Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki dokanałowe głównie do CS:GO do 500zł


Czikibum

Pytanie

Witam. Poszukuję dobrych, solidnych słuchawek dousznych/dokanałowych głównie do grania i pracy przy komputerze. Zaczęło się lato, a z nim upały i siedzenie w dużych nausznych słuchawkach stało się dość niewygodne. Zależy mi żeby słuchawki były w rozsądnej cenie ale jeśli jest potrzeba wydać trochę kasy to biorę to pod uwagę. W słuchawkach będę spędzał najwięcej czasu grając w CS:GO, więc zależy mi żeby w jak największym stopniu były nastawione pod tą grę (wyraźny dźwięk rozłożony w przestrzeni, nie wiem jak to lepiej ująć). Dużym plusem będzie gruby i solidny kabel, ponieważ często grając w dokanałowych słuchawkach zdarza mi się odchodzić od biurka zapominając o nich i wiemy jak to się kończy biggrin1.gif . Obecne ratuje się słuchawkami Apple EarPods, jednak jakość dźwięku w porównaniu do nausznych jest tragiczna, więc liczę że uda mi się zakupić coś lepszego.

 

Budżet : NAJLEPIEJ do 350zł, jeśli zachodzi taka potrzeba, do 500zł

Czego potrzebujesz? : Słuchawki dokanałowe

Przeznaczenie: w największym stopniu gry (CS:GO)

Źródło: do PC, karta integra
Oczekiwania
: Wyraźny przestrzenny głos
Inne: Jeśli jest taka możliwość chciałbym żeby słuchawki sprawowały się równie dobrze w grach jak i przy słuchaniu muzyki.

Dziękuje i pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Przeczytałem kilka recenzji tych o których myślałem oraz kilka zestawień typu top 10 itp. Problem polega na tym że ile użytkowników tyle opinii. Sam nie mam zbyt dużego rozeznania w tych słuchawkach a jedyne jakie posiadam to sennheiser momentum on ear z których jestem zadowolony i jakieś gamingowe logitechy które pewnie nie powinny być wyznacznikiem dobrej jakości dźwięku. W mieście gdzie mieszkam nie mam zbyt dużych możliwości żeby przesłuchać jak grają dane modele dlatego zwracam się z pytaniem tutaj. Nawiązując do tego że bardzo przyjemnie słucha mi się w momentum on ear rozważałem zakup momentum in ear tylko z tego co zauważyłem jest wylewana na nie spora fala krytyki. Dzięki za odp i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności