cieszę, że je odkopałem. To kawał świetnych słuchawek, a kosztują grosze (o ile trafi się na parę z szarymi filtrami w zestawie).

 

Polecam sprawdzić, jak się zachowują po wzmocnieniu/na stacjonarce.

Właśnie ich słucham na iMod/B1 i mimo, że nie jest to jakaś wybitna synergia, to jestem w szoku, że dokanałówki mogą tak grać.

 

Zamiast comply, polecam tipsy Westone - link

Edytowane przez krz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ety też się chowają w uchu. O ile kiedyś jak miałem MC3 ze standardowymi białymi filtrami to cierpiałem ze względu na dźwięk i ergonomię, to ER4S na zielonych i do tego najmniejsze choinki XS i da radę tego słuchać bez cierpienia. Audeo 012 na szarych przy ER4S są znacznie bardziej basowe, mają fajniejsze dociążenie średnicy. Ety są bardziej szczegółowe, ale Audeo dają mnóstwo radochy oczywiście o ile zapewni im się odpowiednią izolację (Audeo przypominają mi w brzmieniu Grado SR325). Jak teraz przyzwyczaiłem się do małych choinek od Ety, to jak zakładam Audeo na tipsach to czuję się jakbym nie miał izolacji :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jakie tipsy polecacie do PFE na szarych filtrach? Poki co mam pianki te "gestsze" ale mam wrazenie ze bas jest lepszy na stockowych gumkach, tylko ze te wszystkie pogubilem poza najwiekszym rozmiarem.
Ktos kupowal jakies zamienniki i byl zadowolony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne są w Sonusie.

http://sonusmobile.pl/pol_m_Akcesoria_Nakladki-silikonowe-do-sluchawek-108.html

 

Możesz rozważyć zakup personalizowanych od Custom Art - wygoda i trwałość są nie do pobicia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dokupywałem jedną parę w sonusie - szare - prawie nie do odróżnienia od oryginalnych. Jedna gumka nie miała wyciętego otworu i trzeba było ją tuningować żyletką ;)

Ogólnie to średnio mi leżały w uchu te silikony. Często gubiłem seal i potrafiły się wyślizgnąć z ucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dokupywałem jedną parę w sonusie - szare - prawie nie do odróżnienia od oryginalnych. Jedna gumka nie miała wyciętego otworu i trzeba było ją tuningować żyletką ;)

Ogólnie to średnio mi leżały w uchu te silikony. Często gubiłem seal i potrafiły się wyślizgnąć z ucha.

Dlatego jedyne-słuszne, to te Westone'owe.

Tylko trzeba dobrać dla siebie rozmiar. Dla mnie lepsze niż stockowe i comply.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Najlepiej zapytać u źródła :)

 

Napiszcie, proszę, czy w ogóle warto kupić phonaki i słuchać na czarnych filtrach, czy tylko szare i koniec tematu?

Nie znalazłem negatywnych opinii o słuchawkach, wręcz odwrotnie: w tej kasie super sprawa, wygoda jeszcze lepsza, ALE na szarych, z szarymi, tylko szare itd.

Moja szufla szuka partnera i napaliłem się na te słuchaweczki, dopóki nie przeczesałem neta i na własne oczy zobaczyłem, że naprawdę nigdzie nie dostanę szarych filtrów.

To jak to jest z czarnymi? I jak może być z szufelką?

Edytowane przez side
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności