Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Fostex


Gość Soundman1200

Rekomendowane odpowiedzi

akurat lepsza jakość (nie ilość) basu bardzo przydałaby się th610 a tak - jak dla mnie - pozostaje czekać na kolejny model th620? od fostex, a  może te nowe tańsze fostexy, które są teraz w akcji preorder będą już tymi poprawionymi na niskich th610 ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, sam wiesz, że niskie w th610 są zwyczajnie brzydkie, brak różnicowania, faktury, soczystości, no tyłka nie urywają. Może nasi spece z forum od modowania nauszników daliby radę jakoś uszlachetnić ten prosty jak konstrukcja cepa bas z th610

Edytowane przez Adam 76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TH-X00 są bardziej miękkie w przekazie, misiowate takie, wokal nuż przed nosem, scena mało głęboka, dosyć szeroka ale nie aż tak jak w TH610.

Bas mocniejszy ale bardzo miękki, średnica chyba równie dobra a może i lepsza w TH-X00, detal sporo gorszy za to od TH610...

Niewygodne bo pady słabiutkie, widać ze po kosztach zrobione.

Bardziej muzykalne i do poduszki przyłóż są TH-X00, ale bardziej wyczynowe wiadomo TH610.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ... macie jakąś radę na pady w TH900 ? Czy może w MKII zostało to poprawione ? Będę je namiętnie katował z .... No właśnie, jakie ampy pod nie polecacie ?  Chcę poznać tę dynamikę i ten osławiony niski bas. Słuchawki będę miał z kablem XLR. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2018 o 08:17, Chcheckitout napisał:

Koledzy ... macie jakąś radę na pady w TH900 ? Czy może w MKII zostało to poprawione ? Będę je namiętnie katował z .... No właśnie, jakie ampy pod nie polecacie ?  Chcę poznać tę dynamikę i ten osławiony niski bas. Słuchawki będę miał z kablem XLR. 

Sam wymieniłem stockowe pady w TH900 na te od modelu mk2 i są dużo lepszej jakości więc jeżeli masz problem z tymi padami to wymień je na pady od TH900 mk2 na pewno posłużą dłużej niż stockowe ;)

Co do basu w TH900 to nie słyszałem żadnych innych słuchawek, które były by pod tym względem lepsze od Fostexów

;)

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe, czyli co pady w TH900mk2 już lepsze jakości od tych z TH900?

Nie odchodzi nic?...nie odpada okleina?

Z basem wiadomo, reszta słuchawek ,biedaki , nie ta liga mocy basu....TH900 rządzą...he,he.:P

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Soundman1200 napisał:

A to ciekawe, czyli co pady w TH900mk2 już lepsze jakości od tych z TH900?

Nie odchodzi nic?...nie odpada okleina?

Z basem wiadomo, reszta słuchawek ,biedaki , nie ta liga mocy basu....TH900 rządzą...he,he.:P

Pady od wersji mk2 trochę się różnią od tych stockowych w porównaniu z nimi są jakby trochę płytsze w środku a jeżeli chodzi o materiał to jest to sztuczna skóra wykonana z skorup jaj ;) 

Pady wymieniłem od razu po zakupie słuchawek stockowe były w kiepskim stanie te od wersji mk2 mam już prawie rok czasu i nie widać na nich żadnych śladów użytkowania.

Stockowe pady po tym czasie pewnie by się już zaczęły sypać ;)

Edytowane przez MarcusFenix69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, MarcusFenix69 napisał:

Pady od wersji mk2 trochę się różnią od tych stockowych w porównaniu z nimi są jakby trochę płytsze w środku a jeżeli chodzi o materiał to jest to sztuczna skóra wykonana z skorup jaj ;) 

Pady wymieniłem od razu po zakupie słuchawek stockowe były w kiepskim stanie te od wersji mk2 mam już prawie rok czasu i nie widać na nich żadnych śladów użytkowania.

Stockowe pady po tym czasie pewnie by się już zaczęły sypać ;)

Niezłe jaja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Audiofanatyk wrzucił reckę TH610 i co mnie zaskoczyło (do tej pory zawsze wyraźnie inaczej odbierałem brzmienie słuchawek, które dane mi było mieć a które recenzował Audiofanatyk - chociażby Elear czy Sonorous 3), bardzo podobnie je odebrałem a już czytając reckę Mojo miałem wrażenie jakbym sam ją napisał, świetny mały grajek, do dzisiaj żałuję, że wybrałem Fiio x5-3 (fuj) a nie Chorda....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności