Skocz do zawartości

Fanklub Fostex


Gość Soundman1200

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, chronic_pl napisał:

 

Moze inaczej... szukam sluchawek grajacych analogowo jak hawki ale bardziej doswietlonych i bez poglosu. Po prostu hawkow pozbawionych ciemnicy i bede zadowolony. 

Przesłuchaj Fidelio X1 jak będziesz miał okazję. Z fabrycznych (niemodowanych) słuchawek chyba najbliżej im do tych wymagań.

Jedno ale - one są otwarte, choć wyciek dźwięku nie jest jakiś ogromny, porównywalny z półotwartymi.

7 minut temu, saudio napisał:

Crosszone jak kolumny:P

Słuchałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny etap wygrzewania TH610,chyba już ostatni...znikło uczucie ciemne/jasne słuchawki, po prostu grają, neutralne barwowo...nie mogę już ocenić czy jasne czy ciemne, wspaniale!

Słuchawki mają już pewnie ok. 200h na liczniku, wróciła duża scena ,taka niesamowita przejrzystość,wyrazistość ,uczucie live przekazu...

Bas nabrał takiej potęgi, już nie szybkie puknięcie jak początkowo,tylko nabrał masy i potęgi, tego brakowało z początku.

Biedaki sybilacje znikły już całkiem,nie miały szans...he,he. Th610 teraz takie czyste w przekazie że nawet nagrania z Youtube

jakości 480p brzmią jak z płyty CD. 

Wreszcie jest to uczucie realności uderzenia perkusji, pamiętałem z TH900, mało które słuchawki potrafiły mnie równie mocno przekonać że 

słyszę realny instrument, wiadomo planary też to potrafią.

Th610 różnią się teraz tak bardzo od tych słuchawek z przed 3 tygodni że aż bym nie uwierzył jakie to kameleony są.:lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wysyłam, boli serce...i znowu kilka dni z Pioneerami za 100zł...he,he.

Marillion na TH610 brzmi nieziemsko dobrze...

 

Ciekawe jak wypadną Th610 w starciu ze starszą wersją Th600...to tak do poczytania po obiedzie:)

http://eardrummer.pl/2016/05/22/fostex-th600-recenzja-z-archiwum-2015/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pamięci to powiem że główną wadą TH600 była dla mnie za daleka średnica i sybilacje na górze. 

W elektronice było ok. ale już do wokalistyki była lipa...

Teraz słucham TH610  i tych wad nie dostrzegam...szacunek Fostex,nie wierzyłem że tak poprawicie te 

skądinąd dobre słuchawki. Choć trochę sobie w stopę strzelili ,bo teraz chęć posiadania TH900 spadła diametralnie...:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Saudio to co...najlepsze HE1000 sprzedaje....he,he.

28 minut temu, jarrro napisał:

Podniecony jak małe dziecko, za miesiąc jego th610 wylądują ma bazarku...

Podniecony?,już nie...raczej mile zaskoczony...

Na bazarku jedynie jak nie będzie za co jeść i pić...:ph34r:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T1rev2 ciut lepsze technicznie, w końcu cena też 2 razy wyższa...

Lepiej prowadzony bas i równiejszy cały przekaz.

Th610 mają tą szczyptę większej muzykalności, ciut lepiej dociążony bas...i tyle.

Co kto woli...

Noah, daj mi 4,5tys zł,to zaraz zamawiam T1 rev2...he,he.

Mamy to na co nas stać...chyba to każdy rozumie?

Miałem niedawno T1 rev2, ale okazały się wadliwe technicznie, jak to z używanymi bywa...

Na nowe mnie po prostu nie stać...

Edytowane przez Soundman1200
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, timecage napisał:

Nie próbujmy rozumieć, just enjoy the ride ;) .

No wlaśnie, 

"If I were a rich man,
Daidle deedle daidle
Daidle daidle deedle daidle dumb"

to słuchawki, wzmaki, kable i takie tam różne zajmowałyby cały pokój, brodziłbym w nich po kolana, nawet hd800 bym se miał - brystonka se bym do nich kupił, a co!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Perłą i Headonikiem zapewne będzie dobrze, bo z Denonami i Fostexami mi fajnie grały....

No i zostałem z Pioneerami 521...czuję się jak Breivik w więzieniu,taka kara dla mnie...zamiast ps4 tylko ps2...ha,ha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności