Skocz do zawartości

Fanklub Phonak Audéo


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Rozważam wymianę pl50 na coś ciekawszego i naturalnie biorę pod uwagę audeo, tylko mnie zastanawia czy latem nie będzie problemu z racji tego, że przy dokach i wysokich temperaturach ucho potrafi mi się trochę spocić. Może być z tym problem - zawilgocenie, zabrudzenie filtrów wpływające negatywnie na dźwięk, czy nie jest tak źle?

Edytowane przez jouhou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do nich w kwestii kosztów wysyłki - nie "Priority", tylko zwykła, i prosto do Polski. Od piątku nie dostałem odpowiedzi.

 

Przy pięciu sztukach wychodzi aktualnie 160-200 zł (w zależności od VATu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do nich w kwestii kosztów wysyłki - nie "Priority", tylko zwykła, i prosto do Polski. Od piątku nie dostałem odpowiedzi.

 

Przy pięciu sztukach wychodzi aktualnie 160-200 zł (w zależności od VATu).

zamawiałem tam, na końcu zamówienia w uwagach piszesz country Poland w wybrałem z listy Czechy

filtrów szarych już nie mają :/

to zbiorowe nam się udało :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filtrów szarych już nie mają :/

to zbiorowe nam się udało :)

 

 

Dlatego zamówiłem 3 komplety bo tego się właśnie obawiałem, nawet myślałem czy by nie wziąść 5 ale wymiękłem kwotowo ;) Miałem nawet obawy czy nie przyjdą w innym kolorze bo aż ciężko było uwierzyć że nigdzie nie ma a jedna strona ma taką ilość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

filtrów szarych już nie mają :/

to zbiorowe nam się udało :)

 

 

Dlatego zamówiłem 3 komplety bo tego się właśnie obawiałem, nawet myślałem czy by nie wziąść 5 ale wymiękłem kwotowo ;) Miałem nawet obawy czy nie przyjdą w innym kolorze bo aż ciężko było uwierzyć że nigdzie nie ma a jedna strona ma taką ilość ;)

 

ja już jednej Pani odsprzedałem 1 szt. i zostało 6 par - myślę że starczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakie tipsy dobrze się zgrają z Audeo? Który model będzie pasował rozmiarem tulejki? Zastanawiam się nad Shure Olives oraz Westone Star Tips, ale niestety nie potrafię znaleźć informacji na temat rozmiaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie tipsy dobrze się zgrają z Audeo? Który model będzie pasował rozmiarem tulejki? Zastanawiam się nad Shure Olives oraz Westone Star Tips, ale niestety nie potrafię znaleźć informacji na temat rozmiaru.

 

Westony na pewno będą pasować - Audeo mają minimalnie większą tulejkę, ale na pewno nie za dużą. Shure też powinny być dobre, ale sam nigdy ich nie miałem.

Mi najbardziej spodobały się silikony od NuForce Primo8, ale ciężko je dostać. Pasują też silikony od VSonic.

Westony mi nie podeszły - ani silikony ani pianki (ale nie podeszły mi z żadnymi słuchawkami więc może to kwestia preferencji).

Edytowane przez awayeah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jakie tipsy dobrze się zgrają z Audeo? Który model będzie pasował rozmiarem tulejki? Zastanawiam się nad Shure Olives oraz Westone Star Tips, ale niestety nie potrafię znaleźć informacji na temat rozmiaru.

 

Westony na pewno będą pasować - Audeo mają minimalnie większą tulejkę, ale na pewno nie za dużą. Shure też powinny być dobre, ale sam nigdy ich nie miałem.

Mi najbardziej spodobały się silikony od NuForce Primo8, ale ciężko je dostać. Pasują też silikony od VSonic.

Westony mi nie podeszły - ani silikony ani pianki (ale nie podeszły mi z żadnymi słuchawkami więc może to kwestia preferencji).

 

Dziękuję za odpowiedź. Zatem rozejrzę się za Oliwkami oraz za silikonami od Primo8, ale niestety wątpię, by udało się gdzieś znaleźć te od NuForce. W poprzednim poście pominąłem jeszcze jedne, o które chciałem się zapytać. Jak jest w przypadku Sony Hybrid Tips? Nie będą za duże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli za duże, takich to nie chcę. Już zdarzyło mi się, że Comply w rozmiarze L zostały mi w uchu, nic przyjemnego. Tym bardziej, gdy nie byłem w domu i nie mogłem tego na spokojnie wyciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - moim zdaniem najlepszy wybór to shure olives lub comply P.

Pianki Comply odrzucają mnie stosunkowo krótką żywotnością i dość wysoką ceną. Stąd też szukam alternatyw. Jak Shure'y mają się do Comply w kwestii wytrzymałości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są wytrzymalsze. Ale mi nie pasowały ani wygodą, ani dźwiękiem. Zdecydowanie lepiej wspominam Comply P.

A aktualnie jadę na Star Tipsach i jestem w pełni zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli każdemu podpasowały inne tipsy. Póki co najwięcej głosów 'za' mają Comply z serii P. Przyznam się, że o tej serii słyszę pierwszy raz. Jak ma się ona do standardowych pianek do Audeo? Wydaje mi się, że są dłuższe, toteż pewnie wpływają na lepszą izolację. A jak jest z dźwiękiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za rady. Z chęcią przesłuchałbym wszystkich trzech opcji, ale niestety nie można ich zamówić po jednym komplecie tipsów. Seria P bardzo mnie zainteresowała, odstrasza jedynie niska trwałość pianek. Do tej pory najdłużej wytrzymały u mnie te z serii TsX (około 4-5 miesięcy), ale po pewnym czasie zaczęły się sypać i musiałem z nich zrezygnować. Pianki od Audeo nie są jeszcze w złym stanie, ale już teraz zastanawiam się i poszukuję alternatywy.

Edytowane przez jojaques
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności