Skocz do zawartości
  • 0

Razer Kraken 7.1 vs. Razer Tiamat 7.1


MrKubek

Pytanie

Cześć!

 

Zastanawiam się nad kupnem Razerów,Nie wiem,czy jest jakaś znacząca różnica pomiędzy nimi,Tiamat mają 10 wbudowanych głośników a Krakeny 1, Tiamat mają chyba 5 złączy mini jack i 1 usb co mnie zmusza do kupna karty dzwiękowej.Gram głównie w fps-y, np. Battlefield,titanfall,CS:GO itp.Chodzi mi głównie o to,czy jest jakaś róznica w tym dzwięku 7.1.Ważne jest dla mnie,żeby usłyszeć z której strony strzelają.Pomiędzy tymi słuchawkami jest ogromna róznica cenowa.ale nie wiem czy taka duża różnica jest też w dzwięku.Dodam jeszcze,że czasami lubie sobie posłuchać jakiegoś dupstepu do gry.linki do tych słuchawek: Tiamat 7.1: Kraken 7.1: http://www.razerzone.com/gaming-audio/razer-kraken-71-chroma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

http://www.x-kom.pl/p/190028-sluchawki-kingston-hyperx-cloud-headset-czarne.html

 

W koszyku wpisz kod EXPLOZJA i zbij cenę do 239zł, a te całe 7.1 sobie odpuść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dziś mam dzień cytowania audiofanatyk.pl

 

"3. Czy słuchawki 5.1 / 7.1 mają większy sens?

Niezbyt. Ich dźwięk jest – przynajmniej (choć nie tylko) dla mnie – ekstremalnie sztuczny, ma się wrażenie że siedzi się w metalowym pudełku. Poza tym jest to sprzęt drogi i w cenie, jaką trzeba za nie zapłacić, można dostać już naprawdę niezłe słuchawki o przyzwoitym dźwięku, które będą wiernie odtwarzały dźwięk w każdych warunkach. O tym, jak bardzo można się rozczarować, nawet w zakresie ich zdawałoby się właściwego przeznaczenia jakim są gry, można przeczytać w wielu miejscach w sieci i na różnych forach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Cześć!

 

Zastanawiam się nad kupnem Razerów,Nie wiem,czy jest jakaś znacząca różnica pomiędzy nimi,Tiamat mają 10 wbudowanych głośników a Krakeny 1, Tiamat mają chyba 5 złączy mini jack i 1 usb co mnie zmusza do kupna karty dzwiękowej.

Znacząca różnica między nimi nie jest, to to samo plastikowe marketingowe bełkotanie ze zmulonym basem i sztucznym brzmieniem, tyle że w innych cenach. Znaczącą różnicę usłyszysz jakbyś kupił Superluxy HD681 za 80 zł i porównał z tymi Razerami. Na korzyść tych za 80 zł oczywiście.

 

Do headsetu z wtyczką USB karta dźwiękowa jest zbędna.

 

W tej cenie co Razery ktoś ci złoży świetnie brzmiący zestaw DAC + słuchawki. Chociażby Audiotrak Prodigy Cube Black Edition + wspomniane wyżej Kingstony.

A jak chcesz coś zbliżonego klimatem do Razera to polecam Takstar HD6000 + osobny mikrofon.

Edytowane przez ReznoR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie ma sensu kupować gamingowych słuchawek bo ich pseudodoskonalosc i polecanie przez zawodowych graczy to tylko chwyt marketingowy, który ma wypełnić kieszenie producentom i graczom, którzy w warunkach domowych i tak korzystają z innych rozwiązań. Ostatnio oglądałem stream jakiegoś gracza (co prawda nie jakies super pro, ale miał duże zainteresowanie wśród oglądających) i używam kingstonow co sprzedają w x komie przy użyciu hasła eksplozja:) takze takie rozwiązanie bym polecal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja bym nie kombinował jeszcze nie widziałem aby jakiś pro player grał na turnieju w takim dziwactwie. Zwykłe słuchawki stereo jeszcze jak by były wygodne i można szczelać bez monitora :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności