Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Jimmi Dragon Custom Cables


Jimmi Dragon

Rekomendowane odpowiedzi

O słuchawkowym kablu już pisałem, natomiast miałem jeszcze do czynienia z hybrydowym ośmiożyłowym interkonektem.

Tu również muszę przyznać, że kabel prezentuje klasowy poziom. Wysoka rozdzielczość, doskonała przestrzeń, mocny konturowy bas. Średnica nasycona i szczegółowa.

Niestety obecne priorytety zmusiły mnie do rezygnacji z jego posiadania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dwie wersje interkonektów:

 

IMGP8616.jpg

 

...hybrydowa (miedź + srebro) oraz czysta (sama miedź). Widoczne na pierwszym zdjęciu kabelki do iemów również w dwóch wersjach.

 

Przewody może obejrzeć u Kuropa (w sklepie). Na dniach coś mu jeszcze podrzucę :)

 

 

Edytowane przez Jimmi Dragon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, trochę jest, sam za dobrze nie umiem. Zaskakująco pracochłonne jest tworzenie rzeczy ze skóry, przynajmniej jak nie posiada się profesjonalnych narzędzi. Na forum knives.pl jest sporo ludzi, którzy robią prawdziwe cudeńka, i zamieszczają dobre tutoriale. Chociaż od dość dawna już nie śledzę i poziom zapewne wzrósł niesamowicie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A co powiecie o nowym, 'smoczym' splitterze? :)

 

IMGP8663.jpgIMGP8668.jpgIMGP8670.jpg

 

Jest to wersja pierwsza, próbna, gdzie zgodnie z zaleceniami zacząłem nakładać farbę "wełnianym aplikatorem"... Jak się okazało, to był błąd (nie da się tym precyzyjnie nanosić czernidła), który szybko naprawiłem. Jako, że jak najprędzej chciałem przelać swoje myśli na gotowy produkt, nie zwracajcie uwagi na jakieś kropki/ryski/odpryski, bo to było robione w pośpiechu. Nawet nie czekałem, aż farba wyschnie. W połowie drogi miałem mieszane odczucia, bo zamiast smoka wyszła krowa, ale po zamontowaniu na kabelku i zaszyciu, poczciwa krasula nabrała nieco wigoru i drapieżności ;)

Edytowane przez Jimmi Dragon
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, tego właśnie wolałbym uniknąć. Klej to mój wróg :D Tak samo przy wtykach, splitterach, oplotach, itp... Większość zalewa wszystko klejem, a ja nigdy. Wolę kombinować z jakimiś śrubami i innymi wynalazkami niż po prostu użyć głupiej 'kropelki'. Tak już mam i chyba nic na to nie poradzę, bo uparty jestem jak stado osłów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ostatnia wersja wygląda najlepiej, aczkolwiek jakoś nie pasuje mi ta skóra do kabla, który jest raczej nowoczesny, surowy i mało organiczny. Może, jakby była czarna? Albo jakby kabel miał jakiś oplot bardziej naturalny? Oczywiście gust każdy ma swój i pewnie znajdzie się 100 takich, którym to połączenie będzie odpowiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności