Skocz do zawartości
Astell&Kern Billie Jean - PREORDER Więcej informacji... ×
FiiO FH5 - przedsprzedaż Więcej informacji... ×
Gość Soundman1200

Fanklub Fostex

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli wygrzane. Ja maiłem testowy model i niestety mnie nie  porwały z X1S, chętnie bym posłuchał dobry egzemplarz po bal na CMA 600i

Edytowane przez KaszaWspraju
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja z pierwszej. Jak tylko usłyszałem w mp3storze, następnego dnia składałem zamówienie. A pojechałem po Aeony xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak tylko wrócę z służbowych wojaży, podłączę je pod rHeada i mam nadzieję być zadowolonym. ;)

Edytowane przez Seler666

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

akurat lepsza jakość (nie ilość) basu bardzo przydałaby się th610 a tak - jak dla mnie - pozostaje czekać na kolejny model th620? od fostex, a  może te nowe tańsze fostexy, które są teraz w akcji preorder będą już tymi poprawionymi na niskich th610 ?

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Które to takie Fostexy co to mają mieć lepszy bas od Th610?...T60RP?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak, sam wiesz, że niskie w th610 są zwyczajnie brzydkie, brak różnicowania, faktury, soczystości, no tyłka nie urywają. Może nasi spece z forum od modowania nauszników daliby radę jakoś uszlachetnić ten prosty jak konstrukcja cepa bas z th610

Edytowane przez Adam 76

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z CMA600i nie było tak źle, a po balansie niemal ideał...z lepszym kablem...he,he.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja im dłużej słucham tym bardziej mi się podobają, z zamkniętych które ostatnio słuchałem to tylko DT-R10 mogły by im podskoczyć.

Bas nie jest taki zły, fakt czasami brakuję mu zróżnicowania ale i tak stawiam go wyżej niż np w takich B&W P7.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

TH-X00 są bardziej miękkie w przekazie, misiowate takie, wokal nuż przed nosem, scena mało głęboka, dosyć szeroka ale nie aż tak jak w TH610.

Bas mocniejszy ale bardzo miękki, średnica chyba równie dobra a może i lepsza w TH-X00, detal sporo gorszy za to od TH610...

Niewygodne bo pady słabiutkie, widać ze po kosztach zrobione.

Bardziej muzykalne i do poduszki przyłóż są TH-X00, ale bardziej wyczynowe wiadomo TH610.

• Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze jakość góry w TH-X00 sporo gorsza.

• Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
54 minuty temu, Perul napisał:

Jeszcze jakość góry w TH-X00 sporo gorsza.

i klakson na średnicy

image.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koledzy ... macie jakąś radę na pady w TH900 ? Czy może w MKII zostało to poprawione ? Będę je namiętnie katował z .... No właśnie, jakie ampy pod nie polecacie ?  Chcę poznać tę dynamikę i ten osławiony niski bas. Słuchawki będę miał z kablem XLR. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 25.01.2018 o 08:17, Chcheckitout napisał:

Koledzy ... macie jakąś radę na pady w TH900 ? Czy może w MKII zostało to poprawione ? Będę je namiętnie katował z .... No właśnie, jakie ampy pod nie polecacie ?  Chcę poznać tę dynamikę i ten osławiony niski bas. Słuchawki będę miał z kablem XLR. 

Sam wymieniłem stockowe pady w TH900 na te od modelu mk2 i są dużo lepszej jakości więc jeżeli masz problem z tymi padami to wymień je na pady od TH900 mk2 na pewno posłużą dłużej niż stockowe ;)

Co do basu w TH900 to nie słyszałem żadnych innych słuchawek, które były by pod tym względem lepsze od Fostexów

;)

• Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to ciekawe, czyli co pady w TH900mk2 już lepsze jakości od tych z TH900?

Nie odchodzi nic?...nie odpada okleina?

Z basem wiadomo, reszta słuchawek ,biedaki , nie ta liga mocy basu....TH900 rządzą...he,he.:P

Edytowane przez Soundman1200

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Soundman1200 napisał:

A to ciekawe, czyli co pady w TH900mk2 już lepsze jakości od tych z TH900?

Nie odchodzi nic?...nie odpada okleina?

Z basem wiadomo, reszta słuchawek ,biedaki , nie ta liga mocy basu....TH900 rządzą...he,he.:P

Pady od wersji mk2 trochę się różnią od tych stockowych w porównaniu z nimi są jakby trochę płytsze w środku a jeżeli chodzi o materiał to jest to sztuczna skóra wykonana z skorup jaj ;) 

Pady wymieniłem od razu po zakupie słuchawek stockowe były w kiepskim stanie te od wersji mk2 mam już prawie rok czasu i nie widać na nich żadnych śladów użytkowania.

Stockowe pady po tym czasie pewnie by się już zaczęły sypać ;)

Edytowane przez MarcusFenix69

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wersja Mk1 i Mk2 ma pady ze skorupek jaj zrobione...tez mi nowości...lipa....he,he.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, MarcusFenix69 napisał:

Pady od wersji mk2 trochę się różnią od tych stockowych w porównaniu z nimi są jakby trochę płytsze w środku a jeżeli chodzi o materiał to jest to sztuczna skóra wykonana z skorup jaj ;) 

Pady wymieniłem od razu po zakupie słuchawek stockowe były w kiepskim stanie te od wersji mk2 mam już prawie rok czasu i nie widać na nich żadnych śladów użytkowania.

Stockowe pady po tym czasie pewnie by się już zaczęły sypać ;)

Niezłe jaja ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Audiofanatyk wrzucił reckę TH610 i co mnie zaskoczyło (do tej pory zawsze wyraźnie inaczej odbierałem brzmienie słuchawek, które dane mi było mieć a które recenzował Audiofanatyk - chociażby Elear czy Sonorous 3), bardzo podobnie je odebrałem a już czytając reckę Mojo miałem wrażenie jakbym sam ją napisał, świetny mały grajek, do dzisiaj żałuję, że wybrałem Fiio x5-3 (fuj) a nie Chorda....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale ja mam to samo, z recką Fostexa nie zgadzam się do końca, za to Mojo opisane w punkt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi