Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Cresyn C500E-opinie


robson15

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli to bardziej basowe słuchawki? Możesz napisać o ich wykonaniu, jack,kabel itd?

Szukam czegoś dobrego nawet do 200,ale póki znalazłem te,SM ep30,Sennheiser MX580,MX980 i Awei es10.

Jedynie te Cresyny wypadają najlepiej,EP30-za mało basu i trwałość pewnie nie jest ich mocną stroną.Sennheisery też kuleją z jakością wykonania-miałem MX 470 i padła słuchawka po pół roku używania a nie ciągałem za kabel a ni nic z tych rzeczy.

Ogólnie jest bardzo mały wybór,znacznie łatwiej znaleść dokanałówki czy nauszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam porównania z innymi pchełkami, ale wg mnie C500E nie są basowe. Co do wykonania: kabel wydaje się solidny jak na takie słuchawki, jack wg mnie jest bardzo dobry. Same słuchawki wrażenia jakichś bardzo solidnych nie sprawiają, ale to może być tylko wrażenie. Problem jest taki że C500E można by nazwać pchełkami otwartymi, a przez to niezbyt się nadają do miejsc publicznych. Jak się je włoży tą drugą, srebrną stroną do ucha to normalnie słychać pełny dźwięk, a nawet bym powiedział że jest więcej basu. Ogólnie, to jednak odradzałbym je ze względu na brzmienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"i trwałość pewnie nie jest ich mocną stroną.Sennheisery też kuleją z jakością wykonania-miałem MX 470 i padła słuchawka po pół roku używania..."

 

Sorry Kolego, ale nie porównuj MX580 do 980 czy 985 ;) To nie ta półka jakościowa, wierz mi.

 

980 -tylko z drugiej ręki.

985 - może gdzieś upolujesz nowe.

 

Co do klasowości dźwięku - przy obecnych upałach słucham głównie na pchłach ( albo na dokach). I przerzuciwszy się z dużych dynamików na 985 wcale nie odczuwam muzycznego dyskomfortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

jeśli piszesz o dousznych, a nie o dokanałowych to podobno nic lepszego w tej cenie nie dostaniesz. ja byłem zadowolony, dźwięk bardzo czysty, wyrazisty, raczej chłodny. bassu mało, jak we wszystkich dousznych(co innego po dociśnięciu ich głęboko w uszy, wtedy robią się cieplejsze i bass brzmi super). niestety rozleciał mi się jack po 3miechach chyba, także lepiej zachowaj paragon do reklamacji. ja słuchałem na nich głównie rapu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności