Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Fostex


Gość Soundman1200

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Vaiet napisał:

A tak z ciekawości zapytam. Z Th-x00 idzie coś wyciągnąć modami - kablem i wygłuszeniem - czy to taka padlina, której lepiej unikać?

Perul nieźle ykmm...wyciąga:ph34r:. Z moich th x00 zrobił nawet słuchalne coś. W końcu je sprzedałem, bo ich nie pokochałem, ale dawały radę.

29 minut temu, Jaworrr napisał:

Nie licytujcie się na obrazki, tylko co do th900, najlepiej portable brać? 

Rapture jest niedostępne, może headonic? @Thar musimy to sparować :)

Będzie mit pewno za pare dni to będziemy parować. Przywlekę jeszcze icona hdp; z prymkami nawet zagrał oszust jeden.

Edytowane przez audionanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Jaworrr napisał:

Nie licytujcie się na obrazki, tylko co do th900, najlepiej portable brać? 

Rapture jest niedostępne, może headonic? @Thar musimy to sparować :)

Rapture jak najbardziej jest dostępny,mało tego w ulepszonej wersji 2, według Pastwy który go zamówił, bliziutko już brzmieniowo do  Trilogy...tak że...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Vaiet napisał:

To chyba jednak pójdę w TH610 :D

Zdecydowanie TH610 lepsze, zwłaszcza góra pasma :).

Edytowane przez Perul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Soundman1200 napisał:

Po co Ci inne słuchawki jak już masz Owle, nawrót choroby?...he,he.

Owle są do słuchania, ale za piękne to one nie są xD Więc by się przydało coś do oglądania i macania :D

 

A tak poważnie, to miałem okazję ich posłuchać na AVS i chociaż grały z AK70 Mk2, przez co trochę siekały sybilantami, to bas i średnica były tak miodne, że ugh ❤️ Chyba nic mi się tak nie spodobało barwowo jak właśnie TH610, a do tego są po prostu piękne. Zrobić im ładny kabel, lepsze pady... Mrrrr ^^ Takie słuchawki do dopieszczania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Jaworrr napisał:

Nie licytujcie się na obrazki, tylko co do th900, najlepiej portable brać? 

Rapture jest niedostępne, może headonic? @Thar musimy to sparować :)

Nie ma problemu ;) Sam jestem ciekaw jak graja TH900 mk1 bo do mk2 podchodzilem trzy razy, za kazdym razem z innym sprzetem i jakos nie przekonaly mnie do siebie. Moze w tym przypadku bedzie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Vaiet napisał:

Owle są do słuchania, ale za piękne to one nie są xD

Że też nie ma na forum opcji dislike :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, timecage napisał:

Że też nie ma na forum opcji dislike :P.

Oryginalne hołki są za to piękne :P Ale nie tak, jak TH-610 ❤️

Edytowane przez Vaiet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że tylko oryginalne dadzą ten efekt dźwiękowy który tak lubimy z TH900.

Próbowałem je z padami od Lawtona ale była lipa..odwrotnie od D5000 którym sprzyjało.

Widać TH900 wymagają takich okrągłych, maksymalnie szerokich padów, inaczej z własnego doświadczenia wiem ,scena maleje, bas słabnie, wokal się oddala.

Tak że Jaworrr marsz po pady od Th900mk2, nic lepszego nie znajdziesz...200zł, da się przeżyć.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem TH900 z padami od TH610. Robi się więcej midbasu, średnica bliżej, znika efekt przestrzeni ale poziom szczegółowości nie spada, góry ubywa. Do łojenia w ciężkich gatunkach - miazga (in plus). Ale w elektronice bazującej w dużej mierze na efektach przestrzennych spada atrakcyjność odsłuchów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam z LA7000 padów ZMF Auteur Lambskin. Są dosyć płaskie ( jak na takie pady ), okrągłe, największy otwór i super wygodne. Pady Universe pasowałyby jeszcze lepiej bo są ciut mniejsze. Porównywałem z padami Lawtona, Dekoni Fenestrated Sheepskin, ZMF Ori Fenestrated, oryginalnymi Denona, kilkoma wariantami Brainwavz, padami od Staxów 009 ... pewnie jeszcze coś się znajdzie. Może na Th900 też by się sprawdziły?

 

xx.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie złapałem doła... chciałem kupić oryginalne pady, dostępne w mp3store, ale okazało się że czekają na zamówienie więc czas z 1-3 dni przedłużył się do 3-4 tygodni...

...a pady, które mam teraz założone są tak zniszczone, że nie da się ich używać. 

Jednocześnie nigdzie nie widzę ofert tych padów. Ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności