Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zero Audio - ZH-DX200 Carbo Tenore


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

 

Mnie upadł iPod , kabel naprężył się, wyrwały się z uszu, zakląłem siarczyście, procedurę powtórzyłem dwa razy i....

Ku swemu zdumieniu ....

Działa!

Ch..j z iPodem, ważne że słuchawki grajo!

iPod touch 5 jak spada na dywan z kieszeni - nic się nie dzieje, przetestowane.

Nadto, słuchawki w uszach go zawsze spowalniają...

Tymi... kabelkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczekałem się doków, które prosto z pudełka brzmią przyzwoicie, czyli nie są piskliwe (LevelIn), albo zbyt przyciemnione, jak JVC (mówię oczywiście o ostatnich nabytkach, a nie w ogóle). Na pierwszy rzut ucha jestem z nich zadowolony - ciekaw jestem jak wypadną z Soniaczem a15, którego spodziewam się dzisiaj/jutro (a może ktoś już wie i się tą wiedzą podzieli)?

 

Tylko to wykonanie...nawet przy JVC tak się nie bałem o kabel, jak w Tenorach o jacka...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Może troszkę odświeżę temat bo warto .

Co do zewnętrznych cech:

Słuchawki bardzo malutkie - nie wiem jak oni wsadzili do nich przetwornik . Aplikacja do uszu jest troszkę kłopotliwa , ale moim zdaniem jest w sam raz . Kabelek bardzo fajny w dotyku, aż miło się go dotyka . Jest delikatny, ale moim zdaniem trwały .

Jak to gra :

Moim zdaniem jak na zastępcze słuchawki do telefony - aż chce się słuchać . 

Bas podbity , ale nie nachalny , punktowy nie zalewa. 

Wokale są dobrze prezentowane .

Soprany bardzo łagodne , fajne nie syczą .

Teraz co mnie chyba najbardziej urzekło - scena i separacja - jak na słuchawki do 200 pln jest SUPER. 

Słuchawki podpięte są do : Xiaomi MAX, Honor 8, Fiio x7 - najlepiej gra z honorem - subiektywnie .

Tutaj ma pytanie do użytkowników jakie pianki możecie zaproponować ? 

Mam od triple fi 10 , ale zsuwają się.

POLECAM te słuchawki i podziękowania dla @awayeah za pomoc w wyborze.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności