Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Jimmi Dragon Custom Cables


Jimmi Dragon

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Dnia 24.04.2016 o 22:47, Jimmi Dragon napisał:

 

K1000 miedź

 

SAM_0007.jpgSAM_0016.jpgSAM_0022.jpgSAM_0032.jpgSAM_0035.jpgSAM_0040.jpg

 

I. Joj, jakie one piękne. Napatrzeć się nie mogę.

Edytowane przez xxxmiloszxxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
14 godzin temu, Jimmi Dragon napisał:

Polega on na tym, że połowa żył oprócz izolacji teflonowej posiada także dodatkową cienką rurkę gumową. Dzięki temu kabelki są wygodniejsze w użytkowaniu, bardziej wytrzymałe i mniej podatne na odkształcenia.

 

Mógłbyś napisać dlaczego tylko połowa? Czym to jest spowodowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Greezye napisał:

Jak giętkość kabli, w porównaniu do wcześniejszej plecionki?

Ten kabel do HD600 to mój, więc mogę się wypowiedzieć ^^ Jeśli chodzi o ergonomię, to jest jeszcze lepsza, niż poprzednio, na prawdę dobrze się zginają, w ogóle nie są sztywne (w dobrym tego słowa znaczeniu), wręcz wyróżniają się wśród innych.

Edytowane przez Pioj
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To srebro do hd600 rzeczywiście ciekawie wyszło i sam byłem zaskoczony, że oplot nie tylko nie popsuł komfortu użytkowania (zawsze miałem wrażenie, że tylko niepotrzebnie obciąża, a nawet dodatkowo usztywnia kabel), a wręcz go chyba poprawił. Po założeniu oplotu kabel przede wszystkim wydawał się bardziej miękki i jeszcze łagodniejszy w układaniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Godzinę temu, Mi-Ras napisał:

Pięknie wyglądają te kabelki. Obstawiam w ciemno, że pięknie też grają :) 

Muszę więc coś zamówić do swojego zestawu dla poprawy samopoczucia i nie tylko ;)

 

 

Jak masz najnowszą wersję HD600 to warto podłączyć po balansie, bo jest szybciej, a jak używasz domyślnego kabla, to przeżyjesz szok jakościowy :ph34r:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
23 godziny temu, Jimmi Dragon napisał:

81. 8-żyłowa hybryda do Audeze LCD-XC wykonana według wytycznych zamawiającego (nieco więcej przewodnika, nieco inne proporcje, termokurczki do oznaczenia kanałów, jack Viablue)

 

 

P3230921.jpg

 

 

 

Słowem komentarza - dzięki Jimmiemu, że zgodził się przekroczyć standardy i zrobić nietypowy miks przewodów - miedzi/miedzi złoconej/srebra. Przywodów napchane co nie miara i nie jest to tylko marketing. Kabel nie tylko wygląda genialnie i tak samo użytkuje (choć jest dość gruby), zdjęcia nie pokazują tego nawet w 10%. LCD-XC już na fabrycznym kablu z moim zestawem grały wybornie, ale z nowym kabelkiem od Jimmiego jest postęp - w barwie brzmienia, jest niezwykle czysto i muzykalnie. Zachowana fantastyczna rozdzielczość z której słyną LCD-XC. Scena zyskała na głębokości. Aż mnie przestało korcić na FAW i Lavricables:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności