Recommended Posts

12 minut temu, dj1978 napisał:

Słowem komentarza - dzięki Jimmiemu, że zgodził się przekroczyć standardy i zrobić nietypowy miks przewodów - miedzi/miedzi złoconej/srebra. Przywodów napchane co nie miara i nie jest to tylko marketing. Kabel nie tylko wygląda genialnie i tak samo użytkuje (choć jest dość gruby), zdjęcia nie pokazują tego nawet w 10%. LCD-XC już na fabrycznym kablu z moim zestawem grały wybornie, ale z nowym kabelkiem od Jimmiego jest postęp - w barwie brzmienia, jest niezwykle czysto i muzykalnie. Zachowana fantastyczna rozdzielczość z której słyną LCD-XC. Scena zyskała na głębokości. Aż mnie przestało korcić na FAW i Lavricables:)

Imo FAW do Audeze to nigdy nie jest dobry wybór. Fajny kabelek ^^

Edytowane przez crysis94

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
26 minut temu, crysis94 napisał:

Imo FAW do Audeze to nigdy nie jest dobry wybór. Fajny kabelek ^^

LCD-XC, grają nieco równiej (jaśniej) niż pozostali bracia z rodziny LCD, Więc FAW rzekomo lepiej się z nimi sprawdza. Poza tym przeczytałem parę recenzji agitujących FAW z LCD-XC. Powstrzymałem się jednak bo zbierali kiepskie opinie za obsługę klienta. Jestem kontent z tej ekperymentalnej hybrydy Jimmiego, brzmi dużo lepiej niż typowa wersja hybrydy, którą też Jimmi robił mi do XC. Owszem, cena sporo wyższa, ale wymagający odbiorca powinien być 100% zadowolony.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sorry,ale w ten sposób chciałem podziękować:).Przy okazji wyszło że wtyk na oryginalnym kablu 2C jest o.k wyrobił się.A i moje zdjęcie nijakie takie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta