Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Fostex


Gość Soundman1200

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, Spawn napisał(a):

Właśnie poprawke naniosłem że to może nie być japoński rzemieślnik tylko przecież singapurski. To już sam nie wiem czy mnie nie oszukali.

Nie no, jeśli wykonał wszystkie ruchy przewidziane w Rytuale Malowania Muszli, to wydaje mi się, że nie ma o co szat drzeć.

Edytowane przez audionanik
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, audionanik napisał(a):

Nie no, jeśli wykonał wszystkie ruchy przewidziane w Rytuale Malowania Muszli, to wydaje mi się, że nie ma o co szat drzeć.

 

W góle jaka perspektywa. Mogło być tak że ja po całym tygodniu pracy odpalam piwerko w sobotę i uważam że mi się należy odpoczynek a po drugiej stronie globu niestrudzony mistrz w tą samą sobotę to dopiero nakładał 6 warstwę lakieru na moje przyszłe słuchawki. No aż mi teraz głupio że tylko 500$ zgarnął. Może trzeba było zgodnie z zasadą "fair trade" kupić hihimany za 3500$ bo tam przynajmniej wiem że to drewnopodobna okleina więc nikt się garba nie dorobił przez te 5 minut klejenia.

Edytowane przez Spawn
  • Like 4
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
22 minuty temu, The Grand Wazoo napisał(a):

Bardzo ładne drewniaki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LuQi napisał(a):

Nie ma to jak wziąć istniejący model, wyrzeźbić kilka otworów w oryginalnych muszlach, zmienić nazwę i sprzedawać tysiaka drożej. Świetny pomysł na biznes 😋

Efekt jest jaki jest. Otwarte słuchawki brzydkie robią, th909 też zepsuli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki uprzejmości Mateusza @Spawn miałem przyjemność posłuchać E-MU Teak. Dla byłego (niestety) posiadacza Fostexów TH900, TH909, Denonów D7000 i nie ukrywam "fana" biocelulozy, była to niewątpliwie ogromna przyjemność. 

W pełni zgadzam się z powyższym opisem Przemka, dlatego nie będę się powtarzał. Dodam może jedno, zadbać o wzmacniacz, który doda "mięcha", analogowości, zejścia na basie i mamy fantastyczne słuchawki ze świetną separacją, rozdzielczością i bardzo dobrą sceną jak na słuchawki zamknięte. Szczególnie rzuca się w uszy głębokość sceny (nie aż taka jak na Fostexach, ale jest dobrze) m.in. za sprawą pogłosów. E-MU świetnie grają ze wzmacniaczami lampowymi, chyba najlepiej z całej rodziny Fostex/Denon. O dziwo bardzo dobrze zagrały z OTL-a, ale tutaj na lampie Tung-Sol 5998, która dobrze zgrywa się ze słuchawkami o niskiej impedancji. Natomiast z Lebenem CS300f to była petarda :) To był dobrze spędzony czas. Mateusz, wielkie dzięki 👍

 

 

IMG_0666.jpeg

  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

wystarczy przestać gonić za króliczkiem a sam da się złapać...?

Fostex T50RP MK3 zmodowane przez @espe0 na balans, zrobił też na moje życzenie ze spartańskiego Canare fajny kabelek (chociaż do fotki pozuje akurat inny)

Ależ one mają po balansie ikry w sobie, miałem jeszcze niedawno Hifiman Ananda Stealth, odjechały z powrotem tam skąd przyjechały, jedyna przewaga to trochę pełniejszy wokal, poza tym nuudaaa😉

 

 

20240103_204124.jpg

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności