Skocz do zawartości

FOCAL fanklub


hibi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
W dniu 13.12.2023 o 23:59, x86 napisał(a):

Od Alibaby z Aliexpresu ;) (rozmiar L) 

https://www.aliexpress.com/item/1005003558260424.html

 

W dniu 4.02.2024 o 14:31, Najner napisał(a):

Opaska z Twojego polecenia dotarła i znacznie poprawiła komfort Takstarów, dzięki.

 

20240204_142826.jpg

 

Na Fostexach TH610 też elegancko siedzi. Razem z założeniem tej opaski dokończyło się dzieło "odpocania" Fostexów zaczęte poprzez zastąpienie padów. 🥰 Dzięki @x86

 

image.thumb.jpeg.79c01842bd03386b825289aa488591a1.jpeg

 

Istotna uwaga to że wymusza to potrzebę doregulowania pałąka (jego wydłużenia), także jeśli ktoś ma ogromną głowę i już korzysta z maxa, operacja może być niekorzystna. :)

 

PS. Jeśli chodzi o jakieś wady, niestety dotarła zagięta na środku. Pewnie i tak kupię ich więcej, może następnym razem bardziej mi się poszczęści. ;)

Edytowane przez Leairve
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Leairve napisał(a):

PS. Jeśli chodzi o jakieś wady, niestety dotarła zagięta na środku.

Normalne

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam kilka sztuk neoprenowych z suwakiem, takich dłuższych do M50, i chyba tylko jedna nie jest złamana.

Takie krótkie (chyba do Bose) i owszem w całości przychodzą, bo nie zginają ich do transportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie w Celestee boję się trochę zakładać ten wynalazek. Czekam na kolejny. Tymczasowo zamotalem więc pałak w ściereczkę do okularów czarna i zakleiłem taśmą czarną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos przeprowadzał porównawcze badania zamkniętych Focali ? Elegia, Radiance, Celestee, Stellia ?

Może jakieś kilkuzdaniowe wrażenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.02.2024 o 19:40, Lord Rayden napisał(a):

Czy ktos przeprowadzał porównawcze badania zamkniętych Focali ? Elegia, Radiance, Celestee, Stellia ?

Może jakieś kilkuzdaniowe wrażenia ?

 

Pamiętam jak przez mgłę, jakiś czas temu robiłem w sklepie odsłuch porównawczy Radiance, Celeste Stellia, z lekkim nastawieniem że zakupię te ostatnie. Okazało się, że wybór nie był wcale oczywisty (zwłaszcza biorąc pod uwagę kompletnie różne półki cenowe tych słuchawek) ;) pewnie łatwiej by było mieć wszystkie 3 w domu na dłużej i na spokojnie..

 

Stellie miały przepiękny środek na tle pozostałych słuchawek, rozdzielczość (bas - średnica) oraz najwierniejszą barwę. Radiance grały v'ką, rozciągnięte skraje pasma i trochę brakowało tego środka ze stelli. Celeste na ich tle grały bardziej równo w całym zakresie, ale miały coś dziwnego z barwą, jakby była  trochę "metaliczna" ?🤔 słucham głównie muzyki instrumentalnej i barwa ma dla mnie ogromne znaczenie. 

 

Wszystkie 3 kulały pod kątem sceny. Ale w Radiance, z racji cofniętego pierwszego planu i lekkiego podbicia na skrajach wydawało się że jest ona delikatnie większa niż w Stelli (nie pamiętam dokładnie jak to było w Celeste). 

 

Radiance wydawały się ogólnie najbardziej uniwersalne i o 2 razy tańsze od stelli ;) więc ze sklepu wyszedłem z nimi. Do stelli zaś miałem jeszcze kilka podejść później, gdyż zawsze coś w pamięci zostawało, co nie dawało spokoju. 

 

PS Ostatecznie zamknięte focale zostały u mnie wyparte przez drewniane ATH (AWAS I AWKT).

 

  • Like 2
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2024 o 13:02, Jot R napisał(a):

Mam ją i spisuje się świetnie. Dobrze spasowana i miękka. Materiał siateczkowy, więc głowa się nie poci.

420989680_1072833784003147_1037437257368354609_n.jpg

Kupiłem i przyszła. Pasuje, łatwo się zakłada.

IMG_20240229_111539.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, saudio napisał(a):

To nie są Bathysy

Celestee. Navy Blue 🎧

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności