Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Fostex


Gość Soundman1200

Rekomendowane odpowiedzi

Ja często żałuję, że sprzedałem th900 ;) oprócz k1000, to dla mnie najlepsze słuchawki jakie miałem na głowie (w sensie bardzo mi przypadły do gustu) :) Moim zdaniem, to jest bardzo fajna odskocznia dla kogoś kto ma przykładowo Staxy albo HD800 ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Swordfish_ napisał:

 

Darmowe? To są takie? 

One są takie darmowe jak telefon komórkowy. Telefon za 0zł, tylko ten abonament potem...  <_<

25 minut temu, Eternal Seeker napisał:

Mam Staxy i HD800 ,walnięcie na dole  nadrabiam Audeze :-)

Mam dwie pary Beyerów. Niczego niczym nie nadrabiam. :)

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bywalec
2 godziny temu, bakus1233 napisał:

Ja często żałuję, że sprzedałem th900 ;) oprócz k1000, to dla mnie najlepsze słuchawki jakie miałem na głowie (w sensie bardzo mi przypadły do gustu) :) Moim zdaniem, to jest bardzo fajna odskocznia dla kogoś kto ma przykładowo Staxy albo HD800 ?


W sam punkt. To jest tak: mam Staxy i one zostają, ale nie ukrywam, że szukam drugich słuchawek, dynamicznych, albo planarnych ale to na razie się tak, ogólnie ujmując, rozglądam :)
 

2 godziny temu, audionanik napisał:

Że na opis ciekawy czekam ja...mmmm...nie szary, szablonowy nie...hmmmmm....barwny tylko, intrygujący oczekiwany tu jest....hmmmm!!!!!


Będzie będzie, nic się Waćpan nie martw, dam znać :)

 

2 godziny temu, majkel napisał:

One są takie darmowe jak telefon komórkowy. Telefon za 0zł, tylko ten abonament potem...  <_<

Mam dwie pary Beyerów. Niczego niczym nie nadrabiam. :)


Mnie zawsze ten abonament martwił i te dynamiczne zmiany klauzuli oraz to, że jakkolwiek by umowy nie skonstruować, to nigdy nie wiadomo, czy np. inny abonent się nie podepnie swoją wtyczką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, w TH610 bliższa jest średnica w stosunku do TH900.

Jednak w TH900 klasa przekazu średnicy wiadomo sporo lepsza od tej z tańszego brata...

Ocieplona, gładka, emocjonalna, organiczna...czasem brakuje tej bliskości, za to w nagraniach live,koncertach ...coś wspaniałego.:rolleyes:

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Spawn napisał:

Th900 to moim zdaniem doskonałe słuchawki które są ofiarą własnego strojenia. Za mocny bas, za dużo góry, za bardzo oddalona średnica. Odrobinę jakby je wyrównali to klękajcie narody.

Jakby od razu zrobili jak trzeba, to by nie trzeba było MK2 wypuszczać, a tak to je zrobią i znowu będą się sprzedawać ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Perul napisał:

Jakby od razu zrobili jak trzeba, to by nie trzeba było MK2 wypuszczać, a tak to je zrobią i znowu będą się sprzedawać ;) .

Mk2 już jest... ale czy poprawione? :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, crysis94 napisał:

Mk2 już jest... ale czy poprawione? :ph34r:

jak jest MK2 i nie jest lepiej, to znaczy, że może w MK3, albo w MK4 poprawią - widać polityka długofalowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, audionanik napisał:

Tu nie ma co poprawiać. Według mnie one powstały po to by rozerwać Bakusia.

 

Kupimy Bakusowi customowy pałąk żeby sobie altusy zawiesił na głowie na wzór k1000? Będzie miał słuchawki Tonsil Altus1000.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, mnie one wyciskają łzy.

Staxy wyciskają mi łzy pięknem i wysublimowaniem wysokich tonów delikatnie muskając struny mej duszy a th900 swoim basem dosłownie wyciskają mi łzy wytwarzając tak wysokie ciśnienie akustyczne że kanaliki łzowe mi się zwężają.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skubańce w th900 poprawili techniczne aspekty z D7000, tylko szkoda że zmienili to strojenie na taką V-ke. Mógłbym z nimi żyć ale traktowałbym je jako 3 albo 4 słuchawki do posłuchania raz na czas ale że kosztują 1400euro to się nie pokuszę ;)

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak w tamtym roku padł mi lewy przetwornik w TH900 i na czas ich naprawy kupiłem używane Denony D7100 i gdy Fostexy wróciły z naprawy zastanawiałem się gdzie podział się ich bas. ;) Dopiero po kilku dniach wszystko wróciło do normy. ;)

Ogólnie to prawda co piszecie o ich średnica jest trochę wycofana w porównaniu do reszty pasma ale nie zgodzę się z tym, że Fostexy TH900 mają za dużo góry może w wersji MK2 jest jej więcej zwłaszcza w niewygrzanych jeszcze modelach.

Ostatnio trochę zastanawiam się nad tym, czy warto by było wymienić Fostexy na słuchawki planarne zwłaszcza LCD3 lub HE-1000 mając jako źródło AK380 wraz z Ampem.

Pytanie tylko, czy warto po raz kolejny dopłacać do tego interesu i czy mój kałach dał by im radę? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co zmieniać TH900 gdyż ze swoim podbitym przekazem na górze i dole są wyjątkowe wśród konkurencji, wielka scena jak na zamknięte też robi wrażenie.

Dzięki V-ce mamy jedyne w swoim rodzaju przeżycia przy nagraniach koncertowych,live, halach...jeszcze ten pogłos,mniam:rolleyes:

Trzeba to polubić, szukać akurat takiego przekazu albo dać sobie spokój z nimi.

Jednak są przecież TH610, kto nie słuchał bardzo polecam spróbować.

Dostajemy niejako TH900 bez ich wad, równiejsze granie, bliższa średnica, bas o połowę słabszy ale nadal akuratny, nadal organiczny przekaz średnicy.

Spokojnie TH610 nadają się do każdego rodzaju muzyki, czego już o TH900 nie można powiedzieć , a że są 3 razy tańsze od TH900 to świetna sprawa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... z tego, co widzę, to driver w TH900 od tyłu wygląda tak samo, jak w innych modelach, więc jaki problem zmodować je i ograniczyć ilość basu? To samo tyczy się wysokich, ale w tym przypadku, będzie to okupione przygaszeniem również średnicy, coś za coś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka swietna i zamieniles na amirony, bo one byly swietniejsze a potem byly .... no wiadomo jak bylo;) dobre, solidne granie ale zadne swietne te th610, swietne to powinny byc th620 kiedys tam .. "                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         No cóż to Twoja opinia, mnie się bardzo podobały TH610, z dobrym torem pokazują klasę, z CMA600 było świetnie .

Kilku jest jednak użytkowników tych słuchawek na forum, jak obserwowałem większość zadowolona mocno.

A że zmieniam to problemy finansowe wiadomo, głównie też wolę przekaz otwartych słuchawek, mają być lekkie, niemęczące w przekazie,all day na głowie.

Zamknięte dobre ale na godzinkę/dwie potem już mnie męczą.

 

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Soundman1200 napisał:

  ....głównie też wolę przekaz otwartych słuchawek, mają być lekkie, niemęczące w przekazie,all day na głowie.

Zamknięte dobre ale na godzinkę/dwie potem już mnie męczą.

 

Soundman, też nie przepadam za zamkniętymi, a to nic prostszego, jak zrobić fuul open mod, mam tak w AH-D2000 i jest bajka :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, neonlight napisał:

Hmm... z tego, co widzę, to driver w TH900 od tyłu wygląda tak samo, jak w innych modelach, więc jaki problem zmodować je i ograniczyć ilość basu? To samo tyczy się wysokich, ale w tym przypadku, będzie to okupione przygaszeniem również średnicy, coś za coś ;)

Ma większy magnes, to jest zupełnie inny driver, ale na pierwszy rzut oka wyglada podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności