Skocz do zawartości

Fanklub Fostex


Gość Soundman1200

Rekomendowane odpowiedzi

Hawki za ciemne, TH610 za jasne i ostre, na prawdę masz wymagania....myślę że TH-X00 mogą spełnić oczekiwania...daj ogłoszenie w komisie że chcesz je kupić...ktoś jeszcze pewnie je ma na forum....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Palpatine napisał:

To kolejna para kaloszy. Słuchawki na przetwornikach Fostera wszystkie potrzebują minimum 150h. Dopiero wtedy nalzey je oceniać. Takie odsłuchy w sklepie nowych par na niewiele się zdają.

 

Mialem swego czasu aurvane dosc dlugo :)

Po 50h nie zmienily swojej sygnatury ani troche. Ot po prostu mgielka zniknela. Niestety nawet po 500h nie otworzyly sie treble :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Palpatine napisał:

Pytanie jest takie...szukasz słuchawek otwartych czy zamkniętych. Bo tak trochę kręcisz się wokół swojej własnej osi. O Neonach krążą raczej słabe opinię. Spróbuj jeszcze Focal Elear. TH-XOO to raczej nie będzie wyższa półka niż Meze ;)

 

Niestety  szukam zamknietych, a elear to juz niestety juz nie ta polka cenowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Palpatine napisał:

No to Carbony, Owle, 610, Elear, TH-X00 odpadają. One są pół otwarte/ pół zamknięte. Wyciek dźwięku jest duży i sygnaturą również grają bardziej jak otwarte.

 

Owle nie zamknięte w pełni?

Już wiem co potrzeba Chronicowi....ha,ha, niezawodne DT150....i po kłopocie...

Kasy zostanie na inne rzeczy...nie za ciemne,nie za jasne, średnica super,bas super, dostateczna rozdzielczość, scena wielka, góra ok. 

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Palpatine napisał:

Oczywiście, że nie. Są pół zamknięte.

 

Polotwarte jeszcze moga byc bo mniej dzwiekow z zewnatrz wpada do uszu. 

Owle w przeciwientwie do Carbonow nie mialy tej siateczki na srodku, ale faktycznie nie mialy jakiegos mocno go odciecia od swiata - myslalem ze sa slabo wygluszonymi zamknietymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Soundman1200 napisał:

Owle nie zamknięte w pełni?

Już wiem co potrzeba Chronicowi....ha,ha, niezawodne DT150....i po kłopocie...

Kasy zostanie na inne rzeczy...nie za ciemne,nie za jasne, średnica super,bas super, dostateczna rozdzielczość, scena wielka, góra ok. 

Tez nie to :( przerabialem. No i ten wyglad.. :)

 

Zaczynam powoli myslec ze  chyba nigdy nie zastapie kolumn sluchawkami to mnie chyba boli najbardziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chciałbym być tym psującym zabawę, ale kolega chronic powinien chyba zmienić dział z tymi pytaniami, bo skoro konsensus już jest taki, że 610 nie, to zaczyna być offtop ;) .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, chronic_pl napisał:

Tez nie to :( przerabialem. No i ten wyglad.. :)

 

Zaczynam powoli myslec ze  chyba nigdy nie zastapie kolumn sluchawkami to mnie chyba boli najbardziej :)

Heh, chłopie,jak chcesz dźwiękowo zastąpić kolumny na słuchawkach,co jest niemożliwe fizycznie....

To nie szukaj w słuchawkach do 2tys zł...bo to niemożliwe...

Dopiero takie LCD3, HD800, HE1000, słuchawki z przedziału ok 10 tys i wzwyż mogą  spełnić Twoje oczekiwania...tudzież oczywiście Staxy 009.

Ale nie oczekuj tego po słuchawkach do 2tys,szkoda Twego czasu..i tyle...sam to przerabiałem...kila lat temu.:ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, chronic_pl napisał:

Nie do konca - idea thx00 ciągle w grze :)

Th-X00 przy kolumnach za 2tys nawet to sobie możesz wiesz co zrobić?!...szeroki zamach i w kierunku najbliższego śmietnika i tyle...:lol:

To forum jest dla ludzi,pasjonatów słuchawek,którzy zdają sobie sprawę z ograniczeń sposobu przekazu słuchawek,nawet najlepszych jak 009 i Orfeusze....dobre kolumny do 10tys i przyzwoicie wytłumiony pokój odsłuchowy zjedzą te słuchawki na śniadanie....i tyle.

Powiedz lepiej Chronic jakie masz kolumny ,łatwiej będzie dobrać dla Ciebie słuchawki....

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, chronic_pl napisał:

Nie do konca - idea thx00 ciągle w grze :)

Z tych naszych opisów, to co najwyżej jakieś oględne zdanie możesz sobie wyrobić. Jednak najlepiej zrobisz jak przed zakupem posłuchasz i to na swoim DAPie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Soundman1200 napisał:

Th-X00 przy kolumnach za 2tys nawet to sobie możesz wiesz co zrobić?!...szeroki zamach i w kierunku najbliższego śmietnika i tyle...:lol:

To forum jest dla ludzi,pasjonatów słuchawek,którzy zdają sobie sprawę z ograniczeń sposobu przekazu słuchawek,nawet najlepszych jak 009 i Orfeusze....dobre kolumny do 10tys i przyzwoicie wytłumiony pokój odsłuchowy zjedzą te słuchawki na śniadanie....i tyle.

 

Moze inaczej... szukam sluchawek grajacych analogowo jak hawki ale bardziej doswietlonych i bez poglosu. Po prostu hawkow pozbawionych ciemnicy i bede zadowolony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, chronic_pl napisał:

Nie do konca - idea thx00 ciągle w grze :)

Te słuchawki bez ingerencji w konstrukcję są po prostu marne. Bas, jakby ktoś turlał arbuzy po pokładzie z desek (dzięki @audionanik za przypomnienie), średnica jasna i matowa jednocześnie, o wąskim zakresie odcieni i niezbyt zaznaczonej fakturze, sopran bez dostatecznego rozciągnięcia, lekki i jednobarwny. Sugeruję Ci nie patrzeć na to, ile pozytywnych recenzji w necie im się przydarzyło, bo recenzentem w dobie internetu może być każdy bez względu na doświadczenie w temacie czy naturalne predyspozycje do oceny zmysłowej opisywanych przedmiotów. Ja już parę razy wrzucałem do komisu czy na Allegro takie rzekome cuda, kupione na postawie recenzji. Oczywiście moje zdanie może być złym przyczynkiem do Twoich wyborów, jeśli tylko granie TH-X00 jest czymś, co Tobie przypasuje. Niemniej, Hawki mają kilka mocnych stron, a TH-X00 IMHO żadnej, więc odpowiednikiem tych pierwszych nie mają szans być.

Edytowane przez majkel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności