Skocz do zawartości

Xduoo X3


ireniqs

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, bachankas napisał:

To szkiełko, które powoduje potężne przyciemnianie ekranu, jest normalnie klejem połączone? Pozbyłbym się go i zaaplikował zwyczajne przezroczyste, bo za dnia nawet na maksymalnej jasności absolutnie nie widać nic.

 

Szybka jest wklejana po brzegach. Aby ją wyciągnąć tak na prawdę musiałbyś rozkręcić całego grajka, wyciągnąć płyte główną i od środka wypchać ją i wkleić nową. Jeżeli masz grajka po gwarancji to możesz się bawić ale uważaj bo łatwo przyciski powyłamywać przy wyciąganiu płyty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, blantman_lol napisał:

XDUOO x3 gearbest

coupon RXDUOO

75.99 USD

+ 23% Vat'u w przypadku przechwycenia przez Urząd Celny, a to daje 93,5 USD + około 10 zł koszty. A to już według mnie nie jest atrakcyjna cena biorąc pod uwagę gwarancje w Chinach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No i zdechł:(

Wczoraj dojechał, 2-3 godziny się nim pobawiłem i padł nagle podczas grania... to chyba nie bateria bo wskazywał 2/3 stanu, kilkanaście minut był podłączony do jednej ładowarki, teraz podłączyłem go do USB i dalej nic:angry:

 

Prawdę mówiąc nadzieję, żę sprzedający odda kasę i obędzie się bez naprawy bo dźwiękowo mi nie podszedł. W rocku grał trochę wycofanym środkiem ale metal czy jazz brzmiał świetnie tyle, że to są gatunki których nie słucham na codzień - moja Sansa Sport jest bardziej rozrywkowa.

Nie mogłem też zmienić ustawień filtru DAC i zupełnie nie wiem dlaczego?? po prostu nie działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bigmaras napisał:

Za 45 euro to może ktoś Ci wcisnął jaki refurb lub po naprawie do tego może jakiś stary firmware był. X3 rozwija skrzydła na rockboxie.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

Nie nowy był.

Na Head.fi ktoś podał kupon do Tomtop i kilka osób kupiło te grajki. Nic nie wskazywało na żadną naprawę, nowy zafoliowany, firmware 1.1 - najnowsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję.Mam nadzieję, że oddadzą kasę. Przy przedmiotach powyżej 100 zł czasem lepiej kupić sprawdzoną używkę od kolegów z forum niż z podejrzanych okazji. Sansę Sport lubię i używam do dziś, ale wg mnie xduoo jest lepszy pod każdym względem w każdym gatunku muzyki, szczególnie przy słuchawkach o większej impedancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, rob72 napisał:

Czasem pomaga odłączenie aku od płyty, z tym że trzeba go rozkręcić torxem 5... ;)

 

Xduoo X3 jak dla mnie gra wybornie, niewiele ustępuje AH Aigo Z6!

Wole go nie rozkręcać bo jeszcze jakąś plombę naruszę a nie wiem co w nim strzeliło, grał obok mnie a ja go tylko dotknąłem przy wyjściu słuchawkowym i wtedy padł, jak go podłączyłem do ładowarki to nic się nie działo, bateria chyba się nie ładuje bo powinien się trochę cieplejszy zrobić??

 

W rocku środek/wokal mi się się nie spodobał bo był trochę przygaszony w kilku kawałkach ale jak odpaliłem Norah Jones czy Metalikę to mi kapcie spadły:) Chyba wolałbym coś cieplejszego bardziej bezpośredniego...

Mało kiedy zmieniam playerki, ale technika idzie do przodu, pamięci tanieją i chciałem cos co ładnie odtworzy mi bezstratny ALAC. Do tej pory używam Vedię v39 bo jest świetna, Sansa mi tak nie podeszła bo trochę ciemniejsza ale to był zakup pod jedne konkretne słuchawki i z nimi się sprawdza najlepiej. Kilka tygodni temu wysłałem koledze mój stary Iriver E10 bo mac go nie obsługuje - to był killer, dość ciepły ale z fantastyczną energią.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X3 na pewno jest sporo mniej wybredny co do słuchawek względem AZ6, rraz go słuchałem i miałem wrazenie bagna, niestety nie miałem pod ręką słuchawek, z którymi by grały. Do X3 lekko ocieplone są najlepsze, aczkolwiek w miarę oddają charakter słuchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2017 o 15:39, Caution napisał:

Jakie podejrzane okazję? Używka odkupiona od kolegów z forum może tak samo paść.

 

Pewnie, że wszystko może nagle paść. Mówię o przykładzie z jakim sam się spotkałem - wystawione kilka takich samych przedmiotów, niby nowe. Kupiłem kiedyś z UK Sansę Clip Zip. Było ok 10 sztuk dostępnych. Jakiś sklep z niezłymi opiniami. Miały być "brand new", a potem okazało się, że refurby. Skusili twierdzeniem, że nówki i za pół ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, bachankas napisał:

X3 na pewno jest sporo mniej wybredny co do słuchawek względem AZ6, rraz go słuchałem i miałem wrazenie bagna, niestety nie miałem pod ręką słuchawek, z którymi by grały. Do X3 lekko ocieplone są najlepsze, aczkolwiek w miarę oddają charakter słuchawek.

Zgadza się! Xduoo X3 bardzo dobrze gra np. z AKG K551. Aigo Z6 jest "analogowy" dźwiękowo, ale też szczegółowy, klucz do niego, to dobranie odpowiednich słuchawek ;)

8 godzin temu, Mcarto napisał:

Wole go nie rozkręcać bo jeszcze jakąś plombę naruszę a nie wiem co w nim strzeliło, grał obok mnie a ja go tylko dotknąłem przy wyjściu słuchawkowym i wtedy padł, jak go podłączyłem do ładowarki to nic się nie działo, bateria chyba się nie ładuje bo powinien się trochę cieplejszy zrobić??

 

W rocku środek/wokal mi się się nie spodobał bo był trochę przygaszony w kilku kawałkach ale jak odpaliłem Norah Jones czy Metalikę to mi kapcie spadły:) Chyba wolałbym coś cieplejszego bardziej bezpośredniego...

Mało kiedy zmieniam playerki, ale technika idzie do przodu, pamięci tanieją i chciałem cos co ładnie odtworzy mi bezstratny ALAC. Do tej pory używam Vedię v39 bo jest świetna, Sansa mi tak nie podeszła bo trochę ciemniejsza ale to był zakup pod jedne konkretne słuchawki i z nimi się sprawdza najlepiej. Kilka tygodni temu wysłałem koledze mój stary Iriver E10 bo mac go nie obsługuje - to był killer, dość ciepły ale z fantastyczną energią.

 

To i nie dla Ciebie Aigo Z6 chyba też... kiedyś miałem Irivera T60, grał bardzo dobrze... stare czasy ;)

 

Plomby nie ma, tylko dwie śrubki, kostka od baterii i już, nie namawiam, ale może w ogóle aku się z kostki wypięło... ;)

 

Xduoo X3 nawet bez Rockboxa gra dobrze, ale to fakt, klucz, to wgranie go. Uwierz, bardzo dużo zmieni i może Ci podpasuje wtedy dźwiękowo, warto spróbować! :)

 

Edytowane przez rob72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł i do mnie. Generalnie idiotyczny zakup, bo nie wiem po co mi kolejny grajek.

Ale... za całe 53,42 USD (z wysyłką od brexitowców) i to dodatkowo w jedynie słusznym czarnym kolorze, stał się okazją niemożliwą do zignorowania.

 

Od kilku godzin działa na RB, oryginalnego softu nawet nie uruchomiłem. 

Zepsuć się nie chce i oby mu tak zostało :)

 

I pierwsze zaskoczenie. Z opisów dźwięku wyrobiłem sobie dawno temu opinię z czym się zgra. I chyba słaby w tym teoretyzowaniu jestem, bo o ile KZ ZST mnie przy tym połączeniu nie powaliły, to stare dobre (i mocno przeze mnie zapomniane) Carbo Tenore zagrały tak, że zamiast podłączyć coś pełnowymiarowego, siedzę z dokami w uszach i się szczerzę :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten błąd jest od początku i sporo było o nim tu pisane. Dotyczy to tylko plików 44,1kHz i wielokrotności tej wartości. Ale był dotkliwy głównie na pierwszym fw, a na Rockboxie właściwie jest już pomijalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Inszy napisał:

Przecież ten błąd jest od początku i sporo było o nim tu pisane. Dotyczy to tylko plików 44,1kHz i wielokrotności tej wartości. Ale był dotkliwy głównie na pierwszym fw, a na Rockboxie właściwie jest już pomijalny.

A to sorry - z lenistwa pominąłem kilka stron. Widocznie mi umknęło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Inszy czy ten błąd dotyczy tylko plików Flac?? czy też Alac, mp3...??

Czytałem coś o nieprawidłowym kodeku w przypadku Flac-ów. Jak słuchałem Alac na Firmware 1.1 to słabsza dynamika mogła z tego wynikać?

 

Chcę wszystkich przestrzec przed zakupami w Tomtop - sklep typowa masówka; sprzedają wszystko aby szybciej i taniej a kontakt jest zerowy. Napisałem do nich od razu i do tej pory nie odpowiedzieli. Po dwóch dniach założyłem sprawę do PayPal i dalej nic, sklep nie odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności