Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Xduoo X3


ireniqs

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, bachankas napisał:

 


A wiadomo, czy batka 2k ma te dane wymiary co 1.5k?

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
 

 

 

Od dawna wszystkie egzemplarze mają baterie 2000mAh, 1500mAh była tylko w jednej rewizji dawno temu i przez krótką chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Od dawna wszystkie egzemplarze mają baterie 2000mAh, 1500mAh była tylko w jednej rewizji dawno temu i przez krótką chwilę.

 

 

Jak sprawdzić, czy ma się egzemplarz z baterią 1500 czy 2000?

Player kupiony dokładnie rok temu.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie 1A, 2A dla tej baterii (akumulatora) to za dużo - będzie sie grzała przy ładowaniu i szybko ci padnie. Ja osobiście korzystam z ładowarki 0,5A, jest optymalna dla akumulatora o małej wydolności amperażowej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc dotarł do mnie… ciekawe doświadczenie, bo obsługa jego, to jakby się cofnąć z 10 lat wstecz w tego typu maszynach, ale dźwięk, to już inny temat… a więc jak gra? Gra wybornie! Jest brzmieniowo zimny i ciemny jak nie przymierzając monolit z Odysei Kosmicznej 2001… Tak, zero szumów, czuje się moc w każdym utworze, tak to jest inna półka niż Fiio X1, wyborny dźwięk… ma bardzo uporządkowany dźwięk, bardzo to jest konkretne granie, zrównoważony dźwiękowo (Fiio X1 jak widzę, do muzycznie sobie „pływał”, niezdecydowany był, z dużą ilością wysokich tonów...). Tu jest wszystko ok, poukładane od góry do dołu, aż się boję dalej słuchać... ;)

No nic, brzmieniowo to odjazd, ale obsługa jest przy tym jakby koszmarem, no i te zwisy… szewskiej pasji można dostać, w zasadzie spinacz to mój nowy przyjaciel od dziś jest... Xduoo X3 jest mocno przeczulony na punkcie plików muzycznych... Fiio X1 na tym samym materiale (karta Kingston 10 64GB wypełniona na full) miała jeden-dwa zwisy w ciągu dwóch lat, a tu raptem doba minęła, a X3 wywalił się z 10 razy (pokasowałem wszystkie tagi i okładki, ale i tak lubi się wykoleić czasem)... to nie jest normalne moim zdaniem, zapewne dopiero po instalacji Rockboxa napiszę jak dalej i czy da się to konsumować codziennie jak bułkę z szynką. Rockbox zadecyduje w takim razie o jego przyszłości...

Xduoo X3 gra wspaniale, ale reszta jest trudna do zaakceptowania... ;)

Moja ocena jest oczywiście bardzo, bardzo subiektywna, ale zamieściłem tą krótką opinie mimo wszystko. Komuś się może troszkę przyda, może...

 

Edytowane przez rob72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Format, sprawdzenie karty pod kontem błędów - zero błędów. Dalej, format FAT32, kilka godzin zabawy z przerzucaniem plików... a za pracę otrzymałem kolejne kilka zwisów X3. Czy to karta? Nie! Na drugiej to samo... feralne urządzenie... Przegrywam tę nierówną walkę Drodzy forumowicze z X3. Gra to doskonale, ale reszta to porażka, niestety.... Czyli jak zwykle proste porady nie pomagają i tu....To moja oczywiście subiektywna ocena.

Edytowane przez rob72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, rob72 napisał:

Format, sprawdzenie karty pod kontem błędów - zero błędów. Dalej, format FAT32, kilka godzin zabawy z przerzucaniem plików... a za pracę otrzymałem kolejne kilka zwisów X3. Czy to karta? Nie! Na drugiej to samo... feralne urządzenie... Przegrywam tę nierówną walkę Drodzy forumowicze z X3. Gra to doskonale, ale reszta to porażka, niestety.... Czyli jak zwykle proste porady nie pomagają i tu....To moja oczywiście subiektywna ocena.

 

X3 nie łąpie żadnych zwisów jeżeli wszystko jest w porządku z kartą i plikami. Ten model wysyłam codziennie do klientów i nikt nie zgłasza tego typu problemów. Piszesz, że kilka godzin przerzucasz pliki zatem nie jesteś w stanie zdiagnozować gdzie leży problem z uwagi na zapewne duża ilość zbiorów. Wrzuć po formacie kilka pewnym albumów, które poprzednio sprawdź pod kątem:

1) Okładek pozaszywanych w plikach - najlepiej wywal je

2) Sprawdź tagi, albo otaguj na nowo

3) Sprawdź pliki czy nie mają błędów

 

Taka operacja zajmie kilka, kilkanaście minut a nie godzin a zobaczysz, że problem leży gdzieś w Twoich albumach lub karcie. 

 

Piszesz, że sprawdzałęś kartę pod kątem błędów - w jaki sposób? jakim programem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie się zwiesił później jeszcze, myślałem że to już koniec, nic nie pomagało, w końcu ruszył po nastu restetach... testowałem kartę Flash Drive Tester v1.14, a kartę formatowałem Fat32Formatter1. Spróbuję jeszcze raz, polecanym powyżej Rufus'em. Przerzucanie całej karty 64GB na dysk i z powrotem, to są godziny razem ;)

 

X3 tak dobrze gra, że powalczę z tematem, zobaczymy gdzie jest przyczyna problemów. Może moje Fiio X1 uwaliło mi dwie moje podstawowe karty??? Nie chce mi się wierzyć żeby Xduoo było po prostu aż tak "wrażliwe"... posprawdzam wszystko...

13 godzin temu, Inszy napisał:

Ale ciekawa rzecz - co grajek, to góra problemów, na które nikt inny się nie natyka. Może system na kompie coś miesza przy podłączeniu?

Ja mam dwa kompy  (jeden nowy) - więc to nie to... z poprzednim miałem problemy, ale pamiętaj, że wcześniej miałem: Sony NWZ-E474, Sony NWZ-E373, Iriver T60, Iriver E10 i śmigało aż miło to towarzystwo ;)

 

 

 

 

 

11 godzin temu, bigmaras napisał:

 

X3 nie łąpie żadnych zwisów jeżeli wszystko jest w porządku z kartą i plikami. Ten model wysyłam codziennie do klientów i nikt nie zgłasza tego typu problemów. Piszesz, że kilka godzin przerzucasz pliki zatem nie jesteś w stanie zdiagnozować gdzie leży problem z uwagi na zapewne duża ilość zbiorów. Wrzuć po formacie kilka pewnym albumów, które poprzednio sprawdź pod kątem:

1) Okładek pozaszywanych w plikach - najlepiej wywal je

2) Sprawdź tagi, albo otaguj na nowo

3) Sprawdź pliki czy nie mają błędów

 

Taka operacja zajmie kilka, kilkanaście minut a nie godzin a zobaczysz, że problem leży gdzieś w Twoich albumach lub karcie. 

 

Piszesz, że sprawdzałęś kartę pod kątem błędów - w jaki sposób? jakim programem?

...testowałem kartę Flash Drive Tester v1.14, a kartę formatowałem Fat32Formatter1. Spróbuję jeszcze raz, polecanym powyżej Rufus'em. Przerzucanie całej karty 64GB na dysk i z powrotem, to są godziny razem

 

Sprawdzone Rufus'em - zero błędów :) - mogę przesłać log

 

Czyli jak prosi bigmaras, będę wrzucał teraz już "poczyszczone" albumy w paczkach po kilka i testy ;)

 

Ten sprzęt zasługuje na to :)

 

aktualizacja- pomimo zastosowania zaleceń bigmarasa są zwisy x3... co ciekawe on się wywala nawet na plikach mp3 320 bez tagów i zaszytych okładek. Wychodzi tylko na jedno - xduoo x3 "nie lubi" widać kart kingstona czy goodram... inaczej nie potrafię tego na dziś wytłumaczyć, ale testuję dalej ;)...

Edytowane przez rob72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy x3 pokazuje graficznie zakończenia ładowania? Podłączyłem xduoo do ładowarki 5V 0,5A i już rozpoczął 6 godzinę i nie widać końca, stąd moje pytanie. Czy będzie na wyświetlaczu info, że jest naładowany w 100%? Chyba lepiej używać 5V 1A, ładowarka 5V 0,5A ładuje chyba za długo ;)

 

czekam na info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ma info o końcu ładowania, więc ok. Na ładowarce 5V 0,5A ładuje około 6,5 godziny, a wiec chyba jednak korzystajmy z ładowarki sieciowej 5V 1A - moim zdaniem, zresztą do niektórych xduoo taka jest chyba polecana :)

Edytowane przez rob72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

To szkiełko, które powoduje potężne przyciemnianie ekranu, jest normalnie klejem połączone? Pozbyłbym się go i zaaplikował zwyczajne przezroczyste, bo za dnia nawet na maksymalnej jasności absolutnie nie widać nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie szkiełko, to dostarczane razem z urządzeniem do ochrony ekranu? Ja tego nie zakładałem bo chinolom nawet nie chciało się tego jakoś na wymiar przyciąć. Kupiłem na wyprzedaży folię 3MK (chyba do Sony Z1) i sobie przyciąłem wymagany rozmiar. Dałem 10 złotych i mam dobrej jakości folię, a nie jakiś szajs.

Edytowane przez Pietern
edycja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pietern napisał:

Jakie szkiełko, to dostarczane razem z urządzeniem do ochrony ekranu? Ja tego nie zakładałem bo chinolom nawet nie chciało się tego jakoś na wymiar przyciąć. Kupiłem na wyprzedaży folię 3MK (chyba do Sony Z1) i sobie przyciąłem wymagany rozmiar. Dałem 10 złotych i mam dobrej jakości folię, a nie jakiś szajs.

Nie nie, to szkło w obudowie. Znalazłem foto, można zobaczyć, jak mocno przyciemnia wyświetlacz.
Zdemontować je chcę, kupić jakiekolwiek szkło do telefonu i przyciąć. Wygląda na to, że tylko klej, ale upewnić się chcę.

 

8657630.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności