Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Fostex


Gość Soundman1200

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Karmazynowy napisał:

@Soundman1200 wyślę Ci Denony do porównania :D

Dlaczego wybrałeś 600i zamiast 400i? Masz porównanie?

Z chęcią, mogę się odwdzięczyć oczywiście Th610...sam jestem ciekaw D7200...

Dostałem dobry upust cenowy na CMA 600i, małą różnica co do 400i,a według ludzi co porównywali lepiej sobie radzą 600i z poważnym słuchawkami jak planarne. 400i gorzej...lepiej z dynamikami...

CMA600i bardziej też klasowo się prezentuje, a ja to lubię mieć na biurku coś ładnego...he,he.

Recki do niedzieli nie będzie bo...to bioceluloza, jak znam te Fostexy to co najmniej 2 tygodnie wygrzewania jak nic.

Choć już teraz miażdzą brązowe Hawki wyrazistością,przejrzystością, równością przekazu...

Nie są ciemne ani jasne...tak ma być.

Choć oczywiście wokal nie ma tej magii Hawków, co zrozumiałe...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, audionanik napisał:

Soundman audiofilską szczękę ma tak wyrobioną, że po każdym wypadnięciu z zawiasów nastawia sobie sam, jednym zgrabnym ruchem:D.

 

Właśnie czytam tego posta i sobie myśle jest hype i podjarka, biore! Ale patrze dla pewności czyj to post... No to wiadomo że hype, potem sprzedaż i na koniec że słuchawki 30 razy tańsze wcale nie są tak dużo gorsze ;)

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie przyzwyczajam się do tej nieziemskiej wyrazistości,nie wiem na razie czy zasługa TH610 czy Qyestylle,potem porównam na Aunex1s oraz samej Essence ST...

Wyraźniej mi to gra teraz od T1 V2, na szczęście nie ma sybilacji o której pisał Adam 76, tego się bałem najbardziej bo TH600 sybilowały aż miło.

Wokal dalej od T1 v2 gra, tak jak pisał Ryka przekaz klasowo czysty i wyraźny, w garniturze grany...nawet youtube brzmi super dobrze..

Do piknikowego poziomu z Hawków daaaleko, ale po to brałem Fostexy, gdyż lubię wyraziste słuchawki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłem, miałem na myśli moją reckę. Nie wiem na ile wygrzane bo to testowe słuchawki, ja im zapodałem dodatkowo 30 h. Ja też mam X1S i mogę się zgodzić co do nieziemskiej wyrazistości.

Edytowane przez KaszaWspraju
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem przekonany, ze ich nie sprzeda, jezeli z jego torem nie wystepuje podkreslanie sybilantow jak to mialo miejsce u mnie, to ma kapitalny sound, do tego o pieknej lekko slonecznej, zlocistej barwie, swietnie wywazonym ilosciowo basem, ktory nie meczy i ma bardzo dobre zejscie. Ehhh a ja dusze sie z antysynergia fiolka i oppo pm3, powietrza!!!...heh i gdzie sie podzialy duze, pieknie fakturowane wokale opponek? Hah.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Adam 76 napisał:

jestem przekonany, ze ich nie sprzeda, jezeli z jego torem nie wystepuje podkreslanie sybilantow jak to mialo miejsce u mnie, to ma kapitalny sound, do tego o pieknej lekko slonecznej, zlocistej barwie, swietnie wywazonym ilosciowo basem, ktory nie meczy i ma bardzo dobre zejscie. Ehhh a ja dusze sie z antysynergia fiolka i oppo pm3, powietrza!!!...heh i gdzie sie podzialy duze, pieknie fakturowane wokale opponek? Hah.

O ile zakład, że sprzeda? :lol:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Adam 76 napisał:

jestem przekonany, ze ich nie sprzeda, jezeli z jego torem nie wystepuje podkreslanie sybilantow jak to mialo miejsce u mnie, to ma kapitalny sound, do tego o pieknej lekko slonecznej, zlocistej barwie, swietnie wywazonym ilosciowo basem, ktory nie meczy i ma bardzo dobre zejscie. Ehhh a ja dusze sie z antysynergia fiolka i oppo pm3, powietrza!!!...heh i gdzie sie podzialy duze, pieknie fakturowane wokale opponek? Hah.

Adam, zobaczymy jak mi TH610 trochę pograją,może z czasem ta sybilacja się pojawi...

Ale brałem głównie Questylle bo jak recenzecni pisali podgrzewa średnicę i bas a lekko temperuje górę, czyli ideał do TH610...he,he.

Kupuj CMA600i...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Soundman1200 napisał:

Brakowało mi jednak basu Fostexowego...to jest to, jest bas jest impreza.:P

Ale kultura jego dozowania w TH610 mnie zadziwia...na szczęście to nie basowe potwory TH900.

Czytasz w myślach, właśnie pisze akapit obasie i  też mi coś w nim brakowało :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na moje uszy to do oppo trzeba czegos o mocnej i raczej srebrnej w barwie gorze, czegos ultra konturowego w calym zakesie, czegos co nie gra szeroko a raczej blisko i ma akcent na gornej sredni czyli ten questyle raczej nie do konca ale to tylko teoria, odsluch by sie przydal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Soundman1200 jak będziesz miał okazję to potestuj dłużej, tak minimum półtorej - dwie godzinki słuchania ciągiem - czy nie będą uwierały na pałąku lub nausznikach?

D7200 niestety przy dłuższych odsłuchach potrafią dać mi się we znaki pod tym względem -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, decees napisał:

@Soundman1200 jak będziesz miał okazję to potestuj dłużej, tak minimum półtorej - dwie godzinki słuchania ciągiem - czy nie będą uwierały na pałąku lub nausznikach?

D7200 niestety przy dłuższych odsłuchach potrafią dać mi się we znaki pod tym względem -_-

Słucham już ok. 4h non -stop....nie są lekkie TH610 ok. 400 gram ,kabel też ciężkawy....

Ale muszę je pochwalić za bardzo wygodne pady ,sporo lepsze pady od D7000, i lepsze dla mnie od TH900, ucho całe wchodzi do środka.

Pady są lekko twarde ale i miękkawe, idealna proporcja.

Lekko czuć nacisk pałąka ale minimalnie, ja to jestem maniak ergonomii,i muszę wystawić TH610 wysoką ocenę w tym zakresie.

Równie wygodne co T1 v2...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Soundman1200 napisał:

Na razie przyzwyczajam się do tej nieziemskiej wyrazistości,nie wiem na razie czy zasługa TH610 czy Qyestylle,potem porównam na Aunex1s oraz samej Essence ST...

Bardzo to ciekawe co piszesz, bo jak odsłuchiwałem z Sonorusami VI to właśnie TH610 wydawały się miękkie i spokojne w porównaniu. Może mamy bardzo odmienną wizję wyrazistości :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Soundman1200 napisał:

No Sonorusy VI to wiadomo że żyletki są fajne...moje TH610 na razie świeżynki, może po 200h staną się misiowate, co byłoby dla mnie tragedią...he,he.

Sonorusy VI to wcale nie żyletki :D . Ale skoro je tak nazywasz to już wiem, czemu 610 są dla Ciebie takie super wyraziste :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Th610 odebralem jako bardzo nasycone, z delikatnie wycofana najwyzsza gora i wyraznym wzmocnieniem przelomu gornej sredni i "dolnej gory", ogolnie dla mnie egz. testowy stawial na wypelnienie, nasycenie, barwe a baaardzo daleko mu bylo do konturowego czy szkieletowego brzmienia, cholerka odnajdywaly sie conajmniej dobrze w kazdym repertuarze.

Ciekawe jak wiele zyskuja na tak wysokiej klasy wzmocnieniu jakie ma soundman i czekam jak wypadna na jego pozostalych zrodlach i czy z x1 bedzie synergia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O i tak też ja bym je opisał. Nasycone, wyważone, barwowe. Trochę żałuję, że nie mogłem kupić i ich, i sonorusów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności