Skocz do zawartości

Fanklub Phonak Audéo


all999

Rekomendowane odpowiedzi

W gruncie rzeczy to bas pozostaje taki sam jak w przypadku filtrów brązowych, tylko jest bardziej wyeksponowany przez wyciszenie tonów wysokich Nie ma szczególnych różnic pomiędzy basem z filtrami szarymi Audeo a brązowymi Knowlesa, a z zielonymi filtrami Knowlesa i średni i niski bas jest bardziej wyeksponowany.

Dzięki za odpowiedź 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dalszych odsłuchach przychylam się bardziej w stronę filtrów białych od Knowlesa. Edytowałem wcześniejszy post.

 

Jakby był ktoś z okolic Krakowa chętny na próbne odsłuchy to mam do odstąpienia 2 pary filtrów zielonych, 2 pary filtrów brązowych, a nawet 2 pary filtrów czerwonych od Knowlesa, 

odsprzedam w cenie zakupu, może być pojedynczo, 10 zł za parę.

 

 

Edytowane przez dMYGOo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

W czeluściach szuflady odnalazłem:

- uszkodzone Audeo PFE 022, prawa nie działa (kabel bez widocznych uszkodzeń)

- komplet gumek, używanych bardzo rzadko jeśli w ogóle

- filtry czarne, 1 para

- filtry zielone, 6 par (5 nowych)

- filtry szare, 5 par, z czego zapewne 3-4 nieużywane

 

Czy ktoś jeszcze używa Audeo w 2024 i chciałby przygarnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, hdkwpwbavdiw napisał(a):

W czeluściach szuflady odnalazłem:

- uszkodzone Audeo PFE 022, prawa nie działa (kabel bez widocznych uszkodzeń)

- komplet gumek, używanych bardzo rzadko jeśli w ogóle

- filtry czarne, 1 para

- filtry zielone, 6 par (5 nowych)

- filtry szare, 5 par, z czego zapewne 3-4 nieużywane

 

Czy ktoś jeszcze używa Audeo w 2024 i chciałby przygarnąć?

Mam te słuchawki działające, ale niestety bez dodatkowych filtrów (zamontowane zielone, podobno najgorsze xD). Brzmienie bym powiedział vintage-owe, bo bez uniesień ale bezpieczne, z drugiej strony te słuchawki to jest takie jedno wielkie nic, że nawet nie czuć że ma się je zamontowane w uszach. Chętnie wziąłbym te filtry i poeksperymentował, o ile cena za rzeczone artefakty niezaporowa. ;)

 

PS. Posłuchałem ich na odświeżenie i faktycznie te słuchawki mają w sobie to coś... Nie są aż tak szczegółowe, ale tonalnie jak na tamte lata petarda, choć trochę bym i tak rozjaśnił.

Edytowane przez Leairve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Inszy napisał(a):

Jak trochę, to filtry czarne. Ale z tego co pamiętam, można było w zielonych zrobić dziurkę igłą i robiło się jaśniej. 

Z tym że ja właściwie nie wiem jaki jest max tych słuchawek, bo słyszałem tylko na zielonych. Więc najlepiej jakbym miał chociaż szare na spróbowanie, bo z tego co widziałem to one uchodziły za najlepsze. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Leairve napisał(a):

słyszałem tylko na zielonych. Więc najlepiej jakbym miał chociaż szare na spróbowanie, bo z tego co widziałem to one uchodziły za najlepsze. ;)

Ja słuchałem na szarych i na zielonych z dziurką. Brzmienie bardzo podobne, choć na zielonych z dziurką nieco bardziej żywiołowe, minimalnie więcej wysokich i basu.

 

19 godzin temu, Leairve napisał(a):

te słuchawki to jest takie jedno wielkie nic, że nawet nie czuć że ma się je zamontowane w uszach

To jest w nich super, brakuje mi innych słuchawek, w których mógłbym się położyć na boku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.04.2024 o 22:24, Perul napisał(a):

To jest w nich super, brakuje mi innych słuchawek, w których mógłbym się położyć na boku.

To sprawdź Akoustyx z serii R1. R110 to nawet dźwiękowo zamiennik dla Audeo, ale bez problemu z filtrami i mają złącze MMCX.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności