Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Fostex


Gość Soundman1200

Rekomendowane odpowiedzi

chodzilo Ci o konsole do gier? Mialem/mam obie i na chwile obecna jezeli chodzi o gry jakie wyszly na w/w konsole to ps4 nie dostala nawet 5% perelek jakie wyszly na ps2. Tak samo slabo wypada przy szaraku jak i chlebaku. Moze nowy "Karatos" i dorosla juz Eli uratuja te najbardziej licha w kultowe gry generacje, moze... A wracajac do tematu ciekawe jak Synthax odbierze zroznicowanie basu w th610, czy podejda mu zroznicowane faktury niskich tonow, konturowosc, czy zwroci uwage na talerze perkusji, czy spodoba mu sie sposob oddania s,ś,c,ć zwlaszcza majac obok focale listen. Moze troche pokretnie to napisalem ale kazdy kto sluchal th610 wie co mam na mysli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gadaj Adam, Uncharted 4 to nadal chyba najlepsza i najładniejsza gra jaka do tej pory wyszła ever na wszystkie platformy...na PS4, dla tej jednej gry warto mieć konsole...he,he.

Gran Turismo 1 na ps1 najmilej wspominam.

Breivik co zabił tyle ludzi, ma czelność do sądu pisać listy z narzekaniem że ma tylko ps2 w więzieniu do grania i wolałby wymianę na lepszą konsolę:ph34r:, ci Norwedzy to jednak dziwaki...ja bym mu dał bejsbola i jeden strzał na drogę i do widzenia...

Ciekawy jestem jak porówna Th610 z TH600, główna spraw na którą narzekał Synthax przy TH600 to była zbyt daleka średnica,mało emocjonalna...Co sam też potwierdzam...

Uważaj Adam,dobrze wygrzane TH610 ze wzmakiem klasy A, nie mają już sybilacji....he,he..trzymasz się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to czekamy na wrazenia synthaxa. Ja od wczoraj zaczalem pykac na zylecie w "horajzona", no jako demo technologiczne jest wow a czy sama gra da rade to sie wypowiem za jakies pewnie 50h. Mi po uncharted 2 juz zaden inny uncharted sie tak nie podobal....(nie chodzi o grafe). No i jestem zauroczony TLoU (ograny z 5 razy na chlebaku i zylecie), baaaardzo czekam na druga czesc chociaz nie bardzo wiem co tam jeszcze mozna dodac do historii gry, zeby tego arcydziela nie spieprzyc...ps. Kurde w th 610 ja nie odczulem oddalenia srednicy ale fiio x5III gra wlasnie bardzo bliskim srodkiem stad moze takie wnioski, juz z pm3 pod fiolkiem jest problem wlasnie ze srednica - za bliska i jakby scisnieta, z th610 tego problemu nie bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, z TH610 jest ok. z odległością średnicy, to największy plus nowej odsłony poprawionych TH600.

Dziwię się że nie zdecydowano się na nazwę TH700, jak dla mnie jak najbardziej zasługują na to,

gdyż zmiany na plus są bardzo mocno idące w stosunku do starszego brata.

Przyznam się sam że nie wierzyłem że tak je poprawią, sporo kręciłem nosem przy TH600,

myślałem że wezmę Th610 i szybko sprzedam,bardziej nastawiałem się na zakup D7200,gdyż lubię

liniowo grające słuchawki,kiedyś wolałem funowy przekaz...

Jednak ja kto w życiu ,rzeczywiste granie TH610 i D7200 mocno się różniło od tego jakiego spodziewałem się

po opisach i recenzjach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.07.2017 o 10:54, Adam 76 napisał:

no to czekamy na wrazenia synthaxa. Ja od wczoraj zaczalem pykac na zylecie w "horajzona", no jako demo technologiczne jest wow a czy sama gra da rade to sie wypowiem za jakies pewnie 50h. Mi po uncharted 2 juz zaden inny uncharted sie tak nie podobal....(nie chodzi o grafe). No i jestem zauroczony TLoU (ograny z 5 razy na chlebaku i zylecie), baaaardzo czekam na druga czesc chociaz nie bardzo wiem co tam jeszcze mozna dodac do historii gry, zeby tego arcydziela nie spieprzyc...ps. Kurde w th 610 ja nie odczulem oddalenia srednicy ale fiio x5III gra wlasnie bardzo bliskim srodkiem stad moze takie wnioski, juz z pm3 pod fiolkiem jest problem wlasnie ze srednica - za bliska i jakby scisnieta, z th610 tego problemu nie bylo.

Synthax zniknął,jak się okazało zapracowany strasznie...dzisiaj dopiero znajdzie czas na odsłuch:P

Z przecieków wiem że Synthax więcej oczekiwał po TH610, oj będzie ostro...i dobrze:P

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cisnę by coś napisał,może znajdzie chwilę ...;)

Bardzo mu się spodobały, potwierdził że nie ma już sybilacji, średnica że bardzo dobra  ,organiczna i blisko grana.

Basu że w sam raz ,choć brakuje tej tektoniczności z TH900.

Najbardziej zawiedziony że nie ma już tej głębi sceny z Th600.

Myślał że TH610 to będą takie uzupełniacze między D7000 a TH900.

No niestety kosztem bliskości średnicy, mamy mniejszą scenę w głąb,ze dwa razy mniejsza, bas już nie tak mocny jak w TH600.

Ale za to brak w ogóle sybilacji po wygrzaniu pełnym, świetną,bliską średnicę, równiejszy cały przekaz, łagodniejszą górę.

Ja wolę tą drugą wersję ...

Podłączał pod Phonitora 2, niestety nie zdążył posłuchać po balansie, szkoda. Z kabelkiem 7N jest cieplej w przkazie.

Edytowane przez Soundman1200
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.07.2017 o 19:14, Adam 76 napisał:

no i jak tam wstepne wrazenia u Synthaxa? Mocno rozczarowany po tym co slyszal z th600?

Jest wreszcie recka Synthaxa o TH610:rolleyes:

http://eardrummer.pl/2017/07/18/recenzja-sluchawek-fostex-th610/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj musiałem wrócić do firmowego kabelka Fostexa, bo z tym na 7N miedzi zaczął mi przerywać lewy kanał

No i powrót bardzo bolesny tak powiem...

Ciemniej,niewyraźnie, bez życia, jakby za mgiełką wszystko...lipa.

Jednak miedź 7N dla nich to mus...dużo tracą na 6N, nie dziwię się już Synthaxowi że tak zjechał średnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że firmowy kabel Fostexa zbalansowany na 7N tak drogo wyceniają.

Te ich wtyki jednak lepsze, całe wchodzą do gniazda i mają taką blokadę, klik słychać przy wkładaniu.

Wtyk się lekko rusza ale jest zablokowany. 

Te wtyki od HD600 wchodzą niby bardzo ciasno i nie do końca jednak.

Gdzie tu zdobyć takie wtyki co daje Fostex?...hmmm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Spawn napisał:

No i wychodzi zasada 3 prawd audio. Prawda Soundmana, prawda Synthaxa (popraw nicka bo Syntax ktoś inny niż Synthax) oraz prawda że trzeba sobie samemu posłuchać ;) 

Ano ,ta prawda,jakże święta...to chyba każdy wie, własny odsłuch i własne preferencje, oraz dany sprzęt na jakim słuchasz( oraz kable, wtyki, inne cuda) 

Hej ,ja dobrze pisałem Synthax, to Jarrro skrócił do Syntax...:ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Soundman1200 napisał:

Ja dzisiaj musiałem wrócić do firmowego kabelka Fostexa, bo z tym na 7N miedzi zaczął mi przerywać lewy kanał

No i powrót bardzo bolesny tak powiem...

Ciemniej,niewyraźnie, bez życia, jakby za mgiełką wszystko...lipa.

Jednak miedź 7N dla nich to mus...dużo tracą na 6N, nie dziwię się już Synthaxowi że tak zjechał średnicę.

Jakby ktoś postronny tak poczytał...

Na 7N słuchawki kochasz, na 6N są nagle bezużyteczne. Nie popadajmy w przesadę no ;) .

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie największą robotę robi większa moc po balansie Questyle.

No Timecage ,wiesz że  audiomaniacy to nie są do końca normalni ludzie:P

Nieduża zmiana dla jednego a dla mnie koniec świata, zwykły człowiek tego nie zrozumie....he,he.

Na firmowym kablu mam przekaz jakby niebo zasłoniły mi chmury, na tym od Jimmiego świeci słońce....:ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Soundman1200 napisał:

Pewnie największą robotę robi większa moc po balansie Questyle.

No Timecage ,wiesz że  audiomaniacy to nie są do końca normalni ludzie:P

Nieduża zmiana dla jednego a dla mnie koniec świata, zwykły człowiek tego nie zrozumie....he,he.

Na firmowym kablu mam przekaz jakby niebo zasłoniły mi chmury, na tym od Jimmiego świeci słońce....:ph34r:

 

nie zgadzam się z zasadą kup słuchawki za 2,5tysiąca, a kolejne 5 wydaj na sprzęt i kable, żeby zagrało bo inaczej będą chmury, zamiast słońca :-)

bardziej powinno być kup słuchawki, które grają dobrze, a potem dopieść brzmienie resztą toru ;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Soundman1200 napisał:

K702 dobrze dopieszczone,czytaj napędzone ,modowane i mamy równie dobre słuchawki...

co może bez modyfikacji to już dobre nie są??

kto co lubi ot co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz mi się nie podoba w tej recenzji, stosunek co do ceny tego modelu i generalnie słuchawek. Wiem, że można ponarzekać jak słuchawki kosztują grube tysiące, ale szczerze wolałbym tego w recenzjach nie czytać, a jak już to w jednym punkcie "Opłacalność". Fostexy nie są przeszacowane. Nawet jeśli nie lubi się ich dźwięku to i tak na cenę ma wpływ kilka innych aspektów. A Synthax sam mówił, że za Listeny dałby 2k w co wątpię, ale tak mówił :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności