Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Fostex


Gość Soundman1200

Rekomendowane odpowiedzi

Aha, no fajne...muzyczne granie, wreszcie równiejsze, powściągnięta potęga przekazu basowego Fostexa...he,he.

W miarę bliska średnica...nadal funowe i bajkowe, mogą się podobać ale dopiero po balansie lub z mocnym wzmakiem po jacku coby

rozruszać te lekkie leniuchy.

Do potęgi basu i rozdzielczości TH900 daleko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam od kilku dni mam TH610 i jak tylko mogę to z głowy ich nie zdejmuję ;)

Wziąłem je jako drugie po wcześniejszym zakupie D7200, żeby samemu się przekonać co i jak... tak jak pisał między innymi kolega Karmazynowy...

Ale to Denonki pójdą do ludzi a TH610 zostają ze mnę... przynajmniej do czasu jak będę mógł posłuchać TH900 i będzie mnie stać na ich zakup :rolleyes:

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniale, następny nawrócony na brzmienie Fostexa...oby tak dalej:)

Th900 Cię wykręcą ,wbiją w glebę basem, dadzą nadzieję na inny świat, rozdzielczość zahaczy o 009, jedyne w swoim rodzaju...he,he.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe... No niestety... TH900 muszą poczekać... za dużo ostatnio wydałem a poza tym gdybym tak od razu chciał przeskoczyć na wyższy model to 610tki by się na mnie obraziły ;) Jeszcze wciąż mnie zaskakują i wciągają ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Adam 76 napisał:

th610 maja to "cos" w swoim brzmieniu, ze caly czas tocze wewnetrzna walke czy zostac w akcji preorder na audeze lcd 2c czy kupic znane mi juz th610, odpadl inny konkurent i trzeba bedzie miedzy tymi dwoma wybrac

 

Tu chyba nie ma co porównywać... przecież LCD2C to będą takie ciemniejsze NH... bardzo gęste i nasycone z mocnym basem. Gdzie tam im do 610-tek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak słuchasz głównie jazzu i bluesa, spokojnej wokalistki, to wiadomo bierz LCD2C....jak potrzebujesz większej dynamiki, szybkości przekazu,większej uniwersalności przekazu...TH610 są the best. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie - jakie beda te lcd2 c? Wszyscy pisza, ze po Audeze i ich sluchawkach mozna sie spodziewac wszystkiego gdy chodzi o brzmienie, moga to byc jednak inaczej brzmiace niz lcd2 sluchawki, i kurde jak na zlosc wszyscy recenzenci maja przykaz trzymac jezyk za zebami az Audeze pozwoli cos napisac... Tylko "brodaty Pan" umiejetnie podniecil wszystkich czekajacych na classic ale recki brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adam 76 LCD2F 2016/2017 są do posłuchania w wielu miejscach. Ciemne, ze sporą ilością basu, dość powolne, wąska scena, średnica bardzo ocieplona, góra troszkę plastikowa ale nie najgorszej próby. LCD2C będą od nich ciemniejsze. @Soundman1200 dobrze piszę. Niestety pojawia się wiele głosów że każda para brzmi inaczej i tutaj jest wyraźny kłopot z SQ.

To mają być LCD2 z 2010 r. czyli bez fazora. Gęste, ciemne, wolne i przy tym szlachetne. Czy ciemniejsze od NH? Możliwe...

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Karmazynowy napisał:

 

przecież LCD2C to będą takie ciemniejsze NH... bardzo gęste i nasycone z mocnym basem.

Jaki jest source tego info?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, timecage napisał:

Jaki jest source tego info?

 

Strona Audeze

 

Cytuj

Audeze proudly presents a new take on our classic LCD2 design. The new LCD2c headphone comes with a lightweight suspension headband, special crystal-infused nylon rings, remodeled audio jacks, and features the slightly warm sound signature of the original LCD2 driver.

 

Czyli pierwsze rewizje LCD2 pre-fazor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Karmazynowy napisał:

 

Strona Audeze

 

 

Czyli pierwsze rewizje LCD2 pre-fazor.

Trochę nie o to pytałem :). No ale rozumiem, że w założeniu ma to brzmieć identycznie jak owe pierwsze LCD2 bez fazora, których sygnatura była jak opisałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to będzie brzmiało to się dowiemy na premierze... :) Strona Audeze i wpisy Audeze na headfi sugerują, że to będzie to samo, lub bardzo zbliżone do LCD2. A one brzmiały dla mnie tak jak to opisałem. Przynajmniej ten egzemplarz, którego słuchałem... bo to Audeze w końcu. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Karmazynowy napisał:

Jak to będzie brzmiało to się dowiemy na premierze... :) Strona Audeze i wpisy Audeze na headfi sugerują, że to będzie to samo, lub bardzo zbliżone do LCD2. A one brzmiały dla mnie tak jak to opisałem. Przynajmniej ten egzemplarz, którego słuchałem... bo to Audeze w końcu. :D 

No właśnie ja pre-fazor wersji nie słyszałem, więc pozostaje mi wierzyć opisom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności