Gość Soundman1200

Fanklub Fostex

Recommended Posts

Czyli wygrzane. Ja maiłem testowy model i niestety mnie nie  porwały z X1S, chętnie bym posłuchał dobry egzemplarz po bal na CMA 600i

Edytowane przez KaszaWspraju
  • Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja z pierwszej. Jak tylko usłyszałem w mp3storze, następnego dnia składałem zamówienie. A pojechałem po Aeony xd

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak tylko wrócę z służbowych wojaży, podłączę je pod rHeada i mam nadzieję być zadowolonym. ;)

Edytowane przez Seler666

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

akurat lepsza jakość (nie ilość) basu bardzo przydałaby się th610 a tak - jak dla mnie - pozostaje czekać na kolejny model th620? od fostex, a  może te nowe tańsze fostexy, które są teraz w akcji preorder będą już tymi poprawionymi na niskich th610 ?

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

tak, sam wiesz, że niskie w th610 są zwyczajnie brzydkie, brak różnicowania, faktury, soczystości, no tyłka nie urywają. Może nasi spece z forum od modowania nauszników daliby radę jakoś uszlachetnić ten prosty jak konstrukcja cepa bas z th610

Edytowane przez Adam 76

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja im dłużej słucham tym bardziej mi się podobają, z zamkniętych które ostatnio słuchałem to tylko DT-R10 mogły by im podskoczyć.

Bas nie jest taki zły, fakt czasami brakuję mu zróżnicowania ale i tak stawiam go wyżej niż np w takich B&W P7.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta