Skocz do zawartości

FOCAL fanklub


hibi

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Compton napisał:

Taka dzisiaj była okazja na Elearki

http://allegro.pl/focal-elear-sluchawki-audiofilskie-otwarte-i7012493996.html

Nawet wiem kto kupił. :) 

 

Ehh :( powiadomienia z allegro są do tyłka skoro po tylu godzinach przychodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz lepiej co i jak! Mamy to?! 

PS mam Mojo, bierz Focale i wpadaj :D 

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hibi napisał:

mają start do listenów ? ;) 

Miałem Listeny dwa razy, ale to tak zupełnie inne granie, że aż nieporównywalne. I to nie chodzi nawet o SQ ale o sam charakter i prezentacji dźwięku. Obie słuchawki bardzo sobie cenię, ale niestety Listen to taka przygoda na 40 min dla mnie, a później ból czubka głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Name44 napisał:

Pomimo wielu prób odsłuchu nie udało się Elearom mnie do siebie przekonać, jednakże gratuluję zakupu! :-)

 

Pzdr

Jak najbardziej to rozumiem. Każdy szuka czegoś innego. Ja tylko w tym roku miałem na "testach" przynajmniej 5-6 par słuchawek. Zanim kupiłem Eleary słuchałem ich trzy dni po kilka godzin i one zyskują z dnia na dzień. Jeśli ktoś szuka słuchawek świetnych technicznie, z masą detalu na średnicy o piekielnie szybkim i tektonicznym wręcz basie to to jest mój nr 1.

Teraz, hibi napisał:

słuchałem ich krótko w sklepie, nie było wow ale z klasą co sugeruje że to typ na długie odsłuchy 

Zgadza się. A na czym ich słuchałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Palpatine said:

Jak najbardziej to rozumiem. Każdy szuka czegoś innego. Ja tylko w tym roku miałem na "testach" przynajmniej 5-6 par słuchawek. Zanim kupiłem Eleary słuchałem ich trzy dni po kilka godzin i one zyskują z dnia na dzień. Jeśli ktoś szuka słuchawek świetnych technicznie, z masą detalu na średnicy o piekielnie szybkim i tektonicznym wręcz basie to to jest mój nr 1.

Zgadza się. A na czym ich słuchałeś?

oj nie powiem, jakiś amp za 3 kloce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, hibi napisał:

oj nie powiem, jakiś amp za 3 kloce 

To na bogato ;)

Ja słucham na Aune S6 i przyznam szczerze, że jest bardzo dobrze. Bo integra słynie wręcz z trzech cech: jest techniczna, z szeroka sceną i ma podbicie na przełomie średnich i wysokich. Czyli neguje negatywne cechy Elearów: niebyt szeroką scenę i dołek na przełomie średnich i wysokich. Poza tym są łatwe w napędzeniu, na 50% mocy po SE jest już bardzo bardzo głośno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności